Personalizowany prezent z okazji Dnia Kobiet – sprawdź pomysły!

Dzień Kobiet to święto międzynarodowe. Kiedy kalendarz wskaże datę 8 marca, wszystkie panie na świecie będą celebrować to ważne wydarzenie. Gdyby jeszcze zarządzić dzień wolny od pracy, ach! Na szczęście tę stratę rekompensują upominki od płci przeciwnej. Jaki prezent na Dzień Kobiet podarować swojej partnerce?

Personalizowany prezent z okazji Dnia Kobiet – sprawdź pomysły!

Upominek w towarzystwie miłego słowa

Kobiety przez wiele dekad walczyły o swoje prawa. Efektem masowych protestów, śmiałych sprzeciwów i wyrażania odważnych opinii jest międzynarodowe święto kobiet, które ustanowiono w 1910 roku. Dziś data 8 marca to szczególna okazja do świętowania kobiecości.

Przyjęło się, że wszystkie panie na świecie otrzymują od mężczyzn drobne podarunki. Nie tylko od panów bliskich swoim sercom, ale również od braci, ojców i kolegów z pracy. To niezwykle miły gest, który raduje wszystkie kobiece dusze. Co najczęściej znajduje się wśród prezentowych drobiazgów? Najpopularniejszym wyborem jest słodki upominek lub kwiaty. To symboliczne rzeczy, które pozwalają poczuć się kimś wyjątkowym.

Jakie kwiaty wybrać?

Ta część treści ma charakter poradnikowy i powinna szczególnie zwrócić uwagę panów :) Świeżo cięte kwiaty to świetny prezent na Dzień Kobiet w pracy – można nimi obdarować wszystkie koleżanki z biura! Jeśli jednak nie znasz się na kwiatach, a nie chcesz popełnić upominkowej gafy, dowiedz się, które z nich najlepiej wybrać:

•    mimoza – to jedna z najbardziej symbolicznych roślin. Związek Włoskich Kobiet uznał mimozę za kwiat najlepiej odzwierciedlający kobiecą siłę i wrażliwość. Podarowany w upominkowym geście jest oznaką solidarności z płcią piękną,
•    tulipan – bezpieczna i uniwersalna opcja, która doskonale wygląda zarówno w bukiecie, jak i pojedynczo. Warto wiedzieć, że czerwone tulipany są traktowane jako deklaracja miłości, dlatego jeśli planujesz obdarować swoje koleżanki w pracy, wybierz inny kolor,
•    róża – najczęściej kojarzona ze świętem zakochanych, jednak w Dniu Kobiet spełni się jako prezent będący wyrazem sympatii i pasji. Róże o żółtej barwie symbolizują przyjaźń, można je wręczać także w formie upominku od kobiety,
•    lilia – ten kwiat jest symbolem piękna, co w zupełności oddaje charakter tego wyjątkowego święta. Lilie są wyrazem szczęścia i radości.

kwiaty na Dzień Kobiet

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet dla kogoś bliskiego

Niemal każdy mężczyzna ma w swoim kręgu kobietę, z którą łączy go coś więcej niż tylko przyjaźń. To właśnie z myślą o życiowej partnerce, żonie, mamie czy córce warto zaplanować uroczy i niezapomniany prezent. Nic nie przychodzi Ci do głowy, a czasu coraz mniej? Skorzystaj z naszych inspiracji na personalizowany prezent na Dzień Kobiet.

Odśwież dawne wspomnienia i podaruje je w nowoczesnej formie. Fotografie z rodzinnych albumów czy zdjęcia z prywatnej kolekcji miło będzie zobaczyć i podziwiać jeszcze raz w tak wyjątkowych okolicznościach. Chcesz przywołać miłe chwile i sprawić kobiecie radość? Oto nasze unikalne propozycje:

•    fotoobraz – zdjęcie powiększone do konkretnego rozmiaru, wydrukowane na płótnie i naciągnięte na drewniany blejtram. Będzie estetyczną dekoracją wnętrza, osobistej przestrzeni, a nawet biura. Niech wybór zdjęcia będzie przez Ciebie dobrze przemyślany! Fotografia będzie każdego dnia wywoływać miłe wspomnienia, niewątpliwie powiązane z darczyńcą,
•    fotoksiążka LUX – idealna na prezent na Dzień Kobiet dla dziewczyny, którą od lat darzysz wyjątkowym uczuciem. Tym podarunkiem wywołasz falę wzruszeń i pięknych emocji, które są efektem wspólnych wspomnień. Fotoksiążkę możesz całkowicie spersonalizować, ozdabiając ją klipartami, dodając ramki oraz bukiet czułych słów,
•    odbitki – wieczór pełen wspomnień? Dzień Kobiet to świetna okazja na ckliwą podróż do przeszłości. Zafunduj swojej partnerce miły wieczór, w którym fotografie będą gwoździem programu. Wspólnie powspominajcie miłe chwile, pochylając się nad kolekcją zdjęć. Pyszna herbata, aromatyczna świeca i porcja ciasteczek sprawią, że Wasz seans będzie miał przytulny charakter.

Jak spersonalizować swój prezent?

prezent od kobiety dla kobiety

Unikalność ma dziś wysoką wartość. Któż lepiej doceni oryginalny prezent niż kobieta o wrażliwym sercu? Nawet jeśli na co dzień musi twardo stąpać po ziemi, od czasu do czasu powinna pozwolić sobie na bycie zwyczajną kobietą. Marcowe święto to okazja, by rozpieścić nieco swoją partnerkę.

Pokaż, że dbasz o nią należycie i nieustannie o niej myślisz. Jeśli chcesz zmienić typowy upominek w coś nadzwyczajnego, pomyśl o personalizacji. Dzięki kilku szczegółom nadasz mu osobistego charakteru. U nas masz możliwość personalizacji wielu produktów ze zdjęciem. Co to konkretnie oznacza? Możesz wzbogacić swój prezent o:

•    zestaw zdjęć z prywatnej kolekcji – co już samo w sobie czyni upominek wyjątkowym!,
•    dedykację – umieszczając czułe słowa na okładce lub w widocznym miejscu,
•    dowolny tekst – podpisując kolejne zdjęcia datą lub ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w chwili utrwalenia kadru,
•    graficzne naklejki – dopasowane do kontekstu Twoich fotek stworzą efektowną i niezapomnianą kompozycję,
•    ramki i maski – zmieniaj elementy z gotowych szablonów, dodając im swoistego charakteru.

Zadbaj o dodatki

Chcesz zamówić personalizowany prezent ze zdjęciem na Dzień Kobiet? Świetnie! Z pewnością wywołasz szeroki uśmiech na twarzy i wzruszenie partnerki. Nie zapominaj jednak o kilku szczegółach, które sprawią, że Twój upominek będzie kompletny. W dobrym guście będzie zakup słodkiego drobiazgu, na przykład ulubionej czekolady z limitowanej kolekcji; równie dobrze sprawdzi się kwiatek (najlepiej z listy proponowanej powyżej) lub jakiś ciekawy gadżet – brelok z serduszkiem, zakładka do książki czy świeca sojowa.

Tak naprawdę wszystko, co podarujesz kobiecie 8 marca, sprawi jej ogromną radość. Zdecyduj się zatem na akcent, którym wyrazisz swoją wdzięczność za to, że to właśnie ona postanowiła iść z Tobą przez życie. Jeśli chcesz zaimponować partnerce, wykorzystaj swoje umiejętności kulinarne i przygotuj smaczną kolację. Nie dość, że odciążysz kobietę od obowiązku, to jeszcze trafisz przez żołądek wprost do serca.