Przegląd ciekawych profili na Instagramie - cz. 2

Też macie tak, że wracając z pracy sprawdzacie, co dzieje się na Instagramie? A może w trakcie pracy też to robicie? Nie znajdujecie tam nic, co zmieniłoby Wasze życie, ale po prostu musicie zobaczyć, czy ktoś dodał nową relację, nowego posta. Z przekąsem patrzycie, co dzieje się u Aśki ze studiów, która ostatnimi czasy dość regularnie opowiada o swoim życiu w relacjach InstaStories. Wchodzicie, tak z czystej ciekawości. Bo ciekawość ludzka nie zna granic.

I takim to oto sposobem w wolnej chwili, natknęłam się na kilka interesujących profili, które na tyle przykuły moją uwagę, że chciałabym się nimi dzisiaj z Wami podzielić.

healthyfrenchwife

Padliście kiedyś z zachwytu oglądając zdjęcia jedzenia? Jeśli jeszcze nie to wszystko przed Wami. Jak tylko zobaczycie profil Claire to zaczniecie robić się głodni. Na sam widok tak ładnie przygotowanych posiłków pocieknie Wam ślinka. Na blogu Claire znajdziecie mnóstwo przepisów i inspiracji, dzięki którym sami będziecie mogli trochę poeksperymentować w kuchni.

healthy_french_wife_1

healthy_french_wife_2

healthy_french_wife_3

portraitmood

Ilu ludzi, tyle możliwych portretów. Każdy z nas jest inny, pokazuje inne emocje. Dzięki fotografii portretowej możemy te emocje wydobyć i zatrzymać na dłużej. “Każdy portret jest życiem. Każde życie jest podróżą” - to motto przewodnie osób prowadzących ten profil na Instagramie. Znajdziecie tam fotografie ludzi z pozoru różnych od siebie, ale których łączy to, co dobre i co złe. Ta różnorodność sprawia, że każda fotografia jest unikalna. Emocje zaklęte są w ich spojrzeniu.

mood_1

mood_2

mood_3

sienna.and.i

Na profilu Danielle nie znajdziecie zwyczajnych zdjęć. Tu jest o wiele więcej. Magia zdjęć, którą zobaczycie dosłownie w każdej kompozycji cieszy oko widza. Widać, że autorka planując sesję ma wszystko przemyślane, każdy szczegół jest przez nią dopracowany. Dzięki kreatywnym pomysłom fotografki możemy przenieść się w bajkowy świat, do krainy w której rzeczy z pozoru niemożliwe stają się realne i do tego są na wyciągnięcie ręki.

sienna_1

sienna_2

sienna_3

Nas też możecie znaleźć na Instagramie. Może porywających postów nie wrzucamy (jeszcze!), ale staramy się, aby było ciekawie i inspirująco. Zajrzycie, a jeśli się Wam spodoba to zostańcie z nami na dłużej. Będzie nam niezmiernie miło!

www.instagram.com/pixbook_pl/

Justyna, pixbook