Pomysł na prezent z okazji Komunii Świętej – zrób go sam

Komunia Święta to uroczystość, podczas której oczy wszystkich skierowane są na dziecko w śnieżnobiałej szacie. Po zakończeniu mszy świętej następuje mniej oficjalna część, w której przekazywane są prezenty upamiętniające ten piękny dzień. Czym zachwycić kilkulatka w dobie gadżetów i skomplikowanej elektroniki? Pamiątka ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Zawsze jest dobry moment na gromadzenie wspomnień

Spotkania w tak okazałym rodzinnym gronie należą do rzadkości. W dzisiejszych czasach coraz trudniej zebrać najbliższych, którzy wciąż poświęcają się pracy, z trudem znajdując czas na odpoczynek. Komunia Święta to niezwykle przejmujący dzień dla dziecka, warto zatem zaprosić rodzinę do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

To wyjątkowa okazja do kolekcjonowania kadrów. Dziecko w odświętnym strony wyróżnia się na tle elegancko ubranych gości. Takie momenty trzeba koniecznie utrwalić, by zyskać oryginalną pamiątkę. Gdzie zebrać kolekcję zdjęć? Pamiątka Komunii Świętej w formie fotoksiążki z tematycznym motywem będzie trafionym prezentem dla dziecka.

 

https://www.pixbook.pl/fotoalbum/i-komuniaPomysł na prezent z okazji Komunii Świętej

Fotopamiątka z Komunii – niezapomniany prezent

Codzienny pośpiech potrafi udzielić się w prywatnych sferach życia. Często zdarza się wręczać komuś naprędce kupiony prezent, który szybko traci zainteresowanie odbiorcy. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej powinna przywoływać miłe wspomnienia nawet po wielu latach. Fotoksiążka z szablonem w barwie klasycznej bieli trwale wyeksponuje uroczyste chwile.

Zaprojektuj niespotykany prezent i wręcz dziecku w tak ważnym dla niego dniu. Wykorzystaj szablon Pamiątka z Komunii, aby nadać zdjęciom powagi wydarzenia i podkreślić delikatną urodę uroczystości. Tonacja kolorystyczna utrzymuje się w odcieniach bieli oraz różu, jest to zatem znakomita pamiątka na Komunię dla dziewczynki. Potrzebujesz innego szablonu dla swoich zdjęć? Zajrzyj w zakładkę Okazjonalne, gdzie znajdziesz autorskie szablony na Komunię i nie tylko.

Pierwsza Komunia Święta – prezent od bliskich

Najtwardszy orzech do zgryzienia ma bez wątpienia najbliższa rodzina dziecka przystępującego do Komunii. Dziadkowie czy rodzice chrzestni na długo przed uroczystością zastanawiają się, jaki prezent sprawić kilkulatkowi. Osoby starsze najczęściej decydują się na pamiątki, które są silnie powiązane z przyjęciem Komunii Świętej. Wśród prezentów nie brakuje medalików, łańcuszków czy dewocjonaliów z wygrawerowaną dedykacją.

Młodsze pokolenia z radością stawiają na nowoczesną formę utrwalania wspomnień. Rozsądnym pomysłem od chrzestnych czy bliskiej cioci będzie album na zdjęcia komunijne. To elegancki prezent, który pozostanie w rodzinie na długie lata. Sztywne karty albumu zachowają trwałość zdjęć, dbając o to, by nie straciły swojej nieskazitelnej jakości.

Radosny powrót do wspomnień

Komunia Święta z reguły odbywa się w maju lub czerwcu – to miesiące, w których zazwyczaj dopisuje ładna pogoda, co z kolei pozwala na wykonywanie estetycznych, słonecznych kadrów. Nie żałuj miejsca w telefonie na nowe zdjęcia – taka okazja pojawia się tylko raz w życiu każdego dziecka. Stąd też powrót do wspomnień po latach będzie wyjątkowo sentymentalny.

Najpiękniejsze ujęcia zasługują na wyjątkową oprawę. Jak wyeksponować komunijne fotografie? Fotoalbum z szablonem I Komunia będzie doskonałym wyborem. Delikatne symbole podkreślą powagę uroczystości i uprzyjemnią przeglądanie wspomnień. Samodzielnie zaprojektowany tematyczny album na zdjęcia to doskonały pomysł na prezent.

Pomysł na prezent z okazji Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta – pamiątka na lata

Kolekcja zdjęć w trwałej i oryginalnej oprawie na pewno wywoła zachwyt w oczach dziecka, a po latach stanie się pamiątką, która jeszcze bardziej zyska na wartości. Co można zrobić, aby fotografie stworzyły jeszcze bardziej efektowny prezent? Kolekcję komunijnych kadrów można spersonalizować.

Taką opcję umożliwia między innymi szablon fotoalbumu I Komunia. Już na okładce może pojawić się imię i nazwisko dziecka przystępującego do uroczystości, w środku natomiast warto zamieścić dodatkowe teksty. Mogą to być cytaty, komunijne wierszyki, fragmenty Pisma Świętego czy nawet osobista dedykacja. Dzięki prostym zabiegom można zaprojektować efektowny upominek z przesłaniem płynącym prosto z serca. W sam raz na Komunię!

Pomysł na prezent z okazji Komunii Świętej

Pamiątkowy album na zdjęcia – Pierwsza Komunia Święta

Przyjęcie Pana Jezusa do dziecięcego serca jest wzruszającym wydarzeniem. Jeśli chcesz podarować dziecku z tej okazji przepiękną pamiątkę, zaprojektuj osobisty fotoalbum pełen pięknych fotografii.