Czyje imię nosi Twój prezent?

Święto Zakochanych tuż za rogiem! Jak chcesz świętować w tym roku ten dzień? Bez względu na okoliczności, na pewno poświęcisz swojej połówce nieco więcej uwagi oraz czasu. Przydałby się upominek? Zapoznaj się z naszą ofertą i przygotuj personalizowany prezent na Walentynki.

Upominek rozgrzewający serce w lutowy wieczór

Mówią, że miłość niejedno ma imię. W tym konkretnym przypadku będzie to imię, które z czułością wypowiadasz każdego dnia w stronę partnera. Chcesz zaskoczyć drugą połówkę osobistym upominkiem? Skorzystaj z oferty Pixbook i wybierz prezent, który będzie pomysłowym elementem zaskoczenia.

Jeśli traktujesz Dzień Zakochanych symbolicznie, nasza fotoksiążka mini świetnie sprawdzi się jako personalizowany upominek na Walentynki. To poręczna, niewielkich rozmiarów książka, skrywająca Wasze najlepsze fotki. To Ty decydujesz, które kadry znajdą się wewnątrz. Samodzielnie wybierasz okładkę, którą możesz spersonalizować własnym tekstem. Czyje imię umieścisz na przedniej stronie? Niech sięgnie go strzała Amora!

prezent dla zakochanych

Świętowanie z rozmachem

Nie ma co ukrywać – większość z nas uwielbia Walentynki! Nawet przedstawiciele płci męskiej z nieco ukrywaną przyjemnością poddają się miłosnej atmosferze, uszczęśliwiając tym samym swoje partnerki. Szukasz prezentu z efektem WOW? Czegoś unikalnego, co wyrazi Twoje uczucia bez słów?

Nie jest łatwo powiedzieć „Kocham Cię”. Czasem głos więźnie w gardle ze wzruszenia, skutecznie utrudniając wydobycie wyznania, które zalega w sercu. Przygotuj z nami album ze zdjęciami jako walentynkowy prezent i wyraź to, czego nie potrafią słowa. Fotoalbum sprawi, że ochoczo wrócicie do wspomnień, z czułością pochylając się nad kolejnymi zdjęciami. Możecie cieszyć się satynową w dotyku oprawą i soczystą paletą barw, widoczną na Waszych fotografiach, a nade wszystko celebrować swoją miłość w niezwykły sposób. Już po chwili z zaskoczeniem dostrzeżesz, że przytulna atmosfera właściwie zrobiła się sama :)

Fotoalbum na walentynki

Z miłości do najbliższych

Walentynki to święto dedykowane nie tylko zakochanym. To także dzień, w którym można okazać uczucia wszystkim członkom rodziny, przygotowując dedykowany prezent. Wcale nie musisz spędzać godzin w sklepach, szukając drobiazgów dopasowanych do każdego z domowników. Wspólny podarunek będzie świetnym pomysłem na uszczęśliwienie tych, którzy dzielą na co dzień domową przestrzeń.

A zatem co podarować na Walentynki najbliższym? Zaprojektuj bajeczny fotokalendarz pełen rodzinnych zdjęć! Niech prezent zawiśnie na jednej z domowych ścian, stając się jednocześnie wyszukanym elementem aranżacji. Rodzinka, każdego dnia spoglądając na swoje roześmiane twarze, poczuje przyjemne ciepło na sercu podczas wspominania radosnych chwil. Chcesz zaprojektować osobisty i jedyny na świecie kalendarz? Zajrzyj do Pixbook i przekonaj się jakie to proste :)
Zainspirowały Cię nasze pomysły? Pora przekuć je w efekty! Tworzenie osobistych upominków to obustronna przyjemność. Poddaj się twórczemu procesowi, zabaw się w projektanta i przygotuj wzruszający prezent na Walentynki. Radość adresata gwarantowana!

kalendarz na walentynki