Świąteczny przewodnik po prezentowych inspiracjach!

Chyba wszyscy lubimy otrzymywać prezenty. To jeden z tych momentów, które sprawiają, że znów czujemy się dziećmi, patrzymy na świat przez różowe okulary i po prostu skupiamy się na chwili obecnej, nie myśląc o dniu jutrzejszym. Jeszcze lepiej, kiedy otrzymany prezent jest trafiony, wyjątkowy i w tym świecie pełnym konsumpcjonizmu i masówki jest po prostu uwieńczeniem wszystkich najlepszych wspomnień i chwil. Bo przecież prezent ma wzbudzać tylko te pozytywne emocje, czyż nie?


Ile prezentów pamiętacie do tej pory? Na co zwracacie uwagę szukając upominku dla ukochanej osoby? Czy sugerujecie się podpowiedziami, jakimi bombarduje nas internet? Perfumy dla żony, koszula dla męża, zabawka dla synka. Znamy to wszyscy, bo wszędzie przekaz jest ten sam, zmienia się tylko szata graficzna. My dziś chcemy Was zachęcić do użycia własnej wyobraźni i zaprojektowania prezentu nieszablonowego, bo stworzonego od A do Z przez Was!
Może skusisz się na fotoksiążkę w formie różnych wypowiedzi, “wywiadów” ze swoimi dziećmi? Podpytaj je o najlepsze wspomnienia i momenty związane z członkami Twojej rodziny. Dzieci są bardzo szczere, a przede wszystkim patrzą na świat zupełnie inaczej niż dorośli. Cieszą się z małych rzeczy i dostrzegają więcej szczegółów. Jesteśmy pewni, że taka “historia”, opowiedziana z perspektywy tych najmniejszych będzie piękną pamiątką dla Twoich najbliższych. Dziecięce, proste, szczere odpowiedzi wzbudzą więcej uczuć, wspomnień i emocji niż, nawet najpiękniejsza, fotografia w albumie. Nie wspominając już o wzruszeniu, jakie przyniesie osobie obdarowywanej...

Każdy z nas nosi w pamięci zapach i smak pysznych, domowych potraw, które nasi dziadkowie albo rodzice pieczołowicie przygotowywali z okazji różnych rodzinnych uroczystości, świąt, a czasem i bez okazji, tylko dlatego, że poprosiliśmy o nie. Nierzadko były to stare rodzinne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Porozmawiaj o nich ze swoją babcią, mamą, spisz je wszystkie, zbierz w naszym Fotoalbumie Premium i okraś każdy z nich wyjątkowymi fotografiami! Samo tworzenie takiego prezentu jest już świetną okazją do spędzenia czasu z najbliższymi i powspominania dawnych czasów. Gwarantujemy, że taka książka, wypełniona rodzinnymi przepisami stanie się najbardziej eksploatowanym prezentem roku! :-) A co najlepsze, nie musisz się martwić o jej trwałość w trakcie częstego użytkowania - twarda laminowana okładka z gąbką oraz grube sztywne kartki zapewnią nieskazitelny wygląd na długie lata. Taki album może stać się wyjątkowym podarunkiem dla najbliższych i piękną rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

A może stworzysz dla Twojej drugiej połówki wyjątkową fotohistorię waszej znajomości lub narzeczeństwa? Wybierz fotografie z najlepszych momentów Waszego wspólnego życia, bez względu na to, czy będą przedstawiać wspólną wyprawę na drugi koniec świata czy zabawne selfie z letniego popołudnia na Waszym balkonie. Ty wiesz najlepiej, które momenty były tymi najpiękniejszymi, do jakich miejsc z podróży chcecie jeszcze wrócić, a jakie są wciąż przed Wami. Umieść to wszystko w tym wyjątkowym albumie. Zaprojektuj kalendarium Waszej przyjaźni, miłości, wspólnych zainteresowań, zabawnych chwil, zwykłych i tych niezwykłych wieczorów i poranków, dodaj opisy, daty, wszystko to, co obudzi w Was na nowo wspomnienia. Zapewniamy, że żadne perfumy ani koszula nie sprawią tej drugiej osobie takiej radości, jak właśnie taki własnoręcznie przez Ciebie zaprojektowany, bardzo osobisty prezent.

A może zamiast książki albo albumu zaprojektujesz wyjątkowy kalendarz, dopasowany do charakteru i zainteresowań osoby obdarowywanej? Przyjaciółce, która prowadzi bogate życie kulturalne, podaruj fotokalendarz z fotografiami z waszych wspólnych wyjść, koncertów, wernisaży oraz umieść w nim daty startu różnych wydarzeń kulturalnych w nadchodzącym roku, które wiesz, że ją zainteresują, lub na które chcesz ją zabrać. Jeśli jest również wierną fanką seriali, przypomnij jej w kalendarzu, kiedy rozpoczyna się nowy sezon jej ulubionych ;-) Kibic sportowy ucieszy się z kalendarza z zaznaczonymi datami różnych wydarzeń sportowych, meczy, wyścigów, itp.
Macie nieograniczone możliwości i mnóstwo narzędzi, dzięki którym stworzycie wyjątkowy prezent od serca! A perfumy czy koszula niech będą tylko miłym dodatkiem ;-)
Owocnego projektowania!