Dzień Mamy – inspiracje prezentowe od PIXBOOKA

Lubisz spędzać czas ze swoją mamą? Wkrótce nadarzy się ku temu znakomita okazja. Dzień Mamy można świętować na wiele sposobów – przecież osoba najbliższa Twemu sercu zasługuje na wszystko. Nie zapomnij podarować swojej mamie tego, co najważniejsze – radosnych chwil i cennego czasu, który możecie spędzić tylko we dwoje. Zaplanuj wspólny dzień i zainspiruj się naszymi pomysłami na prezent na Dzień Mamy.

Celebrowanie w klasycznym wydaniu

Trudno wyobrazić sobie świętowanie Dnia Mamy bez wizyty w rodzinnym domu. Jeśli należysz do grona osób, które podchodzą do tego w tradycyjny sposób, Twoim stałym zestawem prezentowym będzie bukiet kwiatów i słodki upominek. Klasyka zawsze jest w cenie!

W tym roku pójdź o krok dalej i przygotuj mamie miłą niespodziankę. Kiedy jest Dzień Matki? To czułe święto przypada na 26 maja. Jeśli nie masz jeszcze żadnych planów na ten dzień, spieszymy z podpowiedziami!

Zdjęcia z mamą na zacieśnianie więzi

Tylko Ty i Twoja mama – czas na wyłączność jest bezcenny! Okaż swojej rodzicielce wdzięczność i podziw związany z trudem macierzyństwa, który z pewnością przepełniony był masą poświęceń. Zaplanuj wspólny wypad – do kawiarni, spa, na wystawę sztuki czy do kina. Gdziekolwiek, byle tworzyć nowe wspomnienia. Róbcie spontaniczne fotki, pozwalając sobie na nieco więcej luzu niż zwykle. Będą z tego świetne odbitki, które można wyeksponować w pomysłowy sposób.

Wspomnienia ujęte w kadrach lubią przypominać o wartościach, które zwykle umykają gdzieś w zabieganym dniu. Bliskość, przyjaźń, wsparcie – to wszystko potrafi wyrazić jedna fotografia. Spędź zatem Dzień Mamy, skupiając się na tym, co najważniejsze. Z powstałych kadrów wybierz jeden, z którego stworzysz efektowny fotoobraz dla mamy. Będzie to piękna pamiątka udanego dnia.

Dzień Mamy – inspiracje prezentowe od PIXBOOKA

Oryginalna kolekcja wspomnień – idealny pomysł na Dzień Matki

Wciąż zastanawiasz się, jaki prezent dla mamy na Dzień Matki, a czasu coraz mniej? W naszych Pixbookowych inspiracjach znalazła się także fotoksiążka. To ponadczasowa propozycja, zawierająca Twoje ulubione kadry w pięknej oprawie. Fotoksiążka dla mamy będzie pięknym podarunkiem, który podkreśli łączące Was więzi. Jak zrobić taki prezent dla mamy na Dzień Matki? Wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać szablon i zaprojektować niezwykłą kolekcję wspomnień.

Dzień Mamy – inspiracje prezentowe od PIXBOOKA

Dla tych, co lubią prezenty w wielkim stylu

Wręczanie podarunków to bardzo przyjemna czynność. Obserwowanie, jak twarz drugiego człowieka rozjaśnia się w szerokim uśmiechu, jest pięknym doświadczeniem. Jeśli chcesz ujrzeć promienne oblicze swojej rodzicielki, podaruj jej fotoksiążkę LUX. To wariant o sztywnej okładce, której centralną część zdobi wybrane przez Ciebie zdjęcie.

Projektowanie osobistego prezentu będzie wymagać od Ciebie kreatywnego podejścia, ale efekt zaskoczy samą obdarowaną. Jeśli więc zastanawiasz się, co można zrobić na Dzień Mamy, wykorzystaj nasz pomysł na utrwalenie najpiękniejszych wspomnień.

Jak tworzyć radosne wspomnienia?

Znasz swoją mamę nie od dziś i dobrze wiesz, że niewiele jej potrzeba do pełni szczęścia. Możesz zabrać ją na spacer, urządzić piknik na brzegu jeziora czy zaproponować amatorską sesję w plenerze. A może najlepiej wychodzi Wam wspólne pichcenie w kuchni? Każde miejsce jest idealne na to, by zatrzymać ważne chwile w kadrach. Zadbaj o dobre nastroje, aby na zdjęciach dominował uśmiech. Dzięki temu nie tylko podbudujecie swoją relację, ale i utrwalicie na fotkach to, co ma największą wartość.

Dzień Mamy – inspiracje prezentowe od PIXBOOKA

Co można kupić mamie na Dzień Matki?

Prezenty w formie fotograficznych wspomnień zawsze są kojarzone z przyjemnymi chwilami. Jeśli dodasz do nich osobistą dedykację – a taka opcja możliwa jest przy projektowaniu produktów z naszej oferty – stworzysz niepowtarzalny i wzruszający upominek.

Co na Dzień Matki warto podarować rodzicielce? No cóż, wymieniliśmy już sporo pomysłów – od wspólnego spędzenia czasu, poprzez klasyczny upominek i wyjście w ciekawe miejsce, aż po unikalne prezenty ze zdjęciem. Jeśli jednak wciąż brakuje Ci inspiracji, spraw mamie coś praktycznego. Zestaw suszonych ziół do przyrządzenia aromatycznej herbaty, książka w jej ulubionej tematyce, a może prenumerata ukochanego czasopisma? Zaobserwuj, co sprawia Twojej mamie najwięcej radości na co dzień i przygotuj prezent, który do tego nawiązuje.

Życzenia płynące z serca

Życzenia są nieodłącznym elementem każdego prezentu. Zadbaj o to, by wybrzmiały szczerze i z serca, a ich treść dogłębnie wzruszyła Twoją mamę. Piękne słowa z ust dziecka, przemyślany podarunek i ciekawy pomysł na wspólną aktywność – w tym zestawie jest wszystko, co możesz podarować ukochanej mamie w dniu jej święta!