Podziękowania dla wychowawcy - prezent na zakończenie roku

Byli w naszym życiu obecni od najwcześniejszych lat. To oni, od razu po naszych rodzicach w dużej mierze odpowiadali za nasze wychowanie. Fakt, momentami byli surowi i zawsze nam się wydawało, że wymagają od nas zbyt wiele, ale najczęściej cechowały ich duże pokłady empatii, cierpliwości i ciepła. Powiedzmy to sobie szczerze - czasem naprawdę dawaliśmy im w kość i wystawialiśmy ich nerwy na próbę, dokazując w ostatnich szkolnych ławkach. Już wiecie o kim mówimy? Zgadza się, wychowawcy szkolni mieli kolosalny wpływ na nasze życie - nawet, jeżeli kiedyś nie byliśmy tego świadomi. Z perspektywy czasu patrzymy na to zupełnie inaczej i dopiero teraz doceniamy te wszystkie wartościowe rzeczy, które zrobili dla nas nasi wychowawcy. Teraz to samo wychowawcy robią dla naszych dzieci. Uczą je, kształtują ich osobowość, dbają o rozwój.

szkola

Doceńmy ich pracę i poświęcenie! Podziękujmy im w sposób równie wyjątkowy, jak wyjątkowy jest ich wkład w wychowanie naszych dzieci - wręczając im własnoręcznie zaprojektowaną fotoksiążkę.

Bez względu na to na jakim etapie edukacji jest Twoje dziecko, na pewno posiada setki zdjęć, którymi można wypełnić karty fotoksiążki. Wspólne zdjęcia klasowe lub z ważnych uroczystości, wspomnienia z wycieczki do teatru lub muzeum. A może ciekawe fotografie z balu maturalnego lub komersu?


Fotoksiążka stworzona z takich fotografii na pewno będzie zaskakującym prezentem dla wychowawcy. Do wspomnień w niej zawartych będzie mógł wracać latami.

szkola2

Aby ułatwić Wam zaprojektowanie fotoksiążki, specjalnie na takie okazje stworzyliśmy zestaw szablonów szkolnych. Jesteśmy przekonani, że któryś z nich przypadnie Wam do gustu i stanie się bazą do stworzenia spersonalizowanego fotoprezentu. Wybierzcie format jaki Was interesuje i dobierzcie ilość stron - do dyspozycji macie od 28 do 160. Każdą z nich możecie wypełnić wybranymi przez Was zdjęciami, pozmieniać ich układ, dodać napisy i kliparty. Kilka ze stron możecie zostawić pustych, na odręczne dedykacje.

Udanego projektowania.