Nie daj się jesiennej chandrze

Magiczna pora roku - polska jesień -  ma to do siebie, że bywa dość kapryśna. Z jednej strony oferuje nam niesamowite wrażenia wizualne w postaci oszałamiającej ferii barw, z drugiej szarugę i pluchę.

jesienna zaduma

Dni stają się chłodniejsze, dzień krótszy, a zmienna pogoda sprawia, że człowiekowi odechciewa się wszystkiego. Jak zatem nie dać się jesiennej chandrze?

Rada dla aktywnych

Nie możesz się tak łatwo poddawać. Dobrą bronią na zły humor jest duża liczba uśmiechów rozsyłana wszystkim wokoło. Znajdź sobie jakieś zajęcie. Wyjdź z domu: na basen, siłownię, tańce. Spotkaj się ze znajomymi albo zapisz na kreatywne zajęcia, które wypełnią Twój wolny czas. Czasem zwykły spacer może sprawić, że zyskasz więcej sił i energii do działania.

jesienny spacer

Rada dla domatorów

Wolisz zostać w domu? W takim razie przygotuj sobie swój ulubiony napój, owiń się w ciepły koc i zacznij kompletować niewywołane dotąd zdjęcia. Nie mogą przecież przepaść w czeluściach Twojego komputera. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta pozornie niezniszczalna machina może zakończyć swój żywot. Nie chcesz chyba dopuścić do sytuacji, że Twoje zdjęcia przepadną bezpowrotnie?

projektowanie fotoksiążki

W wolnym czasie możesz samodzielnie zaprojektować fotokalendarz ze swoimi postanowieniami na Nowy 2019 Rok albo fotoksiążkę ze zdjęciami, które darzysz największym sentymentem. Te fotopamiątki sprawdzą się także jako prezenty dla najbliższych. Mikołaj i święta tuż tuż. Pomyśl o tym. :)

fotoksiążka jesienna

fotokalendarz z postanowieniami

Justyna, pixbook