Kolor roku 2022 w fotoksiążkach Pixbooka 

Lubisz być zawsze na czasie i z zamiłowaniem śledzisz obowiązujące trendy? Jeśli tak, zapewne wiesz, że wszystko kręci się nie tylko wokół określonego stylu. Prym w modzie zawsze wiedzie kolor! Poznaj kolor roku 2022 wybrany przez Instytut Pantone. 

Przedsiębiorstwo ze Stanów wyznacza światowe trendy 

Pantone jest amerykańskim instytutem, który jest prawdziwą wyrocznią w kwestii modnych kolorów. Przedsiębiorstwo powstałoo w 1962 roku, a jej głównym założeniem jest produkcja systemów stosowanych w przemyśle poligraficznym. Instytut Pantone od ponad 20 lat wyznacza kolorystyczne trendy, którymi kierują się zarówno projektanci mody, jak i architekci wnętrz. Każdego roku przedsiębiorstwo ogłasza barwę, która stanie się hitem na światowych wybiegach czy w stylowych wnętrzach. 

Jaki kolor jest modny w 2022 roku? Tym razem wybór padł na delikatne połączenie niebieskiego i fioletu. Nazwa koloru to Very Peri i – trzeba to przyznać – brzmi niezwykle smacznie i nowatorsko! 

veri peri kolor

Kolor roku w Pixbook 

U nas także znajdziesz najgorętsze trendy kolorystyczne, które możesz zastosować w swoich projektach. Fotoksiążka w subtelnym odcieniu fioletu będzie idealnym tłem dla Twoich zdjęć. Ślub, chrzest święty, a może impreza jubileuszowa – Very Peri znakomicie zgra się z dynamicznymi kadrami. 

książka veri peri

Zaprojektuj fotoksiążkę w kilka minut 

W Pixbook masz możliwość zaprojektowania własnej fotoksiążki od A do Z. Proces ten jest bardzo przyjemny, ale może Ci zabrać trochę czasu. Jeśli należysz do tych, co lubią mieć wszystko na skinienie dłoni, skorzystaj z opcji SMART Project. To funkcja naszego edytora, która pozwoli Ci w kilka minut stworzyć wyjątkową fotoksiążkę. Program samodzielnie rozmieści zdjęcia – Ty jedynie akceptujesz projekt lub wprowadzasz drobne poprawki. 

Zobacz, jak zaprojektować książkę w kilka minut i wykorzystaj szablon z kolorem roku 2022 od Pantone. 

Bądź Very Peri! 

Z czym kojarzy Ci się kolor roku 2022? Pantone określa go jako połączenie spokoju, bezpieczeństwa i pewności siebie. Dla nas to także wspomnienie lata, smak borówek i twarzowe bikini w apetycznym kolorze. Przenieś tegoroczny trend do swojego wnętrza i wykaż się kreatywnością. Niech Very Peri zainspiruje Cię do odkrywania nowych możliwości. 

Fotoksiążka z okładką w najmodniejszej barwie roku może być trafionym elementem aranżacji. Wyeksponuj swój projekt na jednej z półek, a nieopodal stwórz kompozycję z ozdobnych elementów. Odmienisz odrobinę swoje wnętrze, nadając mu ciekawego stylu. 

album ślubny veri peri

Odważniej w świat 

Tegoroczny kolor z palety Pantone jest bardzo odważny. Przyznaj, że nieczęsto widać go w projektach designerskich czy w świecie mody. Amerykański instytut chciał w ten sposób zainspirować do odważnych działań, dodając energii szarej codzienności. To świetny krok w kierunku przebudzenia się z pandemii, która pozamykała nas w domach i częściowo odebrała radość życia. 

Jeśli i Ty jesteś zdania, że pora wreszcie wprowadzić w codzienność kilka zmian, zacznij od drobnostek, które napełnią Cię energią. Bądź Very Peri i odważniej sięgaj po swoje!