Personalizowany Fotokalendarz z noworocznymi postanowieniami!

Dla większości z nas grudzień kojarzy się nie tylko ze Świętami, długimi zimowymi wieczorami spędzanymi w gronie najbliższych oraz szampańską zabawą sylwestrową, ale również z okresem podsumowań kończącego się roku. Z perspektywy czasu wiemy już, co nam się udało zrealizować, co nie, a jakie plany musieliśmy zweryfikować na nowo. Zdarza się i tak, że nasze marzenia ewoluują i zmieniają się razem z nami, a postanowień noworocznych, jakie w noc sylwestrową przyrzekamy sobie prawie wszyscy, bardzo często nie realizujemy, bo po prostu o nich… zapominamy. Dziś więc chcemy namówić Was do stworzenia wyjątkowego fotokalendarza z Waszymi noworocznymi postanowieniami, pomysłami i planami, jakie chcecie zrealizować w 2016 roku.

Zazwyczaj postanowienia noworoczne łączą się z realizacją pewnych większych planów w naszym życiu - zmianą pracy, przeorganizowaniem swojego życia osobistego, wyjechaniem w końcu na wymarzone wakacje, itp. I często to, czy potem ocenimy mijający rok pozytywnie bądź nie, zależy od tego, ile z tych planów udało się nam zrealizować… Nie wiemy, czy takie podejście jest słuszne. Jesteśmy za to pewni tego, że życie składa się przede wszystkim z codziennych drobnych marzeń, planów i przyjemności, które możemy realizować każdego dnia. Takim małym noworocznym postanowieniem może być np. zarezerwowanie każdego piątkowego wieczoru na kolację czy kino ze swoją drugą połówką, niedziela spędzona na zabawie i czytaniu dzieciom, wieczory poświęcone książkom, które zawsze chcieliście przeczytać, ale zawsze brakowało Wam czasu.... Wpiszcie te wszystkie “drobne” sprawy do swojego kalendarza i trzymajcie się ich, bo to właśnie one nadają życiu smak. Może postanowiłaś wiosną nauczyć swoją pociechę jazdy na rowerze? Albo tabliczki mnożenia? Zajęcia dodatkowe, np. angielski czy piłka dla dzieciaków? Koniecznie zaznacz te pomysły na kartach kalendarza.

Nie zapominaj przy tym o swoich zainteresowaniach i pasjach! Postanowiłaś w końcu nauczyć się pływać? Świetnie! Wrzuć harmonogram zajęć z instruktorem do kalendarza. Chcesz się zmobilizować do rozpoczęcia studiów podyplomowych albo dodatkowego kursu? Uwzględnij to również, rozpisując terminy zjazdów i ostateczny termin składania dokumentów. Lubisz muzykę jazzową, ale wciąż zapominasz wybrać się na taki koncert? Sprawdź, kiedy w Twoim mieście rozpoczynają się różne tematyczne festiwale i zapisz terminy w kalendarzu. Planujesz w nowym roku zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, ale boisz się, że zabraknie Ci mobilizacji? Wyszukaj siłownię, która jest po drodze z pracy bądź po prostu blisko Twojego mieszkania, sprawdź harmonogram zajęć i umieść te, które Cię zainteresowały. Mając rozpisany plan na kalendarzu, który każdego dnia widzisz na ścianie idąc do lodówki, szybciej się zmobilizujesz do działania ;-) Twój mąż jest fanem żużla? W kalendarzu przypomnij mu o rozpoczęciu sezonu. A może lubi piłkę nożną? Wpisz terminy meczy jego ulubionej drużyny. Obiecaliście sobie, że w 2016 roku wybierzecie się na prapremiery Waszych ulubionych filmów? Wpisz koniecznie te daty do swojego fotokalendarza.
Udanego planowania!