Fotoksiążka ze zdjęciami i rysunkami Twojej pociechy najlepszym prezentem na Mikołaja!

Fajnie było być dzieckiem. Kiedy byliśmy mali, żyliśmy chwilą, byliśmy zdecydowanie zbyt hałaśliwi, nasza ciekawość była olbrzymia, a dzień zdecydowanie za krótki, żeby ją poskromić. No i obowiązkowo wszyscy chcieliśmy być już dorosłymi. A teraz, kiedy już nimi jesteśmy, wspominamy czasy dzieciństwa z rozrzewnieniem... Zdjęcia z tamtego okresu (często robione bez znajomości podstawowych zasad fotografowania ;-)) są teraz najpiękniejszą pamiątką, która wywołuje uśmiech na naszej twarzy.

Uważamy, że wszystko, co sprawia, że się uśmiechamy zasługuje na piękną oprawę. Dlatego w dzisiejszym wpisie zachęcamy Was do stworzenia wyjątkowej fotoksiążki z fotografiami, rysunkami i cytatami Twojego dziecka. Będzie to idealny i wzruszający prezent dla współmałżonka, dziadków, a kiedyś niesamowity powrót do dzieciństwa dla samego jej bohatera, kiedy już podrośnie :-)
Narzędzia, jakie macie do dyspozycji, są bardzo rozbudowane, a równocześnie bardzo proste w obsłudze. Bogactwo szablonów, ramek, klipartów, czcionek zawróci Wam w głowie...a potem przemieni się w świetną zabawę dla całej rodziny! Przede wszystkim podejdźcie do tematu w nieszablonowy sposób. Zdjęcia są tutaj najważniejsze, ale to nie wszystko. Opiszcie w swojej książce najważniejsze wydarzenia w życiu Waszej pociechy, dodajcie przy nich swoje daty i notatki.

Zatrzymajcie na kartach albumu zdjęcia z badania USG, pierwsze zdjęcia po porodzie, pierwszą kąpiel, pierwszy kroczek, pierwsze słowo, pierwszą przejażdżkę na rowerze. Opiszcie pierwszy spacer, spotkania z dziadkami, pierwsze zabawy. Podzielcie książkę na tematyczne rozdziały, które opiszą kolejne etapy jego rozwoju i dorastania. Umieśćcie tam swoje obserwacje i spostrzeżenia. Przeglądanie po wielu latach takiego swoistego kalendarium będzie dla Was i dla bohatera książki niesamowitym przeżyciem!

A może oprócz wrzucenia fotografii i dodania opisów czy dat, skusicie się na nieco niekonwencjonalne podejście do tematu? Stwórzcie własne drzewo genealogiczne, zobrazujcie je Waszymi fotografiami oraz pozostałych członków najbliższej rodziny. Zróbcie odciski rączek czy nóżek, wrzućcie informacje o wymiarach i wadze waszego szkraba w chwili jego narodzin. Opiszcie graficznie wyżynanie się pierwszych ząbków. Nasz kreator pomoże Wam we wszystkim, co tylko podsunie Wam Wasza wyobraźnia :-)
Zatem...do dzieła!