Fotoksiążka- idealny prezent na mikołajki

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty, bez wyjątków! Jeśli chodzi o wybór prezentu dla kogoś bliskiego to zdarza się, że nie możemy się zdecydować. Sklepy są wręcz zasypane mnóstwem różnych upominków natomiast ciężko znaleźć coś unikalnego. Grudzień nadchodzi wielkimi krokami a wraz z nim okazje do obdarowania bliskich. Zaczynamy się zastanawiać co kupić, gdzie szukać. Tłumy ludzi w galeriach często też potrafią zniechęcić klientów. Nie raz trzeba poświecić wiele czasu i cierpliwości aby znaleźć coś co spełni nasze oczekiwania. Chcemy aby osoba przez nas obdarowana mogła cieszyć się czymś wyjątkowym, czymś co będzie jej o nas przypominało. Wiele prezentów trafia w kąt lub do szafy ponieważ nie są praktyczne, a nie na tym nam zależy. Dlatego poniżej przedstawiamy wyjątkowe produkty, które na pewno sprawdzą się jako prezent na mikołajki.

prezent na mikołajki książka

 

Prezent na mikołajki ze zdjęciem- jak go stworzyć?

Nasz produkt, którym jest fotoksiążka to 100% gwarancji wyjątkowości, zadowolenia i zaskoczenia u osoby obdarowanej. Taki prezent od mikołaja chciałby dostać każdy. Jest to bardzo wygodna forma pomysłu na prezent na mikołaja ponieważ możemy go zamówić bez wychodzenia z domu. Zaoszczędzamy wtedy czas oraz mnóstwo stresów. Wystarczy wybrać jeden z formatów, który znajduje się w naszej ofercie , wybrać zdjęcia i stworzyć swój indywidualny projekt. Wkładając w to dzieło serce można osiągnąć niesamowite efekty.

Jakie posiadamy rodzaje fotoksiążek?

Prezentacje zaczynamy od standardowej wersji fotoksiążki, która charakteryzuje się wysokiej jakości wydrukiem, twardą okładką oraz papierem kredowym.

Kolejną wersją fotoksiążki jest fotoksiażka mini. Jej atutem jest format 10x15, w którym mieści się aż 50 fotografii z możliwością odrywania ich. Jest to wygodny sposób na podarowanie najcenniejszych chwil komuś bliskiemu zawartych w skromnym prezencie.

Ostatnia wersja to fotoksiążka LUX. Bogata opcja fotoksiążki wyposażona w okładkę z ekoskóry bądź tkaniny introligatorskiej. Produkowana jest w czterech formatach tj. A4 pion, A4 poziom, 20x20cm, 30x30 cm. Może zawierać od 28 do 160 stron zapełnionych naszymi wspomnieniami.

Dodatkowo każdej z wymienionych fotoksiążek można wybrać okładkę, która będzie jeszcze głębiej podkreślała jej wnętrze. Oferujemy szeroki wybór kolorów, wzorów oraz tkanin, które na pewno stworzą w całości fantastyczny prezent na mikołajki.

Którą formę fotoksiążki wybrać?

Wszystkie wersje są wyjątkowe i każda zawiera coś indywidualnego. To, którą wybierzemy zależy od naszych oczekiwań. Wybierając któryś z tych produktów będziemy mieć pewność, że prezent od Mikołaja będzie jedyny w swoim rodzaju. Zapakowany w pudełko prezentowe, które znajduje się w naszej ofercie zrobi jeszcze większe wrażenie. Gwarantujemy, że personalizowany prezent od Mikołaja wzruszy największych twardzieli.