Fotoksiążka z Majówki - nieważne skąd, ważne z kim!

Na pewno kojarzycie tę słynną nutę Maryli Rodowicz: “To był Maj, pachniała Saska Kępa...”. Cóż, nucenie tej słynnej już melodii w dzień taki jak dziś, byłby zapewne oznaką nie lada szaleństwa w oczach Waszej rodziny czy współpracowników :-) Mamy jednak nadzieję, że pomimo tych niesprzyjających warunków pogodowych majówkę mieliście bardzo udaną i obfitującą w mnóstwo wspomnień, które uwieczniliście na zdjęciach. Zdjęciach, które teraz aż proszą się o zachowanie na kartach Fotoksiażki z Majówki. Zatem rozsiądźcie się wygodnie...i do dzieła!

Udało się Wam w końcu rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? A może nieczuli na niepokojące prognozy pogody, wybraliście nasze polskie morze? Bliższy jest Wam urlop w kraju czy zagranicą? Intensywny odpoczynek w dużym mieście czy błogie lenistwo na odludziu? Nieważne, jakim typem urlopowicza jesteście. Ważne jest towarzystwo, z jakim urlop dzieliliście, bo to oni tworzą klimat tego miejsca. A ten klimat warto zatrzymywać na fotografiach w naszej Fotoksiążce:

1. Pstrykaliście zdjęcia przy każdej nadarzającej się okazji ze swoim nowym selfie stickiem? Świetnie! Polecamy szablon Podróż w pastelach, który subtelnie podkręci klimat Waszych fotek. Na każdej stronie zmieścisz dowolną ilość zdjęć, a maksymalna ilość stronnic to aż 160!
2. Lubicie stonowane, dobrze zaaranżowane zdjęcia pięknych krajobrazów? Zacnie! Ucieszą Was zatem piękne, klimatyczne szablony naszych fotoksiążek, jak chociażby Na każdą okazję albo Adventure.
3. Nie lubisz tłocznych miejsc, ale za to włoczenie się po kawiarniach i pustych uliczkach z drugą połówką jak najbardziej? Wybierz szablon Nasze wspomnienia albo Marble Hashtags. Nienachalne, a jednocześnie świetnie podkreślające klimat zdjęć niczym rodem z Instagrama.
4. Pierwsze dni maja spędziłaś/eś w pracy, ale wieczory i weekendy udało Ci się spędzić leniwie z najbliższymi w swoim gniazdku? W końcu mieliście czas na wspólne gotowanie, rozmowy i oglądanie filmów? Wiesz, co jest najważniejsze! Takie rodzinne fotki Waszego życia codziennego będą bardzo fajnie wyglądać na szablonie Happy Family.

Udanego projektowania… i w końcu słonecznej pogody! ;-)