Personalizowany prezent na Dzień Nauczyciela – sprawdź!

Kiedy kończy się wakacyjna beztroska, a uczniowie niechętnie przygotowują się do nowego roku szkolnego, kadra nauczycielska jest już w pełnej gotowości, by przekazywać wiedzę młodszym pokoleniom. Dzień Nauczyciela to świetna okazja do podkreślenia, jak ważną pracę wykonuje każdy pedagog. Doceń starania wychowawcy i przygotuj wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela.

Kreatywny podarunek dla nauczyciela

Pedagodzy robią, co w ich mocy, by przekazać swoim uczniom wiedzę w najbardziej przyswajalny sposób. Stąd też pomysły na tematyczne gry planszowe, konkursy sprawdzające wiedzę, czy praca w grupach pozwalająca wykształcić kluczowe cechy niezbędne w życiu. Nauczyciel to zazwyczaj postać barwna i kreatywna – nic zatem dziwnego, że darzą sympatią uczniów o podobnej osobowości.

Personalizowany prezent na Dzień Nauczyciela to oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności przez ucznia. Będzie nie tylko znakomitą pamiątką, ale pozwoli też zachować w sercu najpiękniejsze życzenia. Chcesz sprawić wychowawcy jakiś drobiazg? Poszukaj inspiracji w naszym wpisie na oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela. A jeśli szukasz pomysłu na coś większego – czytaj dalej, bo zespół Pixbooka przygotował dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji.

 

fotoksiazka dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela – pomysł na prezent od całej klasy

Bez wątpienia Ty i Twoi klasowi rówieśnicy jesteście w stanie połączyć siły, by prężnie działać w tym samym kierunku. Na pewno nie raz zdarzyło Wam się na szybko opracować system dyskretnych podpowiedzi, gdy nagle okazało się, że czeka Was niezapowiedziana kartkówka z historii. ;) Może i tym razem przygotujecie wspólny prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy?

Zajrzyj do zakładki Fotoprezenty i sprawdź nasze propozycje oraz inspiracje. Jeden prezent dla nauczyciela od całej klasy ma kilka zalet. Przede wszystkim składka na taki podarunek jest niewygórowana z uwagi na liczbę uczniów, nikt z Was nie musi głowić się nad dodatkowym drobiazgiem, i wreszcie – taki prezent jest znacznie trwalszy niż okazjonalnie wręczane kwiaty.

Co na prezent na Dzień Nauczyciela? Podpowiadamy!

Przedmioty z personalizacją mają w sobie duszę, są niepowtarzalne i stanowią świetną pamiątkę na wiele lat. W ofercie Pixbook znajdziesz fotoprodukty, z których możesz zaprojektować niebanalny prezent. Spośród wielu uwagę zwraca:

  • Fotoksiążka – pełna szkolnych wątków historia opowiedziana z perspektywy uczniów. Możecie stworzyć ją samodzielnie od podstaw, bazując na jednym z naszych autorskich szablonów. Zdecyduj wraz z rówieśnikami, jaki charakter nadacie takiej pamiątce. W fotoksiążce nie brakuje miejsca na zdjęcia czy dowolny tekst – wpiszcie oryginalne życzenia, ozdabiając każdą ze stron kolorową grafiką. Samodzielnie zaprojektowany prezent dla nauczyciela zyska w ten sposób nieocenioną wartość.

  • Fotokalendarz – idealny prezent dla pedagoga, który ma naprawdę wiele na głowie. Rok szkolny każdego nauczyciela wypełniony jest po brzegi obowiązkami, które mają swój termin. Fotokalendarz ze szkolnym motywem doskonale sprawdzi się jako nauczycielski przewodnik po roku szkolnym. Możesz uzupełnić swój projekt o ważne daty, wypełnić jego karty zdjęciami z ostatniej wycieczki z klasą i ozdobić klipartami z kolekcji Pixbooka. To będzie strzał w dziesiątkę :)

Wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela

Szukasz pomysłu na wzruszający prezent dla wychowawcy? Słodki upominek nie załatwi sprawy, choć na pewno należy do tych przyjemniejszych podarunków. Tym razem również postaw na kreatywność i zdecyduj się na fotoobraz ze szkolnym szablonem. Wybierz zdjęcie, dodaj tekst i dodatki, a my wydrukujemy Twój projekt na płótnie canvas. To ponadczasowy prezent wyrażający wdzięczność za trud nauczania.

 

fotoobraz jako prezent dla nauczyciela

Magia podarunków ze zdjęciem

Miło jest wracać do wspomnień, ale wyobraźnia nie zawsze podsuwa rzeczywisty obraz. To oczywiste, że nawet najlepsze wspomnienia zacierają się wraz z upływem czasu i po latach trudno w ogóle przypomnieć sobie, co było faktycznym źródłem radości.

Fotoprezenty w oryginalnej oprawie to idealny pomysł na zatrzymanie najważniejszych chwil. Takie zdarzają się zwłaszcza w szkole – przecież uczniowie spędzają w niej codziennie po kilka godzin i to przez wiele lat! Wycieczki szkolne, przygotowania do występów, konkursy grupowe – to wszystko można utrwalić i zapamiętać na zawsze. Zapoznaj się z ofertą Pixbook i zdecyduj, jaką formę nadasz szkolnym wspomnieniom.

Przyjemność czy obowiązek?

W polskich szkołach zwyczaj wręczania podarunków na Dzień Nauczyciela zakorzenił się wiele lat temu. Zarówno dzieci, jak i rodzice traktują to jako swojego rodzaju obowiązek, który pozwala w przystępnej formie podziękować nauczycielom za wykonywaną pracę. Nie jest to, rzecz jasna, nieodłączny element tego wydarzenia. Dzień Edukacji Narodowej, przypadający każdego roku na 14 października, jest okazją do świętowania – co sumiennie czyni każdy uczeń.

Niemal w każdej szkole organizowane są występy uczniów, którzy recytują piękne wiersze i śpiewają wzruszające piosenki. To już samo w sobie jest formą podziękowania i wdzięczności dla każdego z pedagogów. Upominek jest tylko dodatkiem, na który decydują się uczniowie.

fotoprezenty dla nauczyciela

Jeśli szaleć, to na całego

Decydując się na prezent od całej klasy, warto wziąć pod uwagę charakter święta. Jest ono dość oficjalne, a jego rozpoczęcie nierzadko zwiastuje uroczysty apel. Jednak potem następuje część rozrywkowa, która będzie właściwym wstępem dla wręczenia upominku. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela podarować wychowawcy? Jako klasa zdecydujcie się na fotoprezent wraz z kompletem praktycznych dodatków.

Zaprojektujcie fotoksiążkę lub inny produkt spośród propozycji Pixbook i podarujcie wychowawcy w towarzystwie ciekawych gadżetów. Może to być ręcznie zdobiony notes, kubek termiczny, książka związana z rozwojem zawodowym. Całość niech uzupełni słodki upominek, który zapewni miłe chwile podczas powrotu do wspomnień. Taki zestaw podarowany z okazji Dnia Nauczyciela sprawi wychowawcy ogromną przyjemność. Docenicie w ten sposób nauczycielskie starania, a fotoprezent z personalizacją z pewnością stopi niejedno pedagogiczne serce :)