Nowy cykl "Zwyczajne dziewczyny - niezwykłe historie"

Pamiętacie Sarę Ferreirę? Mamy przyjemność współpracować z nią od listopada. Sara kocha nasze fotoprodukty miłością odwzajemnioną, przez co stała się swoistą ambasadorką Pixbooka :) Aktualnie mamy przyjemność wspierać Sarę w jej nowym cyklu wpisów, poświęconych różnym wyjątkowym kobietom. Cykl nosi nazwę “Zwyczajne dziewczyny”.

Co miesiąc na blogu poznamy nową bohaterkę, która odważnie opowie o swoim życiu. O tym, co ją spotkało, o doświadczeniach, jakimi naznaczyło je życie, o uczuciach, jakie towarzyszyły im w lepszych i gorszych momentach, które przechodzi każdy z nas.  

Sara będzie chciała pokazać swoim czytelniczkom, że wszystkie jesteśmy piękne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Że w życiu nigdy nie wolno się poddawać i rezygnować. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że jej bohaterki przejdą swoistą metamorfozę, dzięki której spojrzą na siebie zupełnie inaczej.

Każda z bohaterek otrzyma naszą fotoksiążkę z sesją wykonaną przez Sarę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być partnerem tak chwalebnej akcji.

LINK DO WPISU: > KLIKNIJ <

W każdym takim wpisie Sary znajdziecie niespodziankę w postaci kodu rabatowego na nasz jeden wybrany fotoprodukt! Obecnie jest to KOD na fotoksiążkę A4 poziom 40 stron za 28 zł. Kod do wielokrotnego wykorzystania i ważny do 15 sierpnia :-)

Projektuj fotoksiążkę

zwyczajne_dziewczyny_missferreira

Przyjemnej lektury! :)

Justyna i Gosia, pixbook.pl