Prezent ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka - 4 pomysły

Kochani dziadkowie – niezgłębione źródło mądrości, oaza spokoju i serdeczności. Wkrótce będziemy świętować wyjątkowe dni, kiedy to można wyrazić wdzięczność za każde słowo wypowiedziane przez poczciwych seniorów. Dzień Babci i Dzień Dziadka tuż-tuż! Sprawdź, co możesz podarować im na tę piękną okazję.

Krążąc wokół wspomnień

Wspomnienia są jak małe planety, które nieustannie krążą po orbitach. Zataczają koło, by za chwilę ponownie o nich mówić. Z pewnością nie dają o sobie zapomnieć, bo większość z nich utrwalona jest w kadrach.

Masz fotografie, które odświeżą pamięć Twoich dziadków? Możesz przygotować z nich wspaniały fotoprezent na Dzień Babci i Dziadka. Najpiękniejsze wspomnienia utrwalisz na papierze, a już nigdy nie pójdą w zapomnienie. Seniorzy uwielbiają wracać myślami do przeszłości – zarówno tej bliskiej, jak i całkiem odległej. Prezenty ze zdjęciami sprawią im podwójną radość, a Ty nie musisz już szukać pomysłu na trafiony podarunek.

Prezent na dzień babci i dziadka

Prezent ze zdjęciem dla babci i dziadka

Szukasz pomysłu na upominek, którym odwdzięczysz się dziadkom za wszystko, co dla Ciebie zrobili? Postaw na sprawdzone prezenty, którymi można cieszyć się przez kolejne lata. Podarunki ze zdjęciem będą towarzyszyć im w trakcie rodzinnych spotkań, przy wieczornym popijaniu herbaty, a także gdy będąc we dwoje, zaczną wspominać czasy sprzed lat.

Może będzie to prezent, którym rozpoczniesz nową tradycję? Przeglądanie rodzinnych zdjęć jest w naszych kraju dobrze zakorzenionym rytuałem, ale nie wszyscy mają okazję oglądać stare fotografie w nowym, pięknym wydaniu. Podaruj im prezent, do którego z chęcią będą wracać, za każdym razem odkrywając ciekawy fragment swojej przeszłości.

Fotoobraz – idealny prezent dla babci i dziadka

Pamiętasz czasy, kiedy na ścianie w domu dziadków wisiała ich wspólna fotografia ze ślubu? Być może kojarzysz czarno-białe zdjęcie oprawione w drewnianą ramę. Dziś taki przedmiot nie wpisuje się już we współczesne trendy aranżacyjne. Ale zdjęcie ma przecież ogromną wartość. Przenieś ją na płótno i zamów wyjątkowy fotoobraz.

Zdjęcie wydrukowane na sztywnym płótnie będzie doskonałą pamiątką z przeszłości Twoich dziadków. Tak przygotowana fotopamiątka na Dzień Babci i dziadka pozostanie w ich pamięci na zawsze, wywołując masę cudownych wspomnień. Nieraz zobaczysz, jak seniorzy patrzą na siebie z czułością, przeżywszy ze sobą tyle pięknych lat. Fotoobraz niech będzie spoiwem ich miłości.

Fotomagnes – upominek z wdzięczności

Każdy ma prawo do tego, by interpretować Dzień Babci i Dzień Dziadka na swój sposób. Jeśli jesteś zdania, że najbardziej liczy się pamięć – w porządku. Pamiętaj jednak, by zadbać chociaż o drobny upominek, który upamiętni to piękne święto. Dla Twoich seniorów może to mieć ogromne znaczenie.

Postaw więc na zestaw fotomagnesów, które z łatwością przylgną do drzwi babcinej lodówki. Za każdym razem, gdy któreś z nich zakradnie się do kuchni, by uszczknąć plasterek szyneczki, ich oczom ukaże się minigaleria kolorowych zdjęć. Umieść tam twarze uśmiechniętych wnuków lub całej rodziny, a będzie to miły akcent na rozpoczęcie każdego poranka w dobrym nastroju.

zdjęcia dla babci i dziadka

Fotokalendarz – idealny fotoprezent dla babci i dziadka

Cóż podarować ukochanym dziadkom w dniu ich święta? Prezent, z którego będą się cieszyć przez cały rok! Spośród wielu opcji, które kłębią się w Twojej głowie, kalendarz to jeden z najbardziej praktycznych podarunków. Dziadkowie to zazwyczaj osoby starej daty, przyzwyczajeni do binokli, papierowych gazet i słynnych „zdzieraków”. Sprawisz im ogromną przyjemność, kontynuując którykolwiek z ich zwyczajów. A fotokalendarz idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

Taki produkt możesz spersonalizować, dodając zdjęcia z rodzinnych albumów, ozdobną grafikę oraz tekst. Możesz też oznaczyć najważniejsze daty, przypominając seniorom o zbliżających się urodzinach ukochanych wnucząt oraz innych uroczystościach. Zadbaj o odpowiedni rozmiar kalendarza – seniorzy lubią duże, wyraźne cyfry oraz czytelne pismo. Prezent nada rytmu ich codzienności, a dzięki zawartym w nim zdjęciom każdy spędzony dzień podkreśli rodzinne więzi.

kalendarz ze zdjęciami wnuków

Prezent, który rozczuli serce babci i dziadka

Kolejnym pomysłem na prezent na Dzień Babci i dziadka są klasyczne odbitki w pudełku. Standardowy format 10 × 15 stosowany był również za młodu Twoich dziadków, a podarowany teraz przywiedzie na myśl najlepsze wspomnienia. Dobrze znamy ogólne uwielbienie do pstrykania zdjęć smartfonami, utrwalając każdą okazję. Dla wielu babcia i dziadek to niezwykle ważne postaci w życiu, od których płynie niewyczerpalne źródło mądrości i zrozumienia.

Utrwal wspólne chwile w kadrach i przygotuj wzruszające fotoprezenty na Dzień Babci i dziadka. Zamówi eleganckie pudełko na odbitki, które pomieści 100 lub 200 rodzinnych zdjęć. Przeglądanie pamiątkowych kadrów to okazja do kolejnych rozmów i świetnie spędzony czas w rodzinnym gronie. Dziadkowie z pewnością ucieszą się na taki upominek od kochających wnucząt.

odbitki dla dziadków

Unikalny prezent ze zdjęciem na Dzień Babci i dziadka

Przedstawiliśmy Ci cztery wyjątkowe pomysły na trafiony prezent. Dzień Babci i Dzień Dziadka wypada świętować z należytą dostojnością ze względu na szacunek do osób, które mają za sobą ogromny bagaż życiowych doświadczeń.

Każdą z powyższych propozycji możesz spersonalizować, tworząc osobistą fotopamiątkę dla babci i dziadka. Taką opcję znajdziesz w naszym kreatorze online – dodawanie tekstu, ozdobnych klipartów czy edycja układu zdjęć to tylko niektóre z możliwości. Korzystaj z nich do woli, eksperymentując z formą, a z pewnością zaskoczysz swoich seniorów prezentami, które mają tak prywatne znamiona.

Dla pewności jeszcze tylko uściślimy pewną istotną kwestię. Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa osobne święta, które przypadają kolejno na 21 i 22 stycznia. Możesz przygotować im wspólny prezent lub dwa oddzielne – z każdego będą cieszyć się tak samo, zwłaszcza gdy ujrzą w nich znajome twarze, rozpoznając wśród nich wnuki. I choć usłyszysz z ust seniorów, że wystarczyłyby życzenia, dobrze wiesz, jak ogromną radość sprawisz im wyjątkowym podarunkiem.