Fotoksiążka z wakacji, Fotoksiążka z podróży. Jak zaprojektować Fotoksiążkę wakacyjną?

Jesteście przed urlopem czy jeszcze na TE najbardziej oczekiwane dni w roku macie jeszcze przed sobą? Jeśli jesteście już po, to dobrze się składa, bo dziś przychodzimy do Was z garścią pomysłów na stworzenie niezapomnianej, wakacyjnej Fotoksiążki. A jeśli urlp jeszcze przed Wami, tym bardziej czytajcie dalej smiley

Hygge Book - Fotoksiążka poprawiająca humor

Macie czasem takie dni, kiedy wszystko Was przerasta? Stos zaległych spraw piętrzących się na biurku, dzieci domagające się normalnego obiadu, zamiast kolejnej na szybko ugotowanej zupy, obrażona przyjaciółka, z którą znów nie możesz normalnie poplotkować przez telefon, brak czasu na normalny urlop… Wydaje Ci się, że każdy na wszystko ma czas, a Ty ciągle za czymś gonisz. Zastanawiałaś się czasem, czy warto? Duńczycy, którzy należą (wg wszelakiej maści światowych rankingów) do najszczęśliwszych narodów na świecie, uważają, że nie...

Co kupić Tacie? Trzy mega pomysły na prezent na Dzień Ojca

Za niedługo Twój Tata obchodzić będzie swoje święto. Pewnie znów się zastanawiasz, co Mu kupić i jak to zwykle bywa, masz ciężki orzech do zgryzienia. Bo przecież “Tata nigdy nic nie potrzebuje”, “Tata wszystko ma”. Znasz to? Bo my tak. Jak więc zaskoczyć Tatę prezentem na wskroś praktycznym, a równocześnie wzruszającym i zaskakującym? Zaprojektować mu Fotoksiążkę. Jaką? O czym? Już podpowiadamy.

Podziękowania dla Rodziców, Fotoalbum Ślubny, Fotoalbum dla Rodziców

Każda okazja jest dobra, aby wyrazić wdzięczność rodzicom za okazaną nam miłość. A Dzień Ślubu ich dzieci jest do tego wprost wymarzoną okazją. Jeśli Wam, tak jak i nam, trochę przejadły się wręczane na ślubach kwiaty i wciąż te same piosenki dedykowane rodzicielom, jeśli szukacie czegoś innego, nieszablonowego, co ich zaskoczy i wzruszy… dobrze trafiliście!  Podziękowania dla Rodziców w formie Fotoalbumu to coś, co po prostu musicie dla nich zaprojektować! Tym bardziej, że zapewniamy dowolną personalizację, a dziś właśnie przychodzimy z wyjątkową Ofertą Ślubną (TUTAJ). A poniżej podsyłamy kilka sprawdzonych pomysłów na treści :-)

5 sposobów na Fotoksiążkę dla Mamy!

Pomysły na prezent dla Mamy skończyły Ci się już dawno. A z roku na rok coraz bardziej doceniasz to, co już dla Ciebie zrobiła i jak wciąż służy Ci dobrą radą i pomocą. W jaki sposób podziękować jej za to wszystko? Mamy 5 fajnych pomysłów na wykorzystanie fotoksiążki jako prezentu dla Mamy. Niemal z każdego szablonu możesz wyczarować coś niesamowitego. Rusz głową. Pomożemy :-)

Lipiec 2017

Czerwiec 2017

Maj 2017

Marzec 2017

luty 2017

Styczeń 2017

Grudzień 2016

Listopad 2016

Październik 2016

Wrzesień 2016

Sierpień 2016

Lipiec 2016

Czerwiec 2016

Maj 2016

Kwiecień 2016

Marzec 2016

luty 2016

Styczeń 2016

Grudzień 2015

Listopad 2015

Październik 2015

Sierpień 2015

Lipiec 2015

Czerwiec 2015

Maj 2015