Pamiętaj o wspomnieniach ze szkoły – uporządkuj je w fotoproduktach

Jeszcze chwila i aktualny rok szkolny pozostanie tylko wspomnieniem. Zadowoleni uczniowie udadzą się na upragnione wakacje, beztrosko oddając się kąpielom słonecznym, wodnemu szaleństwu czy zdobywaniu górskich szlaków. Jak zachować szkolne lata w najpiękniejszej formie? Pamiątka na zakończenie roku szkolnego musi być wyjątkowa. Poznaj ofertę Pixbooka!

Nauka w pigułce – wspomnienia w fotoksiążce

Uczniowie są jednomyślni – „wakacje” to ulubione słowo ostatnich tygodni :) Miesiące wytężonej nauki wreszcie zostaną wynagrodzone! Z tej okazji warto sprawić sobie lub rówieśnikom pamiątkę, która będzie przypominać o chwilach spędzonych w szkolnej ławce. W Pixbook przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę szkolną 2023, w ramach której utrwalisz swoje wspomnienia w ulubiony sposób. Fotoksiążka i fotoobraz są teraz tańsze, wystarczy, że użyjesz kodu rabatowego, a cena stopi się jak wakacyjne lody jedzone w pełnym słońcu!

 

fotoobraz na zakonczenie roku szkolnego

Kiedy jest zakończenie roku szkolnego?

Znakomita większość uczniów bardzo dobrze orientuje się w harmonogramie szkolnych wydarzeń. Jednak wciąż spory procent z nich ciężko pracuje, by na ostatniej prostej ulepszyć swoje wyniki. Czy można w ten sposób stracić poczucie czasu? Okazuje się, że tak, i nie ma w tym nic złego – w świecie dorosłych zdarza się to nazbyt często ;) Zakończenie roku szkolnego 2023 wypada w piątek, 23 czerwca. To także najdłuższy dzień w roku oraz Dzień Ojca, zatem będzie aż potrójna okazja do świętowania.

Zamiast kwiatów dla nauczycieli

Wspomnieniami warto się dzielić, dlatego w szkolnej ofercie Pixbooka nie mogło zabraknąć upominków, którymi można obdarować szkolnych pedagogów. Fotomagnesy to stylowy podarunek, który kosztuje mniej niż bukiecik róż, a ma znacznie większy ładunek emocjonalny. Umiejętny dobór zdjęć utrwali wspomnienia, na których widok usta same będą rozciągać się w szerokim uśmiechu. Fotomagnes to przemyślany prezent dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego – inny niż wszystkie i z pewnością zaskakujący.

Najlepsze szkolne zdjęcia zawsze blisko

Niezależnie od tego, czy wracasz do szkoły za dwa miesiące, zaczynasz pracę, czy może studia – zawsze warto mieć w pobliżu dostęp do szkolnych wspomnień. Możesz je zapakować w ozdobne pudełko, udekorować nimi ulubiony kącik czy przechowywać w rodzinnym albumie. Odbitki szkolne zawsze pozostaną źródłem nastoletnich emocji, dlatego postaw na jakość, która przetrwa lata. Zdjęcia wywołane w Pixbook dostarczą Ci wrażeń, którymi będziesz się cieszyć długo po zakończeniu edukacji.

 

wywolane zdjecia na zakonczenie roku szkolnego

Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku szkolnego

W radości, jaka towarzyszy zbliżającym się wakacjom, nie można pominąć prezentu dla wychowawcy. Osoba, która z pełnym zaangażowaniem i ogromną pasją prowadzi młodych ludzi przez edukacyjne ścieżki, zasługuje na wyjątkowe podziękowanie.

Co można podarować wychowawcy na zakończenie roku szkolnego? Fotoprodukty ze szkolnej oferty czekają na Twoje realizacje! Kolorowa fotoksiążka czy elegancki fotoobraz to wyszukane prezenty, które z dumą można wręczyć wychowawcy w ramach podziękowania. Zaprojektuj ulubione wspomnienia i dziel się nimi z osobą, dla której dobro i wykształcenie swoich podopiecznych są zawsze na pierwszym miejscu.

fotoksiazka na zakonczenie roku szkolnego

Nauka z pasji

Szkolne lata to wyjątkowy czas dla każdego ucznia. To właśnie w klasie najczęściej uczniowie poznają tajniki wiedzy, które z czasem przeradzają się w prawdziwe pasje. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie nauczyciele, którzy w swoją pracę angażują całe serce. Dzięki nim uczniowie odkrywają nieznane lądy i podróżują w czasie i przestrzeni, poznając fascynujący świat.

To wystarczający powód, dla którego warto zachować szkolne wspomnienia w formie fotograficznej relacji. Można do nich wracać w gronie rówieśników z klasy, przyjaciół czy rodziny. Powrót do takich wspomnień z własnym dzieckiem także będzie wspaniałą wyprawą! A zjazd absolwentów czy spotkanie po latach? Album pełen szkolnych kadrów dostarczy mnóstwa śmiechu i pozytywnych emocji.

Uśmiech wywołany zdjęciem

Nic równie dokładnie nie ukazuje prędkości upływającego czasu, jak chwile uchwycone w kadrach. Dzięki nim można błyskawicznie cofnąć się myślami o miesiąc lub kilka lat i znów znaleźć się w szkolnej ławce czy na klasowej wycieczce. Zatrzymaj wspomnienia w najlepszej formie i wracaj do nich, kiedy tylko chcesz. Z Pixbookiem możesz oprawić najfajniejsze kadry w połyskujący papier czy sztywne karty fotoksiążki. Chcesz wyeksponować ważne dla siebie zdjęcie? Zrób z niego fotoobraz! A jeśli lubisz mieć wspomnienia w zasięgu wzroku, zaprojektuj fotomagnes, który zawsze wyłowisz wzrokiem na kuchennej lodówce.

Czas spędzony w szkole ma dwie wady – przemija zbyt szybko i nie wraca. Oczywiście, będąc w szkolnym wieku być może nie traktujesz tego jeszcze jako wady ;) Ale uwierz, że przyjdzie czas, w którym zatęsknisz za szkolną ławką, nauczycielami i klasą. Wówczas wspomnienia zachowane w kadrach będą jak znalazł. Zapamiętaj ten czas jak najlepiej – pstrykaj fotki w każdych okolicznościach i utrwalaj znajome twarze, a każde zdjęcie przyniesie Ci serię pięknych emocji.