Plany na nowy rok - zaplanuj 2022 w fotokalendarzu

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od hucznego wejścia w nowy rok. To czas, kiedy tworzysz listę swoich postanowień do realizacji w najbliższych miesiącach. Jeśli tradycja robienia planów jest Ci szczególnie bliska, w tym roku podejdź do niej z innej strony. Stwórz wyjątkowy kalendarz 2022, który będzie Ci przypominał o tym, co jeszcze zostało do zrobienia.

Zapanuj nad swoim czasem

Czas to pieniądz – zwykły mawiać nasze babcie. Dziś czas nabrał szczególnego znaczenia, nie tylko w kontekście sylwestra, który należy spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół, lecz jako coś, czego nie da się zatrzymać ani nawet zgromadzić w nadmiarze.

Liczba obowiązków bywa przytłaczająca – na Twojej głowie są służbowe projekty, domowe obowiązki i góra zajęć, które kradną cenny czas. Jak nad tym wszystkim zapanować? Z pomocą przyjdzie Ci kalendarz 2022, który zaprojektujesz dokładnie tak, jak chcesz.

jak zaplanować 2022

Mocne postanowienie na nowy rok

Decyzja zapadła – najbliższe 12 miesięcy będzie należeć do Ciebie! Zdobędziesz nowe kwalifikacje, które zbliżą Cię do awansu w pracy, nauczysz się języka obcego, zgłębisz też swoją pasję. Tyle planów wymaga solidnej organizacji czasu. Jeśli chcesz wytrwać w noworocznych postanowieniach, koniecznie spraw sobie coś, co będzie Cię motywować i inspirować do działania.

Mamy dla Ciebie idealny produkt: barwne i estetycznie wykonane kalendarze 2022, których treść zaprojektujesz samodzielnie od początku do końca. Wszystkiego dokonasz w naszym kreatorze online, który z myślą o Tobie wyposażyliśmy w ciekawe opcje.

Jak zaplanować 2022 rok?

Snucie planów na najbliższe miesiące to długofalowa perspektywa realizacji celów. Jeśli potrafisz elastycznie reagować na nagłe zmiany, nie ma przeszkód w planowaniu całego roku. W przeciwnym razie musisz podejść do swoich zamierzeń z rozsądkiem oraz dystansem.

Nie narzucaj sobie szaleńczego tempa, bo to będzie oznaczać niezdrową presję. Prędzej czy później odbije się to na Twoim zdrowiu, a cześć planów zrealizujesz nawet kosztem swojej rodziny. Twoje plany noworoczne na pewno zawierają ważniejsze oraz mniej ważne cele do osiągnięcia. Jedni wolą zaczynać nowy rok, mając na uwadze plany, które szybko można zrealizować, inni rzucają się na głęboką wodę i sumiennie dążą do spełniania swoich najtrudniejszych postanowień.

Pamiętaj: nie ma rzeczy niemożliwych! Wszystko możesz osiągnąć z pomocą prywatnego organizatora Twojego czasu. Zacznij więc projektować osobisty kalendarz, zaznaczając istotne dla Ciebie daty. Z tej opcji skorzystasz, klikając w naszym kreatorze zakładkę „Wydarzenia”, znajdującą się po prawej stronie ekranu. Wpisz treść wydarzenia, określ typ i datę, a wszystko znajdzie się w kartach Twojego kalendarza. Ważniejsze dla Ciebie cele możesz oznaczyć np. kolorem czerwonym, a te, które będziesz realizować przez kolejne miesiące, zaznacz innym. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy realizujesz postanowienia noworoczne zgodnie z założonym czasem.

Szczypta motywacji na zdjęciach

Jedną z największych zalet naszych kalendarzy jest fakt, że możesz wykorzystać w nim dowolne fotki. Kiedy więc snujesz plany na nowy rok, możesz dodać sobie sporą dawkę motywacji poprzez umiejętnie dobrane fotografie.

Nikt tak nie motywuje do działania jak rodzina. To dla nich warto nieustannie nad sobą pracować, by być jeszcze lepszym. Dlatego przy projekcie własnego kalendarza umieść zdjęcia uśmiechniętej rodzinki. Nie dość, że fotki będą wywoływać przyjemne wspomnienia, to jeszcze świetnie zmotywują do realizacji kolejnych postanowień.

Możesz też znaleźć fotograficzną inspirację, która będzie obrazować Twoje noworoczne postanowienia. Jeśli na liście masz na przykład naukę salsy, umieść w kalendarzu motywujące zdjęcie tańczącej pary. Jeśli Twoim celem jest nauka angielskiego, postaw na fotografię Londynu lub czegokolwiek, co kojarzy Ci się z brytyjskimi obyczajami. Każdy miesiąc to spora porcja motywacji do realizacji swoich celów. Zapowiada się ciekawie? A więc: działaj! :)

jak zaplanować urlop w 2022

Fotokalendarz – własny, oryginalny projekt

Sama organizacja czasu względem spełniania planów i marzeń to pierwszy i najważniejszy krok w przód. Jeśli należysz do grona osób, które chęć działania mają głęboko we krwi, przygotowanie planu jest tylko formalnością.

W naszej ofercie znajdziesz kolorowe kalendarze na 2022 rok, które możesz wzbogacić o własne zdjęcia, przemyślenia, cytaty i sentencje, a także zaingerować w ich wygląd od strony graficznej. Udostępniamy Ci szeroki pakiet ozdobników, ramek i masek, dzięki którym Twój projekt będzie oryginalny, a zarazem bardzo osobisty. Zdecyduj o układzie zdjęć, dodaj ciekawy tekst i ozdób całość klipartami. Nie zapomnij zaznaczyć najważniejszych wydarzeń – każde jedno będzie zbliżać Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Wybierz format kalendarza i dopasuj go do swojej codzienności. Czy będzie to niewielki kalendarz biurkowy czy fotokalendarz A3? Decyzja należy do Ciebie (PS. Sprawdź też inne oferowane formaty!).

kalendarz na 2022

Najlepsze kalendarze na 2022 rok?

Nasza oferta produktowa dedykowana jest osobom, które cenią unikalność i styl. Projektowanie własnego kalendarza to znakomita zabawa z sentymentalną nutką – zwłaszcza przy dodawaniu zdjęć, które przywodzą na myśl wyjątkowe czasy. Cały projekt oprzesz na jednym z naszych szablonów. To zbiór ponad 130 autorskich layout’ów, które nadadzą Twoim zdjęciom odpowiedniego charakteru.

Efektem będzie unikalny terminarz, z którym szybko i sprawnie zapanujesz nad upływającym czasem. Co zyskujesz?
•    wyjątkowy produkt, którego cechy charakterystyczne wyrażają Twój indywidualny styl,
•    pięknie opracowany kalendarz, który niczym Cerber będzie strzegł Twojego czasu,
•    sporą dozę wspomnień (jeśli dodasz zdjęcia z prywatnego archiwum) lub szczodrą dawkę motywacji do spełniania prywatnych i zawodowych marzeń (jeśli załączysz inspirujące fotografie),
•    elegancki terminarz na cały rok, który – w zależności od potrzeb – możesz mieć zawsze pod ręką lub w zasięgu wzroku,
•    wspaniałą pamiątkę, która będzie znacznikiem ciężkiej pracy i zrealizowanych celów

Chyba nie masz wątpliwości, że fotokalendarz to Twój must-have na nadchodzący rok? Spraw sobie egzemplarz, z którym zrealizujesz najbardziej szalone postanowienia.