Jaki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego? Fotoksiążka!

Pamiętacie swoich wychowawców? Jakie wspomnienia z nimi przychodzą Wam dzisiaj na myśl? Zakładamy, że znajdą się w nich i obrazy poczciwego nauczyciela, służącego poradą, zarażającego uśmiechem i pasją, jak i surowego psora, który (według nas) zawsze czepiał się bez powodu i wymagał za wiele ;-) Jakiekolwiek by jednak te wspomnienia nie były, dziś po latach pozostaje nam tylko za tymi przyjemnymi rzeczami zatęsknić, a te mniej przyjemne wyśmiać, troszkę jedynie żałując, że mądrość i życiowy dystans przychodzą dopiero z wiekiem :-) Poza tym, będziemy z wami szczerzy: nieważne, jakie podejście miał nasz belfer, dziś, z perspektywy czasu, nie możemy podważyć jego nieocenionego wkładu w nasze wychowanie i rozwój. Który dziś kształtuje w naszych dzieciach. Doceńmy to i podziękujmy mu w wyjątkowy sposób - wręczając własnoręcznie zaprojektowaną fotoksiążkę. Czy znacie lepszy i bardziej oryginalny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego? My nie :-)

Twój szkrab ma mnóstwo zdjęć i zabawnych, szkolnych historii, które aż proszą się o ich zachowanie i spisanie w jednym miejscu? No to już spieszymy z pomocą :-) Wejdźcie na naszą podstronę, wybierzcie jeden z wielu gotowych, szkolnych szablonów oraz format, jaki Was interesuje i… cała reszta zależy już od Waszej wyobraźni! Jeśli skusicie się na fotoksiążkę szkolną, pamiętajcie, że macie do dyspozycji od 28 do aż 160 stron. I każdą z nich możecie “zagospodarować” w dowolny sposób, wrzucić nieograniczoną ilość zdjęć, tekstów, opisów i dat. Gwarantujemy, że taki fotoprezent bardzo pozytywnie zaskoczy wychowawcę Twojego dziecka bądź innego nauczyciela, którego on po prostu lubi :-) Na samym końcu fotoksiążki lub na jej pierwszej stronie radzimy zostawić miejsce na wpisanie własnych, odręcznych dedykacji lub po prostu kilku ciepłych słów podziękowania za poświęcony czas i opiekę...

A może skusicie się na nasz ekskluzywny fotoalbum premium? Wykończony twardą laminowaną matową okładką, ze sztywnymi kartami otwieranymi na płasko o matowej strukturze oryginalnego papieru fotograficznego, wypełnionymi po brzegi Waszymi wspólnymi szkolnymi zdjęciami. Wow! To idealny, ponadczasowy prezent dla wychowawcy Twojego dziecka - album jest trwały, wytrzymały, idealny na wyjątkowe okazje. Z czystym sercem polecamy i gwarantujemy, że belfer będzie zachwycony :-) Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym produkcie czegoś więcej - serdecznie zapraszamy na nasz poprzedni wpis na blogu: klik.

Udanego projektowania!