Promocje na Black Week 2023 – najlepsze okazje cenowe do 50 zł!

Nikt nie ma co do tego wątpliwości – pod koniec listopada zakupowe szaleństwo nabiera tempa. Nie tylko ze względu na zbliżające się święta, ale z okazji Black Week, podczas którego można skorzystać z najwyższych promocji w roku. Jak trafić okazje cenowe i gdzie ich szukać? Z nami Ci się uda!

Listopadowa akcja pełna obniżek

Black Friday cieszy nawet tych, którzy na co dzień są bardzo oszczędni i ostrożnie wydają swoje pieniądze. Zakupowy szał ogarnia także osoby, które nie mają do kupienia nic konkretnego, ale chcą nabyć jakiś przedmiot dużo taniej. Kiedy jest Black Week 2023? Święto zakupów rozpoczyna się w piątek, 24 listopada i będzie trwać kolejne 7 dni. To całkiem dużo czasu na przemyślenia i porównywanie ofert, ale sprzedawcy stosują różne sztuczki, wzbudzając w klientach mieszane uczucia.

Black Week 2023 to święto niskich cen i doskonała okazja do złowienia prezentów na święta. Rozegraj to z głową dzięki wskazówkom od Pixbook i stań się prawdziwym ekspertem listopadowej akcji.

Taniej już nie będzie!

Obecnie trudno znaleźć sklep lub firmę, która nie bierze udziału w zakupowym szaleństwie. Zarówno stacjonarnie, jak i online można kupić produkty w doskonałych cenach. Black Friday 2023 jest świętem o zasięgu globalnym, zatem co sprytniejsi mogą sprawić sobie upatrzony przedmiot w zniewalająco niskiej cenie, który przywędruje w paczce z odległego zakątka świata.

Warto podkreślić, że wszystko staje się coraz droższe. Wyprzedaże na Black Week są więc idealną okazją na zakup niezbędnych rzeczy. Przygotuj listę i wyrusz na poszukiwania.

Black Week w Pixbook – co oferujemy?

fotoksiazka ze swiatecznymi zdjeciami

Jeśli już mowa o świątecznych prezentach dla bliskich – z nami skompletujesz zestaw wzruszających upominków dla każdego. Tylko teraz masz szansę na najlepsze okazje cenowe na Pixbook, a na pierwszym planie czekają na Ciebie fotokalendarze A3 taniej o 35% niezależnie od ich liczby w koszyku, a także fotoksiążki 24x24 oraz w formacie A4. Podczas Czarnego Tygodnia również kupisz je w cenie niższej o 35%. Utrwal najpiękniejsze wspomnienia w naszych fotoproduktach i podaruj bliskim jako wzruszający prezent!

Porównywanie ofert – skuteczny sposób na tani zakup

Jeśli zazwyczaj robisz zakupy online, można powiedzieć, że jesteś w całkiem dobrym położeniu. W sieci można sprawdzić historię wielu produktów, aby upewnić się, że sprzedawca, u którego masz zamiar dokonać zakupów, nie stosuje wobec Ciebie jakichś nieuczciwych tricków.

Kontroluj swój instynkt łowiecki

Właściciele firm, usługodawcy i sprzedawcy doskonale wiedzą, co działa na klientów. Czas między wrześniem a grudniem to w wielu branżach dość spokojny okres, a przewidywane zyski są dużo mniejsze od tych, jakich się oczekuje. Z tego względu hasła „świąteczna promocja” czy „taniej o X procent” działają jak magnes i sprawiają, że klienci chętniej sięgają do portfeli.

Na szczęście niemal każdy jest użytkownikiem smartfona z dostępem do Internetu i może skorzystać z wyszukiwarek, które odsłonią niewygodną prawdę :) Zdaj się na swój instynkt i przejrzyj oferty na portalach aukcyjnych lub w innych sklepach.

fotokalendarz na nowy rok

Weryfikuj autentyczność sklepu

Black Friday czy Cyber Monday stwarzają znakomitą okazję do oszustw. Apelujemy o ostrożność podczas robienia zakupów w sklepach internetowych, bo w tym gorącym czasie wzrasta liczba fałszywych stron. Przede wszystkim sprawdź, czy dana firma istnieje naprawdę, a na stronie sklepu znajdują się pełne dane kontaktowe – numer telefonu, adres, e-mail i NIP.

Jeśli chcesz dokonać zakupów u zagranicznego sprzedawcy, zajrzyj na stronę Europejskiego Centrum Konsumenckiego po szczegółowe informacje. Znajdziesz tam linki do miejsc, w których możesz sprawdzić, czy sprzedawca prowadzi zarejestrowaną działalność w wybranym kraju.

Korzystaj z dedykowanych narzędzi

Poniósł Cię czarnopiątkowy szał zakupów? Okazuje się, że porównywanie dziesiątek ofert i przeglądanie mnóstwa źródeł jednocześnie wcale nie jest takie proste. W takiej sytuacji możesz skorzystać z narzędzi do monitorowania Internetu. To zazwyczaj płatne wtyczki lub aplikacje, ale część z nich oferuje darmowy dostęp w okresie próbnym np. 7 lub 14 dni. To sporo czasu, by z pomocą sztucznej inteligencji złowić najlepsze okazje.

fotokalendarz w swiatecznej aranzacji

Amerykańska tradycja ogarnia świat

Okazuje się, że Black Friday cieszy się ogromną popularnością nie tylko w USA. Aktywność konsumentów wzrasta pod koniec listopada o kilkaset procent, a użytkownicy wydają przeciętnie o 170% więcej pieniędzy niż w poprzednim miesiącu. Statystyki jasno pokazują, że Czarny Piątek mocno zakorzenił się w naszej kulturze.

Black Week to wyjątkowe święto, ale żeby dobrze je wykorzystać, trzeba umieć szukać okazji. Sprawdź promocje Pixbook i wybierz fotoprodukty na prezent dla kogoś bliskiego! Przygotuj wzruszające upominki – fotoksiążki i kalendarze ze zdjęciami, a wszystko przepełnione pakietem cennych wspomnień. Tylko teraz wyjątkowe okazje na Black Week. Nie przegap takiej szansy!