Podsumowanie roku w albumie fotograficznym? Wyjaśniamy, dlaczego warto to robić!

Nowy Rok przywitał nas nowymi planami i nadzieją na realizację swoich celów. Tymczasem początek stycznia to również świetna okazja na podsumowanie roku 2020, który był pełen niespodzianek, nieoczywistych zwrotów akcji, a dla wielu pasmem sukcesów. Jak najlepiej podsumować miniony rok? Osobistym projektem fotoalbumu!

Dlaczego album roczny to świetny pomysł na podsumowanie poprzedniego roku?

Nie ulega wątpliwości, że 2020 był wyjątkowy pod wieloma względami. Zaskoczeni nową sytuacją, wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W tej kwestii nam wszystkim należą się słowa uznania. Na wyróżnienie zasługują ci, którym udało się zrealizować swoje plany wbrew wszelkim utrudnieniom. Oto wyczyn godny podziwu!
Jeśli i Ty należysz do osób, którym udało się osiągnąć swoje cele, musisz upamiętnić swoje wspomnienia w wyjątkowy sposób.

fotoalbum podsumowanie roku

Jak zrobić podsumowanie roku w praktyczny sposób?

Niektórzy tylko zerkają na listę sporządzoną poprzedniego roku i odhaczają kolejne zrealizowane punkty. A co powiesz na podsumowanie roku 2020 w formie relacji fotograficznej? To świetny sposób na utrwalenie tego, co udało Ci się osiągnąć. Jesteśmy przekonani, że jest tego naprawdę wiele i masz się czym pochwalić :) Zdecyduj się w takim razie na album roczny, w którym uwiecznisz istotne dla Ciebie osiągnięcia.

Fotoalbum to nasz produkt premium, który zachwyca jakością druku i kunsztem wykonania. Urzeknie Cię nie tylko przyjemny w dotyku papier srebrowy czy niezaprzeczalne piękno Twoich fotografii, lecz również intrygujący materiał okładki, czy karty albumu otwierane na płasko. Z nami zachowasz swoje wspomnienia w wielkim stylu i z przytupem rozpoczniesz kolejny rok.

Podsumowanie roku 2020 na kartach fotoksiążki 

Jeśli fotoalbum zwyczajnie nie jest w Twoim stylu, podsumowanie zeszłorocznych osiągnięć możesz zamieścić w fotoksiążce. To produkt o mniej ekskluzywnym wydźwięku, zatem możesz go zaprojektować z właściwą sobie dawką luzu :)

Wybierz odpowiedni szablon, w który wkomponujesz najważniejsze fotki z minionego roku. Całości nadasz osobisty charakter, personalizując treści i dobierając preferowaną kolorystykę. Stworzysz w ten sposób trwałą pamiątkę roku, który dla nas wszystkich był wyjątkowo kapryśny.

Fotoksiążka z całego roku

Rok 2020 – podsumuj i doceń

Czasem wystarczy stanąć dalej, by zobaczyć coś z innej perspektywy. Dokładnie tak samo jest ze zdjęciami! To one uświadamiają, jak wielu rzeczy jesteś w stanie dokonać. Wystarczy przejrzeć fotki sprzed ostatnich 12 miesięcy, by ze zdumieniem dostrzec, że udało Ci się osiągnąć tak wiele. A spektakularne dokonania zasługują na wyjątkową oprawę. Podsumuj rok 2020 w nieoczywistej formie – z pomocą produktów z Pixbook będziesz wracać do wspomnień kiedy tylko zechcesz, a Twoje zdjęcia przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie.
Wiesz już, jak zrobić podsumowanie roku. Wiesz także, dlaczego warto przenosić swoje kadry na papier. Sprawdź naszą ofertę i wybierz oprawę, która nada Twoich zdjęciom unikalnego charakteru, tworząc nietuzinkową pamiątkę na lata.