Doceń Babcię i Dziadka – podaruj im wspólne wspomnienia z okazji ich święta.

Dzień Babci i Dziadka to okazja do świętowania w wyjątkowy sposób. Wnuki z wypiekami na twarzy rysują laurki, by w towarzystwie pudełka pralinek wręczyć je ukochanym dziadkom. Uśmiech na twarzy najbliższych jest bezcenny, lecz tym razem podaruj im coś równie wartościowego – sprawdź nasze propozycje!

Wyjątkowy prezent na dzień Babci i Dziadka

Roześmiana gromadka wnuków zajadająca babcine ciasto to widok chwytający za serce zwłaszcza tych najstarszych. Seniorzy pomimo wieku nadal są pełni wigoru. Babcia z radością pichci ulubioną pomidorówkę, podczas gdy dziadek oddaje się zabawom z najmłodszymi. Upływający czas pozostawia po sobie jedynie ślad w postaci wspomnień. Warto utrwalić je i podarować jako prezent na dzień Babci i Dziadka.
Wartościowe rzeczy wymagają odpowiedniej oprawy. Dlatego proponujemy, aby podarować seniorom fotoksiążkę LUX, która w swoim wnętrzu będzie skrywać najcenniejsze skarby. Fotografie wykonane na przestrzeni lat nabierają ogromnej wartości i stają się sentymentalnym obiektem przywołującym rzesze wspomnień. Fotoksiążka LUX z odpowiednim szablonem, wzbogacona o osobiste dedykacje i dopasowaną grafikę będzie przepięknym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

fotoksiążka dla babci i dziadka

Wspólny prezent dla Babci i Dziadka w dniu ich święta

Trend na wspólny prezent dla Dziadka i Babci staje się ostatnio coraz popularniejszy. Wynika to po części z odległego miejsca zamieszkania, co stwarza brak okazji do odwiedzin dzień po dniu. Na tę sposobność przygotowaliśmy fotoalbum, który będzie trafionym prezentem dla obojga.
Fotoalbum można zaprojektować w zaciszu własnego domu za pomocą naszego kreatora online. Po przekazaniu dzieła do realizacji wyślemy go na wskazany przez Ciebie adres. To znakomity sposób, by uczcić Dzień Babci i Dziadka w niecodziennym stylu. Fotoalbum odziany w rodzinne fotografie to niezwykle trwały i elegancki prezent, który zapewni mnóstwa wrażeń ukochanym seniorom.

dzień babci i dziadka fotoksiążka

Aby Dzień Babci i Dziadka obfitował w radość

Styczniowe święto obchodzimy ze szczególną czułością. Dziadkowie zasługują na wyjątkowe słowa wdzięczności i podziękowania za to, że dzięki nim każdy dzień jest jak letni, rześki poranek. Jeśli jest ktoś, kto potrafi w czynach wyrazić miłość, dziadkowie bez wątpienia robią to najlepiej.
Chciałoby się podarować im to, co najcenniejsze! Jednak zwolennikom tradycyjnych rozwiązań polecamy fotoksiążkę w standardowej wersji, która w komplecie ze słodkim dodatkiem stworzy szczery i unikalny prezent. Zbierz zatem wnuki i wspólnie zaprojektujcie wnętrze fotoksiążki, która podbije serca dziadków. Dla wszystkich będzie to świetna zabawa, a dla babci i dziadka wyjątkowa pamiątka.

fotoksiążka z okazji dnia dziadka

Gustowny podarunek dla najbliższych

Dziadkowie zawsze mają czas na wysłuchanie swoich wnuków, potrafią wesprzeć dobrym słowem, dodać otuchy i świetnie doradzić w życiowych kwestiach. Należy im się za to złoty medal! Dlatego w dniu ich święta warto okazać im nieco więcej uczuć niż zwykle, wręczając gustowny i elegancki prezent, który będzie trwałą i wartościową pamiątką.