Jak stworzyć fotoksiążkę w kilka minut?

Chcesz zamówić fotoksiążkę, ale nie masz czasu lub chęci, aby samodzielnie ją zaprojektować? SMART Projekt zrobi to za Ciebie! Ta zupełnie nowa funkcja naszego edytora umożliwi Ci stworzenie fotoksiążki w mgnieniu oka, a Twój projekt zaprojektuje się sam! 

Jak to działa?

Projekt SMART analizuje przesłane przez Ciebie zdjęcia, tak aby, jak najlepiej dopasować je do fotoksiążki. Sprawdza on:

- jakiej jakości jest fotka – bierze pod uwagę ekspozycję, szumy i rozmycia, 
- rodzaje kadrów (czy są one otwarte/zamknięte itd.),
- oraz to, co się na nich znajduje – ludzie, krajobrazy, architektura lub jedzenie.

Na podstawie tych parametrów Twoje zdjęcia są dopasowywane do szablonu w odpowiedniej kolejności. I tak Twoja fotoksiążka jest gotowa!

fotoksiążka w kilka minut

W jaki sposób powstaje projekt?

Analiza wybranych parametrów wpływa na to, gdzie i na której stronie zostaną umiejscowione Twoje fotki. SMART najpierw wybiera te kadry, na których znajdują się ludzie oraz krajobrazy, a dopiero potem architektura czy jedzenie i na tej podstawie decyduje o kolejności zdjęć w projekcie. 

Analiza wpływa również na selekcję Twoich fotografii, a więc na to, czy dana fotka w ogóle  znajdzie się w fotoksiążce. Projekt SMART z przesłanych przez Ciebie kadrów wybiera najlepszej z nich i tylko one znajdą się w wygenerowanym projekcie. Te w gorszej jakości są z niego wykluczane, a wszystko po to, aby stworzyć jak najlepszą fotoksiążkę, w której znajdą się same perfekcyjne ujęcia. 

Jeżeli wygenerowany projekt nie sprosta Twoim oczekiwaniom lub jakaś fotka, na której Ci zależy - zostanie z niej wyrzucona, to nic się nie martw. W każdej chwili możesz samodzielnie edytować swoją fotoksiążkę. Zmienić umiejscowienia zdjęć, przesuwać fotki na stronie i zrobić wszystko po swojemu. Oczywiście możesz dodawać do projektu napisy czy darmowe dodatki dekoracyjne. Fotoksiążka pozostaje pod Twoją kontrolą, w końcu to Tobie ma się podobać. :) 

Jak zaprojektować fotoksiążkę z Projektem SMART?

Jeżeli chcesz zobaczyć magię automatycznego projektowania na własnych oczach, to:

1. Wejdź TUTAJ, wybierz szablon, zadecyduj jaki format ma mieć Twoja fotoksiążki i kliknij przycisk: PROJEKTUJ.
2. Wgraj minimum 30 zdjęć, kliknij "ROZPOCZNIJ"  i obserwuj jak się tworzy projekt Twojej fotoksiążki. 

W kilka chwil otrzymasz gotowy projekt. Sprawdź, czy sprostał on Twoim oczekiwaniom, ewentualnie wprowadź swoje poprawki i złóż zamówienie. 

Jeżeli masz jakieś uwagi co do SMART Projektu – chcesz, by coś działało inaczej, to koniecznie daj nam znać. Tworzymy tę funkcję z myślą o Tobie, więc Twoja opinia jest dla nas ważna. Jeżeli chcesz się nią z nami podzielić, to napisz do nas na messengerze FB lub na adres mailowy: biuro@pixbook.pl 

projektowanie fotoksiążki on-line