Twoja własna fotoksiążka na wiele sposobów!

Wspomnienia można utrwalić na wiele sposobów, ale ulotne chwile zawsze najlepiej ogląda się na zdjęciach. Czy wiesz, że możesz opowiedzieć własną historię inaczej niż zwykle? Zaprojektuj fotoksiążkę, która stanie się bezcenną pamiątką na lata. Sprawdź, która z propozycji okaże się najbliższa Twojemu sercu.

Dla miłośników książek

Uwielbiasz poznawać historie, śledzić losy bohaterów i utożsamiać się z nimi? Bez wątpienia należysz do grona wiernych czytelników i lubisz oddalić się myślami do innego świata. Właśnie z myślą o Tobie powstało święto, które warto uczcić… dobrą lekturą! Kiedy wypada Dzień Miłośników Książek? To wyjątkowe święto możesz celebrować 9 sierpnia, najlepiej w towarzystwie ulubionej powieści i kubka aromatycznej herbaty.

Czy wiesz, że Dzień Miłośników Książek możesz świętować również jako autor? Zaprojektuj własną fotoksiążkę i przedstaw zajmującą historię autorskimi zdjęciami.

rozkladowka fotoksiazki ze zdjeciami

Co to jest fotoksiążka?

Przechowywanie odbitek w albumach z foliowymi kieszonkami odchodzi w niepamięć. Fotoksiążka to innowacyjny produkt, który pozwoli Ci zachować wspomnienia w nowatorskiej formie. Teraz możesz utrwalić ulubione kadry na kartach fotoksiążki, ozdobić je klipartami i otulić stosownym tekstem. Całość zostaje zachowana w eleganckiej sztywnej okładce, skrywając wnętrze o wyjątkowej treści.

W Pixbook dostępne są 3 rodzaje fotoksiążki. Klasyczna wersja to flagowy produkt marki, który cieszy się największym zainteresowaniem. Ponadto w ofercie znajduje się także fotoksiążka mini, pozwalająca nakreślić fotograficzną relację w kieszonkowej formie, oraz fotoksiążka lux – czyli prawdziwe dzieło w introligatorskiej oprawie.

rodzaje fotoksiazek w pixbook

Opowiedz swoją historię zdjęciami

Przechowywanie zdjęć w tradycyjnej formie nieco się przejadło, prawda? Kolejne pokolenia stawiają na innowację w każdej dziedzinie życia. Ta dotarła również do Pixbooka, by zaoferować Ci budowanie osobistych historii i snucie wyjątkowych opowieści za pomocą zdjęć.

Jeśli chcesz podkreślić powagę któregoś z wydarzeń, fotoksiążka w wersji lux będzie najlepszym wyborem. Zawarte w niej fotografie w towarzystwie trafnych cytatów czy głębokich przemyśleń stworzą unikalną kompozycję. Nie przepadasz za długimi relacjami? Wybierz fotoksiążkę mini, w której zmieścisz 50 fotek w standardowym formacie 10 × 15 cm. Jeśli zechcesz stworzyć rodzinny album, wybierz fotoksiążkę w klasycznej formie, z którą miło spędzisz czas wraz z najbliższymi.

Kadry w innej odsłonie – zaprojektuj własną bajkę w fotoksiążce

Nowoczesny album ze zdjęciami pozwala na wiele więcej, niż tylko zachowywanie wspomnień. Możesz wykorzystać tę formę i stworzyć bajkę, której bohaterem będzie… Twoje dziecko! Zajmująca treść przeplatana zdjęciami uśmiechniętego malucha nada akcji dynamiki i zainteresuje brzdąca na dłużej. To także doskonały pomysł na świąteczny prezent lub urodziny.

Przeżyjmy to jeszcze raz

W ciągu roku jest wiele uroczystości, które świętujesz w gronie rodziny oraz przyjaciół. Jeśli fotografujesz czyjeś święto, masz niepowtarzalną okazję do tego, by zaprezentować wydarzenie ze swojej perspektywy. Z fotoksiążką masz tak wiele możliwości! Jej zawartość możesz wypełnić zdjęciami ślubnej pary, uroczej jubilatki czy chrześniaka w dniu jego chrztu. Podarowanie książkowej fotorelacji to pomysłowy i bardzo praktyczny prezent dla kogoś bliskiego. Zobacz jak wiele szablonów na różne okazje możesz wybrać!

{blogTemplates}

 

Jak zaprojektować fotoksiążkę?

Bajka z wizerunkiem dziecka, osobista historia czy piękne wydarzenie – to tylko niektóre z okazji, podczas których tworzą się cudowne wspomnienia. Masz własny pomysł na projekt? Zrealizuj go z Pixbook!

Projektowanie fotoksiążki to intuicyjny i prosty proces, który dostarczy Ci radości i wyzwoli kreatywność. Wszystkiego dokonasz online, siedząc wygodnie przy komputerze. Wybierz szablon, który będzie tłem dla Twoich zdjęć, umieść kolejne kadry w odpowiednich miejscach i zadbaj o dodatki. Już po chwili staniesz się autorem unikalnego dzieła, które będzie przywoływać masę wspomnień – a to wszystko w pięknej i trwałej oprawie.