Personalizowane prezenty na gwiazdkę

Ale ten czas leci! Jeszcze nie tak dawno witaliśmy 2020 rok, a już za  kilka tygodni będziemy się z nim żegnać. Zanim to jednak nastąpi czeka nas mnóstwo przygotowań...

Ubieranie choinki, pieczenie pierniczków, pogoń za prezentami dla najbliższych, gotowanie barszczu, lepienie uszek… Można by wymieniać i wymieniać. Aby uniknąć gorączki świątecznych przygotowań, warto już teraz sobie wszystko dokładnie rozplanować. Bo po co niepotrzebnie kotłować się z tabunem ludzi? Stać w niekończących się kolejkach i tracić zbędnie czas, który moglibyśmy wykorzystać na coś zupełnie innego?  

prezenty pod choinkę

Pomysłów na personalizowane prezenty na gwiazdkę mamy kilka.

Najlepsze w nich jest to, że nie musicie wychodzić z domu, aby je kupić!

 

Wielkie wspomnienia w mini oprawie

Ciekawym prezentem dla bliskich może być fotoksiążka mini. Ta niewielka książeczka z personalizowaną okładką, pomieści nawet 50 zdjęć w formacie 10x15. Ze swojej strony musisz jedynie skompletować zdjęcia oraz wybrać wzór okładki. Dzięki zamieszczonej perforacji, obdarowana osoba będzie mogła każde zdjęcie z łatwością oderwać, umieścić w dekoracyjnej ramce lub podarować komuś na pamiątkę z imienną dedykacją.

fotoksiążka mini na gwiazdkowy prezent

Noworoczne postanowienia w personalizowanym fotokalendarzu

Chcesz pamiętać o wszystkich ważnych imieninach, urodzinach i innych świętach w Twojej rodzinie? A może ktoś z Twojej rodziny notorycznie o nich zapomina? Podaruj sobie i tej osobie fotokalendarz. Wybierz zdjęcia z wakacji, ważnych uroczystości, urodzin, ślubu, z wycieczki szkolnej… Możesz dodać, co tylko chcesz i ile chcesz. Ty stajesz się projektantem i Ty decydujesz, co znajdzie się w projekcie kalendarza.

fotokalendarz na nowy rok z własnymi zdjęciami

Fajną opcją jest możliwość zaznaczenia własnych dat, bez konieczności zapisywania ich na kalendarzu długopisem. Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi wszystko to dodasz samodzielnie i bez wielkiej straty czasu. Mając przygotowane zdjęcia, taki fotokalendarz możesz zaprojektować dosłownie w kilka minut! Nie wierzysz? Przekonaj się >>>

 

Justyna, pixbook