Prezent na walentynki dla Niej i dla Niego. Fotoksiążka dla zakochanych

Z czym kojarzą Ci się Walentynki? Bo nam z wielkimi sercami, miłosnymi wyznaniami oraz z wzmożonym ruchem w kwiaciarniach i sklepach z pluszakami. Święto, które zawitało do nas “zza oceanu”, co roku odnosi w wielu krajach niemały sukces. Choć znalazłoby się i przeciwników tego święta to wiele osób z chęcią deklaruje, że właśnie tego dnia obdaruje ukochaną osobę prezentem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Też masz taki plan?

fotoksiazka_dla_zakochanych

Poszukaj zdjęć, które Ty i Twoja druga połówka darzycie największym sentymentem.  Fotografie, które przywołują miłe wspomnienia powinny koniecznie znaleźć się w fotoksiążce, którą własnoręcznie zaprojektujesz na stronie pixbook.pl.

Czego potrzebujesz?

1. Zdjęć z Waszego codziennego życia, z ważnych okazji, wspólnych wyjazdów...

2. Odrobiny chęci i czasu.

Rozpoczynając projektowanie fotoksiążki on-line musisz wiedzieć, że do dyspozycji masz od 28 do 160 stron. Możesz skorzystać z ładnych szablonów przygotowanych przez naszych grafików. Nie ma ograniczenia, co do ilości zdjęć. Wszystko dodajesz według własnych upodobań. Jest z czego korzystać, bo przygotowaliśmy także mnóstwo dodatków, teł, ramek i klipartów.

fotoksiazka_dla_zakochanych

Przygotowania do niespodzianki rozpocznij jak najszybciej. Pierwszy raz z kreatorem może nie będzie należał do najłatwiejszych, ale możesz być pewny/a, że efekt końcowy będzie zachwycający. Projektowanie fotoksiążki może zająć Ci trochę czasu, dlatego nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Złośliwość rzeczy martwych potrafi płatać figla. :)

fotoksiazka_dla_zakochanych

Prezent w postaci zdjęć zebranych w fotoksiążce będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Jak to mówią: “Miłość trzeba pielęgnować każdego dnia, nie tylko w walentynki”. Dlatego ukochaną lub ukochanego możesz zaskoczyć w dowolnym terminie. Niekoniecznie czekając cały rok na 14 lutego.

Justyna, pixbook