Zrób dziecku fotoprezent z okazji jego święta

Wielkimi krokami zbliża się święto uwielbiane przez wszystkie dzieciaki. 1 czerwca większość z nich zostanie obdarowana słodkimi upominkami i gadżetami. Jaki prezent na Dzień Dziecka przygotować dla swojej pociechy? Sprawdź nasze propozycje!

Niezastąpione wspomnienia

To, co przemija, pozostaje tylko ulotnym wspomnieniem. W dziecięcej głowie wszystko, co wywiera emocje, pozostaje w formie dość wyraźnego obrazu. Czy warto utrwalać to, co najpiękniejsze? Nie mamy co do tego wątpliwości! Dzięki zdjęciom możesz zachować wspomnienia z radosnego dzieciństwa, utrwalić pierwsze sukcesy i podkreślić to, co najważniejsze – rodzinne więzi.

Fotografie w odpowiedniej formie to przemyślany i trafiony prezent na Dzień Dziecka. W tym dniu warto podarować pociesze coś wyjątkowego, co można zachować, do czego można powracać w dowolnej chwili. To jedyny słuszny prezent, który z czasem nabierze wartości i ocali od zapomnienia beztroskie chwile uchwycone w kadrze.

Zrób dziecku fotoprezent z okazji jego święta

Zdjęcia – znakomity pomysł na prezent na Dzień Dziecka

Tylko ci, którzy wracają myślami do przeszłości, doceniają upływający czas. Dzieci, które teraz stawiają czoła edukacyjnym wyzwaniom, za kilka lat wkroczą w dorosłość, na zawsze porzucając zabawkowy świat. Jeśli chcesz sprawić idealny prezent na Dzień Dziecka dla chłopca lub dziewczynki, zdecyduj się na stylową fotoksiążkę. Zestaw kolorowych kadrów zamkniętych w twardej oprawie będzie piękną pamiątką z dzieciństwa.

Już sam szablon wywoła efekt WOW :) A w zestawieniu z radosnymi fotkami stworzy kompozycję, która przywoła uśmiech oraz wspomnienia. W trakcie projektowania fotoksiążki możesz dodawać naklejki lub dowolny tekst – wykorzystaj ten fakt i stwórz coś wyjątkowego! Fotoksiążka to flagowy produkt Pixbooka, ale jeśli stawiasz na coś symbolicznego, może zainteresuje Cię nasza fotoksiążka mini. Zdjęcia w kieszonkowym wydaniu będą świetnym upominkiem z okazji Dnia Dziecka.

Zrób dziecku fotoprezent z okazji jego święta

Ozdobić pokój wspomnieniami? Czemu nie!

Dzieci chętnie wracają do radosnych wydarzeń z przeszłości i jeszcze chętniej przeglądają rodzinne fotografie. Podaruj swojemu dziecku upominek, który będzie mieć zawsze w zasięgu wzroku. Mogą to być barwne odbitki, z których powstanie dekoracyjna girlanda – pomysłowy prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki. Chłopiec z kolei na pewno ucieszy się ze zdjęć, które może w ciekawy sposób wyeksponować – na przygotowanych przez siebie stojaczkach lub wykonanych z klocków podstawkach.

Zrób dziecku fotoprezent z okazji jego święta

Pamiątkowe zdjęcie w eleganckiej oprawie

Co na prezent na Dzień Dziecka dla nastolatka? Dzieci w tym wieku mają nieco odmienne oczekiwania od maluchów, zatem trzeba się mocniej postarać, aby sprawić im radość czymś oryginalnym. Elegancki fotoobraz będzie piękną ozdobą młodzieżowego pokoju, zapewniając mnóstwo tematów to ciekawych rozmów. W Pixbook wydrukujemy Twoje zdjęcie na płótnie canvas w jednym z kilkunastu formatów i oprawimy w solidną ramę. Fotografia może przyjąć orientację poziomą, pionową lub przybrać kształt szalenie modnego kwadratu. Całość zyska charakteru dzięki jednemu z naszych autorskich szablonów. Wolisz obraz w klasycznym wydaniu, bez dodatków? Nie ma sprawy! U nas nie ma rzeczy niemożliwych :)

Zrób dziecku fotoprezent z okazji jego święta

Międzynarodowy Dzień Dziecka – czas zabawy

Święto Dnia Dziecka ma swoją historię – ustanowiono je w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Jednak obchody Dnia Dziecka w Polsce miały miejsce dużo wcześniej, przed II wojną światową. Wówczas dzień ten, świętowany we wrześniu, miał głównie charakter religijny i wyróżniał się tym, że zamiast tradycyjnych lekcji w szkole organizowano dzieciom zabawy oraz wycieczki. Z czasem świętowanie przeniesiono na 1 czerwca i tej daty trzyma się do dziś wiele krajów.

Dzień Dziecka jest znakomitą okazją do rodzinnego świętowania. Rodzice zwykle wręczają pociechom słodkości i prezenty, odpuszczając wykonywanie domowych obowiązków. Jeśli pogoda jest sprzyjająca, wszyscy udają się do ulubionej kawiarni, parku rozrywki czy kina, spędzając wspólnie czas i kreując radosne wspomnienia.

Miłość, troska i bezpieczeństwo

Codzienność młodego człowieka to nauka i obowiązki pozaszkolne. Dzień Dziecka to czas, kiedy warto okazać dziecku rodzicielską miłość i wyrazić dumę z dotychczasowych osiągnięć. Wiedz, że maluch dorastający w kochającym i bezpiecznym domu wyrasta na wspaniałego człowieka, który przyciąga do siebie osoby o podobnych cechach – to właśnie postaraj się zapewnić mu nie tylko od święta.