Wielkie wspomnienia w mini oprawie – znasz naszą fotoksiążkę mini?

Są w życiu chwile, o których nie da się zapomnieć! Na wspomnienia składają się nie tylko emocje, ale i ludzie, z którymi je tworzysz. Teraz możesz oprawić Wasze wspólne chwile w niecodzienny sposób. Poznaj fotoksiążkę mini!

Fotoksiążka mini – co to takiego?

Mnóstwo osób lubi otaczać się kadrami, które mają dla nich wyjątkowe znaczenie. I nie – nie chodzi o zdjęcia w galerii smartfona, lecz o tradycyjne fotki. Takie, które wywołano na połyskującym papierze, które można poczuć pod opuszkami palców, by z sentymentem powrócić myślami do tamtych chwil.

Jeśli cenisz klasyczne rozwiązania, nasza fotoksiążka mini z pewnością przyprawi Cię o szybsze bicie serca. To niewielka książka w kieszonkowym formacie 10 cm × 15 cm, w której za barwną okładką możesz umieścić aż 50 standardowych odbitek. Przy lewej krawędzi każdego kadru znajduje się perforacja, która ułatwia odrywanie fotografii. Teraz możesz bez ograniczeń dzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi, kreśląc na odwrocie zdjęć kilka ciepłych, pamiątkowych słów.

fotoksiazka mini ze zdjec

Idealna na prezent lub niezobowiązujący upominek

Wywoływanie zdjęć online przybrało właśnie nowy wymiar. Chociaż popularne odbitki wciąż cieszą się rosnącą popularnością, pora wynieść wspomnienia na wyższy poziom :) Fotoksiążka mini będzie niczym zestaw najlepszych kadrów, które zawsze chcesz mieć przy sobie. Lubisz myśleć o innych? My także! Z tej okazji przygotowaliśmy ponad 30 szablonów, które będą dodatkowym akcentem w kolekcji Twoich wspomnień.

Wybierz okładkę, która idealnie pasuje do wybranych kadrów. Urodziny chrześniaka? Dzień Matki, a może Boże Narodzenie? Wybierz motyw przewodni spośród autorskich szablonów i nadaj swoim kadrom dodatkowych barw.

odbitki ze zdjec

Fotoksiążka – wspomnienia w większym formacie

Fotoksiążka w wersji mini może być znakomitym dodatkiem do większego prezentu. Co powiesz na album, który można spersonalizować za sprawą osobistego projektu? Fotoksiążka to flagowy produkt naszej marki. Utrwala najcudowniejsze chwile, jest źródłem wzruszających wspomnień, a ponadto stanowi doskonałą pamiątkę. Rodzinną lub osobistą!

Jak wygląda fotoksiążka? Zarówno na blogu, jak i na naszej stronie znajdziesz mnóstwo zdjęć prezentujących ten produkt w pełnej okazałości. Możesz czerpać z nich inspiracje, by stworzyć własne dzieło, którego przeglądanie zaleje Twoje serce przyjemnym ciepłem nawet w środku zimy. Fotoksiążka zawiera sztywną okładkę oraz wnętrze, w którym znajdą się wybrane przez Ciebie zdjęcia. Możesz je upiększać za pomocą klipartów, dodawać teksty, a przede wszystkim przyozdobić jednym z ponad 270 szablonów! To Ty decydujesz o ilości stron – nie daj się ograniczyć wyobraźni. A zatem – gdzie jest najlepsza fotoksiążka? W Pixbook, naturalnie! :)

Zdjęcia na pamiątkę – na każdą okoliczność

W życiu zdarzają się różne sytuacje i warto być przygotowanym chociaż na te, które można przewidzieć. Udało Ci się spędzić wymarzone wakacje z rodziną? A może rozstajesz się z kimś na dłuższy czas i chcesz pozostawić po sobie skromny ślad? Zdjęcia sprawdzają się niemal w każdych okolicznościach. Podaruj komuś ulubioną fotografię, która przywoła wspólne wspomnienia i pozwoli już zawsze wracać myślami do radosnych chwil.

Nie bez powodu wywoływanie zdjęć zyskuje w ostatnich czasach na popularności. W ofercie naszej marki dostępne są odbitki w wielu formatach, zarówno tych całkiem małych, jak i większych i naprawdę okazałych. Wystarczy kilka kliknięć, by przeobrazić zwykłe zdjęcie w imponujący krajobraz, który będzie symbolicznym akcentem we wnętrzu jednego z mieszkań.

A może Ty również lubisz otaczać się fotkami i wykorzystywać kadry w kreatywny sposób? Wywołaj najciekawsze ujęcia i stwórz z nich efektowną galerię ścienną. Przeplataj ze sobą zdjęcia w różnych formatach, a jeśli lubisz minimalizm i symetrię – skup się na rzędzie 2 lub 3 fotografii i powieś je na ścianie w jednej linii. Przekonasz się, że ten jakże osobisty akcent będzie imponującą ozdobą Twojego wnętrza.

fotoksiazka mini ze zdjeciami do wyrywania

Zestaw prezentowy doskonały – stwórz go samodzielnie

Czeka Cię przyjęcie urodzinowe Twojej przyjaciółki lub kogoś z bliskiej rodziny? To idealna okazja na kreatywny prezent! Taki, który odróżni się od reszty i nie zostanie zapomniany. Podejdź do zadania z sercem i stwórz zestaw, który wywoła szeroki uśmiech oraz bukiet najpiękniejszych wspomnień.

Zdjęcia są podstawą przyjemnych chwil. Dzięki nim można przenieść się w czasie i miejscu, by znów czerpać radość z tego, co minęło. Skomponuj prezent, w którym znajdzie się fotoksiążka i odbitki lub fotoksiążka mini oraz komplet wyjątkowych kadrów. Jaka jest najlepsza fotoksiążka? To już mamy ustalone :) Produkty marki Pixbook cieszą się zaufaniem wśród setek klientów, którzy wciąż wracają, by utrwalać coraz to nowsze kadry. Dołącz do zadowolonego grona i zachowuj wspomnienia w najlepszej jakości fotoproduktach.

Jak zaprojektować własną fotoksiążkę?

Proces projektowania osobistych wspomnień należy do bardzo przyjemnych. Szybko zauważysz, jak łatwy w obsłudze jest nasz intuicyjny kreator online, i jak wiele możesz zrobić dzięki kilku kliknięciom.

Wybierz format swojej fotoksiążki oraz szablon, a następnie przejdź do trybu edycji, gdzie zadzieje się prawdziwa magia. Teraz możesz zapełniać kolejne strony swoimi kadrami, ozdabiać je grafiką i cytatami. Szukasz inspiracji na fotoksiążkę? Ponownie odsyłamy Cię na nasz blog, gdzie znajdziesz mnóstwo praktycznych wskazówek oraz pomysłów na oprawę swoich wspomnień.

Jeśli zadowala Cię efekt, pora zlecić swoje dzieło do realizacji. Już nasza w tym głowa, by nadać do Ciebie produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zaufaj marce z wieloletnim doświadczeniem i poznaj opinie naszych klientów. Przekonaj się, że warto dbać o wspomnienia i zapamiętywać je na wiele sposobów. Fotoksiążka klasyczna, mini, a może odbitki? Poznaj całą gamę naszych produktów!