Jak zrobić dobre portfolio fotomodelki?

Praca w modelingu wymaga perfekcji z każdej strony – idealna figura, zadbane włosy, piękny uśmiech. Wszystko po to, by zaprezentować designerskie kolekcje odzieżowe z jak najlepszej strony. Droga na szczyt wymaga jednak sporo pracy, ale tę fascynującą podróż pomoże pokonać dobre portfolio fotomodelki. Jak je zrobić? 

portfolio modelki

Niezbędny dokument każdej profesjonalistki 

O tym, czym jest portfolio, nie trzeba wspominać osobom pracującym zawodowo w modelingu. Zestaw profesjonalnych zdjęć jest biletem wstępu na światowe wybiegi, otwierając wrota do słynnych domów mody. Portfolio możesz przygotować sama, korzystając z naszego szablonu na fotoksiążkę

Twoje zdjęcia na wysokiej jakości papierze, oprawione w sztywną okładkę, zrobią wrażenie nie tylko na projektantach. Jeśli masz za sobą sesje zdjęciowe do portfolio fotomodelki, stworzenie własnego projektu to już tylko formalność.

jak zrobić portfolio modelki

Jak zrobić portfolio fotomodelki? 

Nasze fotoksiążki powstają z niezwykłą dbałością o szczegóły. Cyfrowy druk 7C gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorystyczne, a okładka wykończona laminatem nadaje całości ekskluzywnego wyglądu. Taka baza stworzy dla każdej fotomodelki portfolio, które zadba o profesjonalny wizerunek. 

Wybierz dedykowany szablon i kliknij przycisk „Projektuj”, a przeniesiesz się do trybu edycji w naszym kreatorze online. Każdą stronę fotoproduktu możesz zagospodarować w najlepszy dla siebie sposób – decyduj o rozmieszczeniu zdjęć, dodawaj opisy, które wskazują na Twoją zawodową działalność, podkreśl atuty i zalety współpracy z Tobą. Jeśli chcesz, możesz dodać ramki lub ozdoby z naszej galerii, tworząc portfolio z designerskim efektem. 

gdzie zrobić portfolio dla modelki

Łatwe projektowanie 

Tworzenie własnego portfolio nie musi być skomplikowane. W Pixbook dbamy o to, by dostarczać zamawiającym produkty z najwyższej półki. Precyzyjna selekcja zdjęć w oprawie naszej fotoksiążki dadzą wręcz piorunujący efekt, a wszystko dzięki kilku kliknięciom myszki. Zadbaj o swoje portfolio i daj się zauważyć wśród najlepszych. 

portfolio fotomodelki