Idealny dodatek do kwiatów na Dzień Kobiet? Tylko fotoksiążka!

Goździk czy rajstopy? Mamy nadzieję, że żaden mężczyzna 8 marca nie będzie miał do czynienia z takimi dylematami :-) Czasy PRL-u minęły bezpowrotnie i choć wielu z rozrzewnieniem je wspomina, to za tym elementem ówczesnego “krajobrazu” jakoś nie tęsknimy. Choć musimy przyznać, że mimo hucznego obchodzenia tego święta, szczególnie te naście lat temu, udało się zachować (w przeciwieństwie do Walentynek) jego subtelny i nienachalny charakter.

Przede wszystkim prawie nikt z nas nie czuje społecznego przymusu, aby świętować Dzień Kobiet… i chyba dlatego obchodzimy je chętnie prawie wszyscy. Przesłanie również jest niezmienne - w tym dniu pamiętamy o wszystkich drogich nam kobietach: drugich połówkach, matkach, babciach, siostrach, przyjaciółkach… To czas, w którym ta piękniejsza połowa globu po prostu “wrzuca na luz”, zapomina o codziennej bieganinie i obowiązkach i oddaje się swoim przyjemnościom. Wtedy jakoś zawsze uda się znaleźć czas na chwilę z dobrą książką, obejrzenie zaległego serialu, pójście do kina. Bo w końcu to “nasz dzień”, a zdrowy egoizm jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Czasem odnosimy wrażenie, że niektórzy mężczyźni podchodzą do tego święta dość sceptycznie, dzierżąc w ręku żelazny argument, że przecież o Dniu Mężczyzn mało która kobieta pamięta (ciężko się z tym nie zgodzić, więc przypominamy - wypada 10 marca ;-)). My wychodzimy z założenia, że skoro najlepszy prezent to ten stworzony samodzielnie przez nas, to dlaczego na Dzień Kobiet i na Dzień Mężczyzn nie podarować spersonalizowanej fotoksiążki?

Oczywiście pamięć i dobre słowo jest najważniejsze, a bukiet kwiatów albo bilet do kina na ulubiony film cieszy wciąż najbardziej. Ale naszą fotoksiążkę zaprojektujesz szybko, łatwo i przyjemnie, nawet w 3 minuty! Swój projekt wzbogacisz ramkami, klipartami, własnymi tekstami i mnóstwem innych dodatków, dopasowanych do charakteru osoby obdarowywanej. A chyba nie ma nic lepszego niż świadomość, że stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju upominek, taki, którego nie ma nikt inny...i taki, którego osoba obdarowywana może się nawet nie spodziewać :-)

Odwiedźcie naszą stronę i przekonajcie się, ile radości może sprawić już samo zaprojektowanie naszej fotoksiążki! Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera, aby być zawsze dobrze poinformowanym o najnowszych promocjach i ofertach, dostępnych tylko dla subsykrybentów.

Udanego projektowania!