Nasze hobby i zainteresowania na kartach fotoksiażki!

Czas wolny od pracy i innych obowiązków jest dla wielu z nas czasem bardzo wyczekiwanym, momentem zmniejszenia wysokich obrotów dnia codziennego, chwilą odpoczynku i refleksji. Jedni z nas uwielbiają wówczas oddać się słodkiemu lenistwu (nie ukrywamy, że jesteśmy zwolennikami tego rodzaju “aktywności”;-)), inni natomiast - poświęcają się swojej pasji. Niektórych cieszą długie przejażdżki rowerowe, inni wolą pisać, prowadząc swój własny kącik w internecie, jeszcze inni malować albo grać w garażu ze znajomymi na perkusji. Jeszcze lepiej, kiedy zarazimy naszym bakcylem pociechy, z udanym lub mniej udanym skutkiem :-) Tak czy siak, to, co lubicie robić, wasze zainteresowania i pasje są bardzo ważne i warto je pielęgnować. A że dla nas każda okazja, która cieszy, jest warta upamiętnienia na kartach fotoksiążki, dziś namówimy Was do stworzenia właśnie takiej pamiątki...

Lubimy obserwować nasze dzieci: co budzi ich zaciekawienie, do czego się garną, kim marzą zostać w przyszłości. To naprawdę fajna sprawa patrzeć, jak ten mały człowieczek poprzez naukę nowych rzeczy powoli odkrywa świat. Jeszcze lepiej, kiedy coś go szczególnie zainteresuje i stanie się powoli jego pasją. Zatrzymajcie te momenty na kartach fotoksiążki, np. w formie kalendarium lub po prostu stwórzcie opowieść okraszoną zdjęciami, na których uchwycicie radość z dobrze zagranej piosenki czy satysfakcję z pomyślnie zatańczonego układu na lekcji tańca. Dodajcie swoje teksty, komentarze, daty, wszystko to, co zatrzyma dla Was te momenty… Pamiętajcie, że macie możliwość pełnej personalizacji fotoksiążki! Dopasujcie szablon, wybierzcie ulubioną czcionkę, klipart, ramkę. A po kilku dniach cieszcie się wyjątkową pamiątką, którą możecie zatrzymać lub wręczyć na prezent dziadkom, rodzicom, a kiedyś głównemu bohaterowi książki, jak już dorośnie :-)

Nie zapominajcie przy tym o własnych zainteresowaniach. Nawet jeśli wasze ulubione momenty to te, spędzone z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką. Najważniejsze przecież jest to, żeby wolny czas spędzić “po swojemu”, zwolnić bieg, zrelaksować się, zapomnieć o pilnych terminach, ważnych telefonach, otoczyć się ludźmi, których kochamy… W dzisiejszych czasach możliwość robienia po prostu zwyczajnych rzeczy z najbliższymi jest sporym luksusem. Takie momenty są równie ważne, jak te wszystkie oryginalne zainteresowania, które wielu z nas posiada. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że to do tych “zwykłych”, codziennych chwil wracamy chętniej we wspomnieniach. I chętniej je dokumentujemy na kartach fotoksiążek... Bo przecież to one tworzą naszą codzienność.

Samych prawdziwych pasji i udanego projektowania!