Niezbędny dodatek dla ucznia. Fotokalendarz na nowy rok szkolny

Stało się to, co było nieuniknione. Wakacje dobiegły końca, a we wszystkich szkołach w Polsce rozbrzmiał pierwszy dzwonek.

Coś kiedyś się kończy, a coś innego zaczyna. Koniec wakacji nie musi przyprawiać o zawrót głowy. To czas kiedy jako uczeń powinieneś pomyśleć o nowych wyzwaniach, zapomnieć o niepowodzeniach i z pełną energią rozpocząć realizację kolejnych celów.

Nie zapomnij o ważnych datach

Oprawą minionych wspomnień z wakacji może być fotokalendarz. W sam raz przyda się na nowy rok szkolny. Na każdej z 13 kart fotokalendarza możesz umieścić dowolną liczbę zdjęć, w różnych układach, a także zaznaczyć urodziny znajomych, rodziców czy rodzeństwa. Możesz dodatkowo zapisywać terminy ważnych klasówek, sprawdzianów czy wycieczek szkolnych. Nie chcesz zapomnieć o ważnych datach? Fotokalendarz zawieś najlepiej nad biurkiem albo łóżkiem.

fotokalendarz_na_ścianę

Projektuj jak chcesz

Ciekawą opcją przy projektowaniu on-line są gotowe szablony oraz możliwość upiększenia kalendarza dzięki klipartom. Nasi graficy mocno o to zadbali, bo jednych i drugich znajdziesz tam setki!  Serio. Same zdjęcia również udoskonalisz wybierając w koszyku darmowy dodatek - inteligentną korekcję zdjęć. To absolutna nowość, która poprawi jakość zdjęcia, jego kolorystykę i kontrast.

Musisz wiedzieć też, że zaletą personalizowanego kalendarza jest także to, że możesz zaprojektować go od dowolnego miesiąca. Nie musisz już czekać, aż rok kalendarzowy dobiegnie końca. Kalendarz z własnymi zdjęciami możesz stworzyć już teraz. :)

fotokalendarz-z-wlasnymi-zdjeciami

Justyna, pixbook