A jaki jest Twój wymarzony fotoprezent?

Lato chyli się ku końcowi i wkrótce wszystkich otuli jesienna aura. Przyjdzie pora na aromatyczną herbatę, ciepłe koce i wciągającą lekturę. Lubisz odpływać myślami w trzeci wymiar? A może na co dzień masz duszę marzyciela? Zbliża się wyjątkowy dzień, z okazji którego możesz sobie sprawić wymarzony fotoprezent. Poznaj nasze propozycje.

Rozpieszczaj się upominkami

Każdy zasługuje na przyjemności – te większe i te mniejsze. Raz w miesiącu, regularnie co tydzień, a może codziennie? Każdy drobiazg może okazać się drobnym krokiem na drodze do spełniania marzeń. Czy wiesz, że ludzie, którzy chodzą z głową w chmurach, mają swoje święto? Już 8 września świętujemy Dzień Marzyciela! Z tej okazji możesz bezkarnie bujać w obłokach i zrealizować jedno ze swoich pragnień.

Od czasu do czasu zejdź jednak na ziemię, by uświadomić sobie, że spełnianie marzeń najczęściej nie jest możliwe bez osób bliskich Twojemu sercu. Rodzina i przyjaciele stanowią w życiu olbrzymią wartość i z pewnością należy to podkreślać. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie fotoprezenty, które staną się wymarzonym upominkiem.

Fotoobraz – udekoruj mieszkanie idealnym kadrem

Marzysz o dalekich podróżach, smakowaniu świata i poznawaniu odmiennych kultur? Zanim zrealizujesz swoją turystyczną pasję, warto ją zwizualizować! Już dawno udowodniono, że intensywne myślenie o czymś przyjemnym podświadomie pomaga przyspieszyć spełnianie marzeń. Napisano o tym dziesiątki książek, które następnie podległy ekranizacji.

Jeśli całym sercem chcesz podróżować, spraw sobie efektowny fotoobraz z wyjątkowego miejsca. Będzie piękną dekoracją Twojego mieszkania, szczególnie gdy umieścisz ją w centralnym punkcie jednego z pomieszczeń. A właściwie, po co się ograniczać? Zbierz kolekcję niezwykłych kadrów i utwórz z nich całą galerię! Twoje wnętrze zyska nowy charakter, a Ty otoczysz się marzeniami, które będą dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Fotoksiążka – stań się autorem własnej historii

Wokół Ciebie tyle się dzieje! Rodzinne uroczystości, sukcesy w pracy, wzruszające występy dziecka na szkolnym przedstawieniu. Jeśli masz smykałkę do robienia zdjęć, na pewno tworzysz barwne historie. Może zechcesz je przedstawić we własnej książce? Nie musisz rzucać się na głęboką wodę i uwieczniać na kartkach przejmujących opowieści. Wystarczy, że opowiesz je zdjęciami :)

Fotoksiążka to produkt, który samodzielnie zaprojektujesz „do ostatniej kropki”. Masz wpływ na tło, wybierając dedykowany szablon, i dodatki, które staną się kluczowym akcentem Twojej historii. Najważniejszy wątek opowiesz zdjęciami – możesz je przycinać, kadrować, ozdabiać tekstem. W ten sposób powstanie piękna opowieść, która zaangażuje osoby najbliższe Twojemu sercu.

fotoksiazki ze zdjec na prezent

Odbitki – zamień fotograficzną pasję w przyjemną pracę

Lubisz robić zdjęcia i skrycie marzysz o zmianie ścieżki zawodowej? Nigdy nie jest za późno na realizację swoich pragnień! Jeśli pasjonujesz się fotografią, warto wyeksponować najlepsze kadry szerszej publiczności. Zacznij od wywoływania zdjęć, które pojawią się w ozdobnych ramkach we wnętrzach Twojego mieszkania. Następnie kolekcjonuj odbitki i wręczaj je przyjaciołom, aż wreszcie dasz się namówić na zorganizowanie autorskiej wystawy.

Na własnej skórze doświadczysz przyjemności związanej ze zmianą profesji. Być może nagle staniesz się wziętym fotografem, którego terminarz błyskawicznie wypełnią zlecenia na utrwalanie ceremonii ślubnych, urodzin czy sesji zdjęciowych.

odbitki ze zdjec na prezent

„Położył się Dyzio na łące…”

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie zna wiersza Juliana Tuwima o łakomczuchu marzącym o słodkich przysmakach? W szkole recytują go wszystkie dzieci, które uczą się, że warto mieć marzenia i wszelkimi siłami dążyć do ich spełnienia. :) Obudź w sobie wewnętrzne dziecko i podaruj unikalny prezent ze zdjęciem. Wybierz ulubione fotki i wykonaj z nich fotomagnesy, które każdego dnia będą Ci przypominać o sile osobistych pragnień.

Jak to się stało, że 8 września obchodzimy Dzień Marzyciela? Pomysłodawcą był Sławomir Rybka, który w 2001 roku utworzył serwis internetowy poświęcony spełnianiu marzeń. Użytkownicy mogli zamieszczać tam swoje pragnienia, a życzliwi odbiorcy pomagali w ich realizacji. Dziś portal jest nieaktywny, ale kilka lat temu udało się spełnić prośby naprawdę wielu Polaków! Pan Sławek został okrzyknięty Dyżurnym Marzycielem Kraju, który ustanowił wspomnianą datę.

fotoksiazka ze zdjeciami na prezent

Fotoalbum – ponadczasowy prezent dla siebie

Marzenia motywują do działania, pozwalają oderwać się od codzienności, a nawet pomagają przetrwać trudne chwile. Chyba zgodzisz się z nami, że świat bez nich byłby bardzo smutny! Dlatego warto ubarwiać swoją codzienność i otaczać się pięknymi rzeczami. Jedną z nich jest fotoalbum, który możesz zaprojektować z najcudowniejszych zdjęć. Ma bardzo szlachetną formę, dzięki czemu od razu wprawia w dobry nastrój.

Wypełnij karty albumu wyjątkowymi kadrami i podaruj sobie prezent, z którym odpłyniesz myślami do krainy fantazji. Udaj się w fotograficzną podróż do wybranego miejsca lub wróć myślami do wzruszających chwil, które zagrały czułą melodię na strunach Twojego serca. Twój ślub, narodziny upragnionego dziecka, Boże Narodzenie w towarzystwie wyjątkowych osób – każda z tych chwil zasługuje na elegancką oprawę i dożywotnie wspomnienia.

Bądź Złotą Rybką

Wszyscy znamy historię o biskupie Mikołaju z Miry, dzięki któremu każdego roku, 6 grudnia, wręczamy najbliższym drobne podarunki. To doskonały dowód na to, że dobro powraca. Jeśli lubisz sprawiać przyjemność sobie i bliskim, inwestuj w upominki, które mają sentymentalną wartość. Prezent ze zdjęcia to trafiony pomysł na przemyślany gadżet, który możesz dopasować do okazji, a nawet wręczyć jako niezobowiązującą pamiątkę.

Fotoprodukty od lat sprawdzają się jako osobiste nośniki wspomnień, do których serce szybko się przywiązuje. Taki prezent skłoni do refleksji, wywoła mnóstwo pozytywnych skojarzeń i pozostanie piękną pamiątką, która zostanie wyeksponowana w należyty sposób. Masz już swój wymarzony prezent? Podaruj sobie chwilę przyjemności z produktami od Pixbook!