Podziękowania dla Rodziców, Fotoalbum Ślubny, Fotoalbum dla Rodziców

Każda okazja jest dobra, aby wyrazić wdzięczność rodzicom za okazaną nam miłość. A Dzień Ślubu ich dzieci jest do tego wprost wymarzoną okazją. Jeśli Wam, tak jak i nam, trochę przejadły się wręczane na ślubach kwiaty i wciąż te same piosenki dedykowane rodzicielom, jeśli szukacie czegoś innego, nieszablonowego, co ich zaskoczy i wzruszy… dobrze trafiliście! Podziękowania dla Rodziców w formie Fotoalbumu to coś, co po prostu musicie dla nich zaprojektować! Poniżej podsyłamy kilka sprawdzonych pomysłów na treści :-)

1. Fotoalbum ze Ślubu, Fotoalbum dla Rodziców

Nieważne, czy robicie huczne wesele z pompą czy małe przyjęcie tylko dla tych najbliższych - dla Waszych Rodziców ten dzień i tak będzie wyjątkowy i najpiękniejszy. Wszak każdy Rodzic chciałby zobaczyć swoje dziecko idące do ślubu, szczęśliwe i spełnione, prawda? Nie pozwól więc, aby te niezapomniane chwile z tego dnia uleciały. Przygotujcie im Ślubną Fotorelację, wraz z Waszymi opisami, aforyzmami, słowami podziękowania... Umieśćcie tam Wasze marzenia, plany, które teraz chcecie zrealizować oraz te, które dzięki Ich pomocy już udało się Wam zrealizować. Podkreślcie, jak wiele im zawdzięczacie. Pokażcie Im, że oni wciąż będą częścią Waszego życia i to się nigdy nie zmieni.

2. Podziękowania dla Rodziców w formie retrospekcji z dzieciństwa

Dla Waszych Rodziców na zawsze pozostaniecie małymi szkrabami ;-) Podkreślcie to w naszym Fotoalbumie Premium i umieśćcie w nim Ich ulubione ujęcia z Waszego dzieciństwa, czasów szkolnych, wspólnych wycieczek, kolonii, itd. Z pewnością takie mają :-) Stare fotografie mają swój niewątpliwy urok, a umieszczenie ich w Fotoalbumie zagwarantuje, że żadne z nich nie wypadnie w trakcie przeglądania. Zeskanujcie je po prostu, wgrajcie do edytora i wrzućcie na karty Fotoalbumu. Przypominamy, że Fotoalbum naświetlany jest na na papierze fotograficznym, a jego strony są sztywne i bardzo odporne. Wasza pamiątka dla Rodziców wytrzyma więc bardzo wiele lat w idealnym, nienaruszonym stanie, nawet pomimo codziennego przeglądania :-)

3. Podziękowania dla Rodziców jako historia Ich ślubu

A gdyby tak wyszukać fotografie ze ślubu Waszych rodziców i “skonfrontować” je z Waszymi? Wyjdzie z tego istny wyciskacz łez. Młodość Twojej Mamy i Twoja na jednej stronie. Beztroskie dzieciństwo Twoje i jej. Jej najważniejszy dzień kontra Twój... Potrzebny Ci skan i trochę wolnego czasu, ale gwarantujemy, że warto! Czarno-białe fotografie wyjdą przepięknie na kartach naszego produktu. Dlaczego? Bo Fotoalbum jest naświetlany na światłoczułym papierze srebrowym (w ten sam sposób wykonuje się odbitki fotograficzne). Naświetlanie jest techniką, która pozwala otrzymać wyższą jakość obrazu niż druk cyfrowy. Jednym słowem, zdjęcia są żywe, kolory soczyste, a efekt spektakularny!

Powodzenia w projektowaniu!