Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż... Zastanawiacie się pewnie, co możecie podarować Waszym kochanym staruszkom, aby pokazać, jak bardzo są dla Was ważni. Co może zaskoczyć i naprawdę wzruszyć ludzi, którzy przeżyli i widzieli już tak wiele? My wiemy co i w dzisiejszym wpisie chętnie podzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi pomysłami na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Fotokalendarz z Waszymi zdjęciami i ważnymi datami

Pierwszym ze sprawdzonych pomysłów jest nasz ulubiony Fotokalendarz :-) Tysiące naszych Klientów docenia wygodę jego projektowania i różnorodność szablonów, które mamy w swojej ofercie. W zaledwie kilka minut możecie stworzyć własny i niepowtarzalny prezent dla Babci i Dziadka. Wystarczy wybrać garść Waszych ulubionych zdjęć, następnie umieścić je w edytorze na każdej ze stron (minimalna ilość stron w kalendarzu to 13, maksymalna aż 24!), w kalendarium zaznaczyć urodziny, rocznice, ważne święta, itp. Zadbajcie o to, aby Wasi kochani staruszkowie nie zapomnieli o regularnych wizytach u lekarzy, codziennych spacerach, urodzinach najbliższych… Fotokalendarz ze zdjęciami wnucząt na każdej ze stron to przepiękna pamiątka!

Fotoksiążka – najlepsze wspomnienia w jednym miejscu

Drugi pomysł to oczywiście nasza kultowa już Fotoksiążka, w której możecie streścić cały rok z życia Waszej Rodziny. Wszystkie najpiękniejsze chwile, zabawne wspomnienia, historie okraszone dowcipnym komentarzem, zatrzymane na wysokiej jakości papierze kredowym i oprawione w wyjątkową, twardą okładkę. A przede wszystkim zaprojektowane od A do Z przez Was! W przypadku Fotoksiążki macie do dyspozycji od 28 do aż 160 stron na opowiedzenie własnej historii. Cały rok życia w jednym miejscu? Czemu nie?

Fotoalbum Premium – historia waszego życia w ekskluzywnym wykończeniu

Trzeci z zaprezentowanych pomysłów, choć nieco droższy od pozostałych dwóch, to jednak bezapelacyjnie robiący największe wrażenie! Nasz Fotoalbum, bo o nim mowa, to ekskluzywna forma prezentu, do którego warto wybrać te najlepsze jakościowo zdjęcia i pokazać je na całej stronie, tak aby na fotograficznym papierze prezentowały się wyjątkowo i elegancko. Co jeszcze wyróżnia nasz Fotoalbum Premium? Sztywne, grube karty oraz kunsztowna okładka z laminatem i gąbką. Robiliście jako rodzice sesję swoich pociech? Nie ma co trzymać tych zdjęć na dysku czy w szufladzie. Wybierzcie ulubione zdjęcia - tyle ile chcecie, bez żadnych ograniczeń (na każdej ze stron możecie dodać ich dowolną ilość), a efektem Waszej pracy będzie wspaniała pamiątka i prezent dla Babci i Dziadka - Fotoalbum, dający powalający efekt. Więcej o wyjątkowych zaletach Fotoalbumu przeczytacie tutaj: /blog/fotoksiazka-fotoalbum-czym-sie-od-siebie-wlasciwie-roznia

PS. Przy wręczaniu naszych foto-upominków sugerujemy zaopatrzenie się w chusteczki :-) Łzy wzruszenia to jeden z najczęstszych efektów ubocznych PixBookowych prezentów :-)