Fotoksiążka z wielkanocnymi przepisami

Niedługo Wielkanoc. Z czym kojarzą Ci się te święta?  Bo mi z malowaniem jajek, skrobaniem pisanek, zapachem białej kiełbaski i rozchodzącym się po całym domu aromatem pieczącego się ciasta. Obowiązkowo - babki, sernika i mazurka.

Pamiętam do dzisiaj smak ciast, które przygotowywała babcia. Te same, pieczone w innym czasie nie miały już takiego smaku! Magia, czy co? Na to wspomnienie szczerze uśmiecham się do siebie.

fotoksiazka_na_wielkanoc

Jeśli zamierzasz upichcić coś z okazji zbliżających się Świąt i szukasz sprawdzonych przepisów to radzę odgrzebać stare zeszyty naszych mam i babć. Przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie są symbolem tradycji panujących w wielu rodzinach, również w Twojej. Sama możesz stać się ich częścią rozpoczynając tworzenie rodzinnej fotoksiążki kucharskiej.

Swoich ulubionych przepisów nie musisz zapisywać w zwykłym zeszycie tak, jak robiły to nasze babcie i mamy. Dzięki aplikacji dostępnej na stronie pixbook.pl stworzysz swoją autorską książkę kucharską. Takiej książki w żadnym sklepie nie znajdziecie. Twoje przepisy znajdą w końcu jedno, konkretne miejsce. Elegancka oprawa fotoksiążki, kolorowe zdjęcia w środku zachwycą Twoich bliskich, którzy będą chcieli mieć taki sam egzemplarz, jak Ty.   

fotoksiazka_z_przepisami

Pewnie myślisz, że do takiego projektowania będą Ci potrzebne konkretna wiedza i umiejętności? Nic bardziej mylnego! Nasi graficy przygotowali dwa gotowe szablony, z których oczywiście możesz skorzystać. Dedykowane wzory pod tą tematykę to: Przepysznik oraz Cook Book.

Zatem:

  1. Zbierz przepisy, które chcesz umieścić w fotoksiążce.

  2. Poszukaj odpowiednich zdjęć. Jeśli w tym momencie Twoja ulubiona babka wielkanocna nie ma jeszcze zdjęcia to przy najbliżej okazji cyknij jej fotkę.

  3. Wejdź na stronę pixbook.pl. Wybierz dedykowany szablon Przepysznik lub Cook Book (możesz także dowolnie zmodyfikować każdy inny) i rozpocznij projektowanie.

Ludzka kreatywność nie zna granic, dlatego eksperymentuj. Dodawaj kliparty, baw się ramkami, aby na sam koniec móc cieszyć się stworzonym przez siebie arcydziełem w postaci fotoksiążki z własnymi przepisami.

Justyna, pixbook