Przygotuj się na 2024 – zrób kalendarz dla siebie i najbliższych!

Lada moment wskazówki zegara spotkają się, by wspólnie oznajmić, że właśnie rozpoczyna się nowy rok. Ostatnie tygodnie należały do wyjątkowo pracowitych, ale Święta i Sylwester to czas rodzinnych spotkań i dobrej zabawy. Teraz, na chwilę przed godziną zero, oddaj się przemyśleniom, by jak najlepiej rozpocząć kolejny życiowy rozdział. Masz już noworoczne plany?

Osobista lista postanowień

Końcówka grudnia sprzyja refleksjom. To idealny czas na osobisty rachunek sumienia i szczerą rozmowę z samym sobą. Nie musisz robić podsumowania ostatnich 12 miesięcy – nie zawsze jest na to wystarczająco dużo czasu. Ważne, by z energią spojrzeć w przód i zaplanować kroki, dzięki którym zajdziesz jeszcze dalej niż dotychczas.

 

fotokalendarz ze zdjec

Masz jakieś noworoczne postanowienia? Chcesz rzucić palenie, przeczytać więcej książek, a może wyjechać wreszcie na wymarzone wakacje? Potrzebujesz pomocnika :) Personalizowany fotokalendarz będzie Twoim sprzymierzeńcem na drodze do spełnienia. Dzięki niemu wyznaczysz konkretne ramy czasowe i raz na zawsze rozprawisz się z tym, co od dawna chodzi Ci po głowie. Głowa do góry, przed Tobą ekscytujący czas!

Zaprojektuj własny kalendarz na 2024 rok

Wbrew pozorom nie potrzeba ustawiać dziesiątek przypomnień w telefonie czy obklejać monitora małymi karteczkami, które informują o zadaniach do wykonania. Czasem wystarczy niepozorny gadżet o dużej mocy sprawczej. Taki jest właśnie nasz fotokalendarz! Nie jest to zwykły terminarz, który wieszasz na ścianie jedynie po to, by od czasu do czasu zerknąć i upewnić się, jaki jest teraz dzień.

Możesz przygotować się na nowy rok, projektując osobisty kalendarz 2024. Kolorowy, pełen zdjęć i ozdobników, motywujących myśli czy klipartów – dokładnie tak barwny, jak Ty!

Jak zaprojektować fotokalendarz?

Zaplanuj mocne wejście w nowy rok i już teraz pomyśl, co chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Może zamierzasz więcej uśmiechać się do innych, osiągnąć perfekcję w szachowych rozgrywkach, otworzyć własny biznes? Realizację każdego z tych celów wesprze oryginalny kalendarz ze zdjęciami. Przyznaj, że fotografie przedstawiające znajome twarze, ukochanego czworonoga lub dokumentujące Twoje amatorskie próby w robieniu zdjęć będą świetnym motywatorem na nowy rok.

 

fotokalendarz ze zdjec na nowy rok

Projektowanie terminarza to fajna sprawa, która nie zajmie Ci wiele czasu. Dowiedz się, jak zrobić kalendarz ze zdjęciami krok po kroku, by uzyskać zachwycający efekt.

Dawka motywacji każdego dnia

Zdjęcia, szablon i graficzne naklejki będą bazą Twojego kalendarza, ale będziesz potrzebować słów, które napędzą Cię do działania. Stwórz własny kalendarz z motywacyjnymi hasłami i umieść po jednym na każdy miesiąc. Czy wiesz, że ten sam cytat możesz interpretować na wiele sposobów? Dobrze się składa, bo jeśli umieścisz każdy z nich w swoim kalendarzu, będziesz mieć kilkadziesiąt okazji w miesiącu, by wydobyć z treści jak najwięcej.

Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj po nasze propozycje na cytaty do kalendarza. Może któryś z nich wpadnie Ci w oko i stanie się ważnym punktem w realizacji noworocznych postanowień. Masz własne pomysły? To jeszcze lepiej! Twój fotokalendarz będzie jedyny w swoim rodzaju.

Pamiętaj o wszystkim i wszystkich

Planowanie samo w samo nie powinno Ci sprawić żadnych problemów. Wystarczy, że dobrze wiesz, co chcesz osiągnąć, i zwyczajnie zapisać to na kartce. Jeśli chodzi o realizację – tu już jest nieco trudniej. Dobrze wiemy, że każdy krok wymaga przygotowań, czasu i poświęcenia, ale kiedy bardzo czegoś chcesz, inaczej się nie da :)

Fotokalendarz ułatwi Ci spełnianie noworocznych postanowień. Dzięki możliwości oznaczenia dat szybko zorientujesz się, na jakim etapie akurat jesteś. Przy okazji nie zapominaj o najbliższych! Korzystając z funkcji, jaką oferujemy przy projekcie kalendarza, zaznacz urodziny, imieniny i rocznice ukochanych członków rodziny. Dobre słowo w stronę drugiego człowieka i pamięć o uroczystości sprawi komuś niewątpliwą przyjemność.

Inspirujący prezent dla bliskich

 

fotokalendarz na prezent

Za nami Święta, czas pełen magii wypełniony towarzystwem najbliższej rodziny. Były długie rozmowy przy wigilijnym stole, wspólne kolędowanie i prezenty. Co powiesz na noworoczny gest, którym zainspirujesz bliskich do działania? Przygotuj kalendarz na prezent dla tych, których najbardziej kochasz, a być może każde z nich zacznie realizować swoje własne postanowienia.

Zachęć rodziców, rodzeństwo czy ukochaną babcię do tego, by wprowadzić pewne zmiany w nadchodzącym roku. Niech to będą drobne kroki, które z czasem przerodzą się w imponujące osiągnięcia. Przykład? Jeśli młodsza siostra marzy o prowadzeniu własnej kawiarni, przekonaj ją, by raz w miesiącu nauczyła się przygotowywać nowy deser. A tata? Pomóż mu spełnić ciche marzenie o nauce obcego języka, sugerując mu, by poświęcił na to 15 minut choćby dwa razy w tygodniu. Metoda małych kroków jest efektywna i przynosi świetne rezultaty, ale trzeba je realizować konsekwentnie.

Wejdź z nami w nowy rok!

Mówi się, że najbliższe 12 miesięcy będą zależeć od tego, jak spędzisz Nowy Rok. Nie udowodniono, ile jest w tym prawdy, ale jedno jest pewne: jeśli postanowisz wprowadzić zmiany, nie będzie odwrotu ;) Nie poprzestaniesz chyba na stworzeniu listy, by natychmiast o niej zapomnieć, prawda?

Fotokalendarze naszej marki mogą być cudowną inspiracją i nieustannie zachęcać do działania, zwłaszcza gdy masz przed oczami zdjęcie uśmiechniętych członków swojej rodziny. Pomyśl, że to dla nich tak bardzo się poświęcasz, by każdego dnia wypełniać radością domową przestrzeń. Każda plansza kalendarza będzie Ci o tym przypominać.

Wykorzystaj swój potencjał

Nowy rok to nowe możliwości – a tych z pewnością jest całe mnóstwo. Życzymy Ci, aby udało Ci się zrealizować wszystkie swoje cele i by nigdy nie zabrakło Ci sił w dążeniu po lepsze jutro. Możesz osiągnąć o wiele więcej, niż Ci się wydaje, wystarczy jedynie obrać odpowiednią strategię. I zapewnić sobie ku temu skuteczne narzędzia, ale od tego masz nas :) Wszystkiego dobrego!