Personalizowana galeria ścienna – sprawdź możliwości fotoobrazów!

W życiu jest wiele chwil, które z jakiegoś powodu były dla Ciebie ważne. A w Pixbook uważamy, że dobrze jest mieć na wyciągnięcie dłoni momenty, które poruszyły Twoje serce. Na szczęście chyba nikt nie rozstaje się na dłużej z telefonem, którym zawsze można utrwalić najpiękniejsze chwile. Dzięki temu możesz cieszyć się wspomnieniami, kiedy tylko chcesz. Domowa galeria ścienna to świetny sposób na ekspozycję ulubionych kadrów. Sprawdź możliwości fotoobrazów!

Obraz ze zdjęcia, czyli ściana pełna wspomnień

Czy wiesz, że powierzchni ścian Twojego mieszkania nie muszą ozdabiać wyłącznie akcesoria zakupione w sklepie? Z pewnością nie należą do najtańszych i na próżno szukać w nich duszy, jeśli zostały wyprodukowane w masowej liczbie. Zainwestuj w fotoobraz, który pomoże Ci przelać na płótno najpiękniejsze wspomnienia. Zyskasz estetyczną ozdobę swojego wnętrza. Taką, która sprawi, że na twarzy zawsze wykwitnie szeroki uśmiech, a oczyma wyobraźni dostrzeżesz mnóstwo pięknych wspomnień.

 

fotoobrazy ze zdjec na scianie

Jak stworzyć domową galerię ścienną?

Aranżacja osobistej galerii to świetna zabawa! Zazwyczaj ogranicza się ona do umieszczenia w ramkach kilku zdjęć i powieszenia ich na ścianie w dowolnej kolejności. Tym razem postaw na unikalność. Personalizowana galeria ścienna musi się czymś wyróżniać. Tym czymś niech będą wybrane przez Ciebie zdjęcia wydrukowane na płótnie canvas. Dzięki ofercie Pixbook możesz stworzyć prawdziwe dzieła sztuki ze swoich kadrów, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zobacz, jak wiele opcji da Ci już kilka obrazów.

Dopasuj fotoobrazy do swojego stylu życia

Niewątpliwą zaletą samodzielnej aranżacji domowej galerii jest możliwość dopasowania jej do swojej osobowości. Jeśli zatem masz duszę podróżnika i tylko czekasz na długi weekend, by udać się na city break do Mediolanu, a największe stolice Europy znasz jak własną kieszeń, fotoobrazy z motywem podróżniczym idealnie spełnią Twoje oczekiwania. A może ponad wszystko kochasz swoją rodzinę i uwielbiasz przeglądać wspólne zdjęcia? Wyeksponuj najciekawsze kadry na fotoobrazach z rodzinnym szablonem, a podkreślisz relacje, które łączą Cię z najbliższymi.

Jak wykorzystać szablon, tworząc fotoobraz?

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, być może zdecydujesz się na wydruk zdjęcia na płótnie, rozciągając je na całą powierzchnię tkaniny. Mnóstwo osób jednak lubi urozmaicać swoje ulubione fotografie, zwłaszcza jeśli za moment zawisną na jednej ze ścian mieszkania.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy autorską kolekcję szablonów, które stanowią tematyczne tło dla najcudowniejszych wspomnień. Są one bogate w grafikę lub wręcz minimalistycznie nawiązują do motywu Twoich kadrów. Sprawdź kategorie naszych szablonów i nie pomiń również tych, które są najbardziej polecane. Robią prawdziwą furorę wśród zamawiających! :)

Pst! Szablony możesz modyfikować, a nawet tworzyć własne, ale w naszej kolekcji znajdziesz też mnóstwo gotowych propozycji, które absolutnie nie wymagają poprawek. ;)

fotoobraz gotowa grafika

Personalizowana galeria ścienna z fotoobrazów

Od czego najlepiej zacząć tworzenie galerii ściennej? Podstawą jest dobry plan. :) Wiele informacji znajdziesz na naszym firmowym blogu. Jest tam nasz wpis o tym, jak stworzyć galerię ścienną w domu – zawarte w nim wskazówki pozwolą Ci stworzyć listę niezbędnych akcesoriów, dzięki którym uzyskasz zachwycający efekt.

A teraz pora na realizację swoich planów. Galeria ścienna zdjęć może być symetryczna lub różnorodna. Możesz powiesić obok siebie fotoobraz pionowy i fotoobraz poziomy, a także zestawić kadry w różnych rozmiarach. W Pixbook możesz wydrukować obraz na płótnie w ponad 20 formatach! Oferujemy Ci zarówno produkty w kształcie prostokąta, jak i kwadratu. To daje nieskończoną liczbę możliwości.

Galeria ścienna – inspiracje

Kup duży arkusz szarego papieru i zaopatrz się w dobrze naostrzony ołówek. Będziesz tworzyć kompozycję, która wkrótce pojawi się na ścianie. Stwórz wymarzony układ ze swoich fotoobrazów na arkuszu, a następnie obrysuj ich kontury ołówkiem. W sieci znajdziesz mnóstwo inspiracji na najciekawszy układ. Dominują te, w którego centrum znajduje się największy obraz otoczony mniejszymi, a także układy, w których wszystkie kadry są podobnej wielkości. Niektórzy układają je w kształt konkretnej litery lub serce. Jak będzie u Ciebie? O tym zadecydujesz samodzielnie.

personalizowany fotoobraz ze zdjeciem

Montaż fotoobrazów na ścianie

Nie bez powodu masz właśnie przed sobą arkusz szarego papieru z konturami fotoobrazów w idealnej aranżacji. Za chwilę poznasz trick na ich bezbłędny montaż! Taśmą malarską przyklej arkusz do ściany dokładnie w tym miejscu, gdzie znajdzie się Twoja galeria. Teraz bez problemu wbijesz gwoździe w kluczowe miejsca i będziesz mieć pewność, że żaden obraz nie będzie wisiał krzywo lub odstawał od pozostałych. Po montażu wkrętów po prostu odklej arkusz od ściany i zawieś każdy fotoobraz. Magia właśnie się zadziała! :)

Mamy też wskazówkę dla osób, które lubią częste zmiany w aranżacji swojego wnętrza. Hitem ostatnich lat są samoprzylepne haczyki, które doskonale podtrzymują każdy obraz. Haczyki są zazwyczaj wielokrotnego użytku, co oznacza, że możesz zmieniać układ swojej galerii, jeśli dotychczasowa nieco Ci się opatrzy. Wprowadzenie zmian zajmuje dosłownie kilka minut, a efekt z pewnością będzie zadowalający. Fotoobrazy Pixbook są trwałe i będą Ci służyć przez wiele lat – w każdej kombinacji.

Praktyczny prezent na każdą okazję

Dzielenie się wspomnieniami to piękny gest, który możesz sprawić ukochanej osobie. Dlatego przy najbliższej okazji zamiast tradycyjnych kwiatów podaruj siostrze, mamie czy przyjaciółce wyjątkowy fotoobraz, który wyrazi więcej niż słowa. Taki podarunek jest nie tylko praktyczny, ale i bardzo oryginalny. Kto by się spodziewał otrzymać w prezencie ulubione zdjęcie wydrukowane na płótnie? Przyznaj, że to wyjątkowa forma sprawiania przyjemności :) Nie musisz się głowić nad kolejnym upominkiem – fotoobraz będzie pięknym akcentem aranżacji każdego wnętrza i fantastyczną pamiątką na lata.