Fotoksiążka przedszkolna - cudowna pamiątka z dzieciństwa!

Pamiętacie swoje przedszkolne czasy? Z iloma kolegami z tamtego okresu wciąż utrzymujecie kontakt? Te pierwsze lata naszego życia były tymi najbardziej beztroskimi, a jednocześnie takimi, które najsłabiej pamiętamy… I trudno się temu dziwić. Przedszkolaki są dopiero na początku swojej “zawodowej” i życiowej drogi i zazwyczaj te wszystkie najlepsze momenty, które na starość będą wspominać, siedząc w bujanym fotelu, są dopiero przed nimi. Nam, pokoleniu pegazusów, kart magnetofonowych i gry w klasy na dziedzińcu pod blokiem, nawet się nie marzyło, że kiedyś będzie można samemu, siedząc po prostu w domku przed kompem, zaprojektować w 3 minuty fotoksiążkę z przedszkola z dowolną ilością zdjęć, najważniejszych dat, imion i nazwisk naszych kolegów i koleżanek z ławki... Prosto, łatwo, intuicyjnie. Z dostawą do domu. Dla nas był to matrix, ale dla naszych pociech to ogromna szansa na zatrzymanie przedszkolnych wspomnień, które nam niestety zdążyły dawno zatrzeć się w pamięci.

Jesteśmy pewni, że wasze dziecko posiada mnóstwo fotografii z przedszkolnych wydarzeń, świąt, akademii czy beztroskich zabaw. I na pewno ma swoją “paczkę” kolegów, z którymi szybko nawiązało wspólny język. Pozwólcie mu zatrzymać te wspomnienia... Odpalcie nasz kreator, usiądźcie wygodnie i pobawcie się w grafików. Pamiętajcie, że to będzie przede wszystkim pamiątka dla Twojej pociechy, dlatego tak ważna jest jej obecność przy tworzeniu fotoksiążki przedszkolnej. Gwarantujemy, że to projektowanie bardzo się jej spodoba :-) Wybierzcie wspólnie szablon, wgrajcie najlepsze, najśmieszniejsze przedszkolne zdjęcia, podpiszcie je, dodajcie swoje daty i opisy. Wzbogaćcie fotki zabawnymi klipartami: komuś "doklejcie" wąsy, komuś dodajcie balonik, a komuś innemu podarujcie kwiatka :-P W zasadzie nic Was nie ogranicza. Postarajcie się, aby w fotoksiążce z przedszkola znalazły się również zdjęcia i imiona kolegów i koleżanek. Chyba nie musimy Was przekonywać, że przeglądanie takiej pamiątki po wielu latach będzie niesamowitym przeżyciem, zarówno dla Ciebie jak i dla jej małego bohatera...

Fotoksiążka przedszkolna będzie również idealnym upominkiem dla wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego. To prezent nieoklepany, a przy tym bardzo oryginalny i gwarantujący, że zostanie z osobą obdarowaną dużo dłużej niż bukiet kwiatów. Umieśćcie tam ważne momenty z życia waszej przedszkolnej “społeczności” w formie zdjęć, opiszcie każdego wychowanka w kilku zabawnych zdaniach. Namówcie dzieci o dodanie paru ciepłych słów od siebie, napisanych odręcznie i skierowanych do wychowawcy. Nie przejmujcie się ich nieco koślawym pismem czy błędami - im bardziej naturalne wpisy, tym lepiej!

Udanego projektowania i dużej wyobraźni!