Prezenty na Wielkanoc – co podarujesz najbliższym?

Przed nami świąteczne dni – czas, kiedy można na chwilę zwolnić codzienny rytm i spędzić dni w rodzinnym gronie, nie myśląc o służbowych obowiązkach. Pomimo restrykcji możesz być blisko swojej rodziny, nawet gdy jest na drugim końcu kraju. Nie ma też żadnych przeszkód, by sprawić najbliższym radość nietuzinkowym prezentem. Co podarujesz im w tym roku?

Upominki wielkanocne – pielęgnuj tradycję

Nic nie sprawia rodakom większej radości niż kontynuowanie obyczajów, które zapoczątkowano dziesiątki lat temu. Śmigus-dyngus, pieczenie tradycyjnego mazurka czy szykowanie wielkanocnego koszyczka to nieodłączne atrybuty tego święta. W wielu regionach kraju popularne jest również przekazywanie najbliższym świątecznych upominków. Zwyczaj ten podzielił polskie rodziny – część z nich uważa, że to tylko kolejna okazja, by znów uszczuplić portfele.

upominki wielkanocne

Stylowe prezenty na Wielkanoc

Potrzeba matką wynalazków! Jeśli chcesz uniknąć nieporozumień związanych z nietrafionym prezentem, spraw najbliższym taki, który będą użytkować z radością przez kolejne lata. Wciel się w postać pomysłowego zajączka i sprytnie pochowaj w pobliskim parku lub lesie czekoladowe jajka. Ten zwyczaj przywędrował do nas z Zachodu, gdzie dzieci wraz z dorosłymi co roku bawią się w poszukiwanie przysmaków.

Teraz, kiedy zmęczeni zasiedliście na kanapie, pora na prezent, który sprawi wszystkim mnóstwo radości. Wielkanoc to bez wątpienia czas, który jednoczy rodzinę pogrążoną na co dzień w licznych obowiązkach. Właśnie dlatego proponujemy Ci wyjątkowy prezent od zajączka, który zachwyci rodzinę nutą elegancji i dostarczy niebywałych wspomnień.

Fotoksiążka to produkt, który już dawno powinien znaleźć się w Twoim domu. To istne archiwum wspomnień, zaprojektowane dokładnie tak, jak sobie zapragniesz. Otwórz nasz inteligentny kreator i twórz kolejne strony fotoksiążki, dodając zdjęcia uśmiechniętych dzieci i ukochanych członków rodziny. Całość nabierze kształtu, gdy nadasz jej konkretnego szablonu oraz dodatków w postaci clipartów, ramek i własnych tekstów. Personalizowany prezent na Wielkanoc? Fotoksiążka pełna Waszych zdjęć to bezcenna pamiątka na lata.

Ekskluzywny prezent na Zajączka

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać świąteczną przerwę i w całości poświęcić się rodzinie, poniżej znajdziesz na to gotowy przepis :)
Przede wszystkim zadbaj o to, by w mieszkaniu zapanowała atmosfera pachnąca Wielkanocą. Niech na parapetach zamieszkają kompozycje z kolorowych jaj i bukszpanu, którym towarzyszą żonkile i urocze kurczaczki. W mieszkaniu niech unosi się zapach żurku, sałatki i pieczonego ciasta, a z pokojów niech dobiegają radosne krzyki najmłodszych.

Po południu wspólnie oddajcie się wspomnieniom, które niczym silny klej scalają rodzinę. Wspólnie zasiądźcie nad fotoalbumem, który jako wielkanocny prezent przyniósł Wam zajączek. Oj, będzie co wspominać! Tyle kolorowych zdjęć, tyle cudownych chwil, których wspólnie doświadczyliście. Niech tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowa, pomimo sytuacji, która dotknęła nas wszystkich.

Ps. Fotoalbum, a także wiele innych wyjątkowych pamiątek, z łatwością zaprojektujesz z Pixbook. Zapraszamy!