Fotoksiążka z klimatem – poznaj moc naszych klipartów!

Święta, od niepamiętnych czasów, kojarzą się nam ze śniegiem, choinką, prezentami, kwiatami narysowanymi przez mróz na zamarzniętej szybce, ciepłym blaskiem świecy... Projektując świąteczną fotoksiążkę możemy samodzielnie odtworzyć elementy tego odświętnego klimatu. Pomogą nam w tym kliparty – nasi uroczy spece od tworzenia wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Pamiętacie nasz wpis z zeszłego roku, który się cieszył Waszym sporym zainteresowaniem? Postanowiliśmy więc z okazji świąt stworzyć kolejny wpis, poświęcony klipartom świątecznym. Wszak święta za pasem!

Bez względu na to czy projektujecie fotoksiążkę na prezent czy fotoksiażkę świąteczną – pamiątkę z minionych wydarzeń, z pewnością będziecie chcieli odtworzyć niepowtarzalną atmosferę rodzinnych spotkań, wspólnego ubierania choinki czy chwil radości z podarowanych bliskim prezentów. Nie każda fotografia pozwala na pełne oddanie zimowo-świątecznego klimatu. Dlatego polecamy Wam wykorzystanie klipartów – grafik tematycznie dostosowanych do wybranego przez Was szablonu. Chciałbyś dodać na fotografii obrazek z bałwankiem, płatki śniegu czy gwiazdkę? A może "dorysować" dziadkowi czapkę Mikołaja? Nic łatwiejszego, użyj klipartów :-)

CO POTRAFI KLIPART

Przygotowaliśmy dla Was odrobinę świątecznych inspiracji, które pomogą Wam zaprojektować najpiękniejszą fotoksiążkę z własnymi zdjęciami i grafikami. Przy wykorzystaniu klipartów bardzo łatwo ze zwykłych fotografii stworzycie jedyną w swoim rodzaju, wigilijną pamiątkę... Zobaczcie fotki przed i po wykorzystaniu klipartów. Jest różnica, prawda? :-)

 

 

GDZIE ZNALEŹĆ KLIPARTY?

W naszym kreatorze :-) Po lewej stronie, zaraz po zakładce ze zdjęciami. Po dwukrotnym kliknięciu w wybrany klipart pojawi się on na karcie. Każdy z nich możesz powiększyć, pomniejszyć, ukryć pod warstwą lub nałożyć na wcześniejszą albo wykorzystać w wybranym przez siebie stopniu przezroczystości. Wszystko działa bardzo domyślnie, intuicyjnie i szybko:

 

IDEALNE DLA KAŻDEGO KLIMATU

Podczas prac nad własną fotoksiążką masz dostęp do klipartów dedykowanych nie tylko konkretnemu, wybranemu przez Ciebie szablonowi, ale całej grupie tematycznej. Dzięki temu zyskujesz większy wybór pasujących do siebie obrazków! Nie zwlekaj i już dziś przekonaj się, że kliparty są świetne.

Udanego projektowania!