Zaskocz Babcię, zaskocz Dziadka. 2 pomysły na upominek od serca

Dla Dziadków nie ważne jest to, czy wnuki mają pięć lat, piętnaście czy trzydzieści pięć. Dla Babci i Dziadka nie liczą się prezenty. Najważniejsze będzie dla nich to, że wnuki pamiętają o nich i chętnie ich odwiedzają.

Wciąż zastanawiasz się nad prezentem dla Babci i Dziadka i nie wiesz, w jaki sposób ich zaskoczyć? Nie chcesz jechać w odwiedziny z pustymi rękami czy z kupioną na ostatnią chwilę bombonierką? Zdaj się na nas. Przygotowałam dla Ciebie propozycje dwóch prezentów, które wyrażą więcej niż tysiąc słów.

Dla Babci fotoksiążka

Podziękuj Babci za miłość, troskę i pyszne obiadki, którymi częstuje Cię za każdym razem, gdy ją odwiedzasz. Za czapki i szaliki, które robiła Ci na drutach. Stwórz pamiątkową fotoksiążkę ze zdjęciami z rodzinnych uroczystości, wyjazdów, ważnych dla Ciebie momentów. Wrzuć je wszystkie do intuicyjnego kreatora na pixbook.pl, dzięki któremu zaprojektujesz jedyny w swoim rodzaju prezent. 

Szablony fotoksiążki, które mogą Ci się przydać:

PREZENT DLA BABCI

fotoksiążka prezent dla babci

PREZENT DLA DZIADKÓW

fotoksiążka prezent dla dziadków

SZCZĘŚCIE RAZEM

fotoksiążka szczęście razem

Jeśli nie masz aktualnych zdjęć z Babcią, dobrym pomysłem będzie przeglądnięcie w rodzinnym albumie fotografii z dzieciństwa. Wybierz te najfajniejsze, zeskanuj, zbierz wszystkie pliki i wrzuć do kreatora. My zajmiemy się resztą. Wydrukujemy przepiękną pamiątkę na lata!

Dla Dziadka fotokalendarz

Bycie Dziadkiem bywa ciężkie. Pamiętasz, jak próbowałaś/es usiąść na głowie Dziadka albo skakać mu po brzuchu, a ten cierpliwie to wszystko znosił? Robił to z miłości do Ciebie ;) Teraz Twoja kolej. Przypomnij mu, jak bardzo jest dla Ciebie ważny. Nie kupuj prezentu, który będzie stał na półce i się kurzył. Postaw na coś oryginalnego. Na fotokalendarz z pamiątkowymi zdjęciami i zaznaczonymi datami, o których nie powinno się zapomnieć.

Potrzebujesz minimum dwunastu zdjęć. Ewentualnie trzynastu, jeśli chcesz jakimś innym zapełnić okładkę fotokalendarza. Pamiętaj, że nie ma górnej granicy ilości zdjęć, którą możesz dodać w kreatorze. Wszystko zależy od Ciebie i od sposobu, w jaki chcesz ułożyć fotografie. Zaznaczenie własnych dat nie powinno sprawić Ci największych trudności. Po prawej stronie w kreatorze wybierasz opcję “Wydarzenia”, następnie “Dodaj”.

Poniżej mała ściąga:

zaznacz daty w fotokalendarzu

Wyjdzie Ci mniej więcej, coś takiego:

urodziny Tomka data w fotokalendarzu

Proste, prawda? :)

Justyna, pixbook