Postanowienia noworoczne – jak je dotrzymać? Przeczytaj koniecznie!

Wraz z nadejściem Nowego Roku pojawiają się nowe perspektywy na kolejne 12 miesięcy. Obiecujesz sobie, że dość już odkładania planów na wieczne jutro. Niech więc postanowienia noworoczne będą dla Ciebie inspirującym drogowskazem, który poprowadzi Cię przez kolejny rok. Jak wytrwać w swoich planach i sumiennie je realizować? Przeczytaj!

Ustal realne cele na nowy rok

Wyznaczanie skomplikowanych celów jest jak porywanie się z motyką na słońce. Jeśli masz w sobie odpowiednio dużo zaparcia i motywacji, możesz śmiało podbijać wszechświat. Jednak zdaniem psychologów postanowienia noworoczne, które są poza zasięgiem Twoich możliwości, mogą przegrać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami.

Jak wytrwać w osiąganiu swoich celów? Najlepiej zacząć od planów, które są stosunkowo łatwe i przyjemne w realizacji, a następnie, z właściwą dawką konsekwencji wdrażać te, które sprawiają największe trudności. Przykładem może być jedno z najpopularniejszych noworocznych życzeń wielu pań, które obiecują sobie zadbać o figurę. Nagła, restrykcyjna dieta po niedługim czasie odbije się czkawką i z wielkim prawdopodobieństwem powrócisz do dawnych nawyków. Tymczasem o wiele skuteczniejsze jest wdrażanie stopniowego planu, by oswajać organizm i łatwiej odnajdywać się w nowej rzeczywistości. 

Postaw na rozwijanie swoich pasji

Jeśli chcesz zrobić dla siebie coś dobrego w tym roku, na liście postanowień umieść nie tylko konieczne do spełnienia cele. Pomyśl, co nowego możesz wprowadzić do swojego życia, by uczynić codzienność przyjemniejszą. To doskonały moment na rozwijanie swoich pasji! Zachęcamy Cię do rozpoczęcia roku w twórczy sposób, który rozwinie wyobraźnię i pobudzi kreatywność.

Nauka fotografii to fascynująca wędrówka, która pozostawia po sobie trwały ślad w postaci kadrów. Chcemy skusić Cię wizją posiadania czegoś unikalnego i osobistego – taką możliwość daje właśnie wykonywanie zdjęć. Wkrocz odważnie do świata barw i dokumentuj piękno, które Cię otacza. Pasja i utrwalanie wspomnień w jednym – coś wspaniałego!

postanowienie fotografa

Obserwuj postępy i spełniaj się w nowej roli

Aby wytrwać w noworocznych postanowieniach, niezbędne jest monitorowanie swoich postępów. To dodatkowa dawka motywacji, która napędza do dalszych działań. Jeśli chcesz wiedzieć, czy nauka fotografii przynosi zamierzone efekty, porównaj swoje najlepsze kadry. Możesz z nich stworzyć fotoksiążkę mini, zawierającą aż 50 wyjątkowych ujęć. To świetny sposób na dokumentowanie swoich poczynań i poszerzanie fotograficznych horyzontów. Produkt ten w wygodnym formacie zaprojektujesz i zamówisz w Pixbook. Dopełnimy Twoje kadry wyjątkową jakością druku, która zachwyci Cię paletą soczystych kolorów.

Chcesz pokazać najbliższym, jak spełniasz się w nowej pasji? Przygotuj fotoksiążkę pełną samodzielnie wykonanych zdjęć. Nadaj swoim kadrom stylowy szlif dzięki elementom z naszego kreatora i sprezentuj fotoksiążkę rodzinie lub znajomym. Daj się poznać z innej strony i odsłoń wrażliwą stronę natury.

To jak, ustalasz z nami fotograficzne cele na nowy rok? :)

fotoksiążka portfolio fotografa