Szukasz pomysłu na prezent - wybierz personalizowany fotokalendarz!

Wielkimi krokami zbliża się nasz ulubiony miesiąc w roku – Grudzień! Miesiąc prezentów, spotkań w gronie najbliższych, czas, kiedy możemy zwolnić tempo. Wszyscy chcemy, aby ten okres był szczególny, a prezenty trafione i najlepiej takie, z których cieszyć będziemy się dłużej niż tylko w czasie bożonarodzeniowym.

fotokalendarz

Doskonale pamiętamy radość naszych rodziców i dziadków, kiedy pod choinką znajdowali zrobione przez nas samych laurki i kartki. Niektóre szkaradne, niektóre trochę mniej, ale każde cieszyło ich równie mocno :-) Takie upominki „hand made” wręczaliśmy i na urodziny, i na dzień babci czy dziadka i wiele wiele innych okazji. A co, gdyby wrócić do tych czasów i zrobić taki prezent „hand made” dziś? Całkowicie spersonalizowany i stworzony przez nas samych od A do Z?
Nasz personalizowany fotokalendarz to 13 stron (okładka+12 miesięcy), wypełnionych zdjęciami Twoich najbliższych, ważnymi dla Ciebie datami, Twoimi tekstami, a dzięki możliwości rozpoczęcia go od dowolnego miesiąca w roku staje się upominkiem uniwersalnym, dobrym na każdą okazję!


fotokalendarz

Stworzenie naszego fotokalendarza jest banalnie proste i trwa jedynie 3 minuty! Masz do wyboru dużą ilość szablonów graficznych o różnej tematyce, co pozwoli Ci dopasować kalendarz do okazji i gustu osoby obdarowywanej. Najlepsze w tym jest to, że nie ograniczamy Twojej kreatywności w żaden sposób! Do każdej karty kalendarza możesz dodać dowolną ilość zdjęć, tekstów, dat i elementów graficznych, które są dla Ciebie ważne i wzbudzają pozytywne wspomnienia! Twoją pracę ułatwią stworzone przez nas dodatki, takie jak cliparty, tła i kształty, które wzbogacą Twoje dzieło!

fotokalendarz

Dla dziadków nie ma lepszego prezentu niż zdjęcia ich kochanych wnuków w fotokalendarzu własnej „produkcji”. Małżonek może stworzyć dla ukochanej fotokalendarz ze zdjęciami z podróży poślubnej czy wakacji. Dla ucznia stworzysz kalendarz szkolny, od września do czerwca, z postaciami z ulubionych kreskówek (albo z tabliczką mnożenia ;-)).
Możesz sprawić, że nasz fotokalendarz stanie się historią wycinka waszego życia, a jednocześnie piękną pamiątką, którą nawet po zakończonym roku można zatrzymać i do niej wracać.