Oryginalny prezent dla Pary Młodej – poznaj nasze propozycje

Letnie miesiące to najpopularniejszy czas wśród młodych par. To właśnie między majem a wrześniem odbywa się najwięcej ślubów. Trudno się temu dziwić, bo pogoda w tym czasie jest idealna. Zaproszenie na ślub zobowiązuje nie tylko do stosownego stroju. Poznaj nasze propozycje na trafiony prezent dla Pary Młodej.

Fotoprezenty na ślub – sentymentalnie i z uczuciem

Trzeba to powiedzieć jasno – obecne czasy w niczym nie przypominają ślubnych tradycji, które pielęgnowano kilkanaście lat temu. W dobie pieniędzy w kopercie mało kto odważy się na podarowanie Młodym innego prezentu. Stawiasz na oryginalność? Połącz przyjemne z pożytecznym i wykorzystaj nasze pomysły na fotoprezenty na ślub, które poruszą serca nowożeńców.

fotoksiazka ze zdjeciami pary

Prezent dla Młodej Pary zamiast kwiatów

Barwny bukiet to piękny akcent, który dość często gościł na ślubach jako dodatek do prezentu. Wraz z upływem czasu gest ten również przeszedł swoją metamorfozę. Obecnie na wyraźne życzenie Państwa Młodych można podarować zamiast kwiatów butelkę dobrego trunku czy karmę dla zwierząt, która powędruje do lokalnego schroniska.

Jeśli preferencje przyszłych nowożeńców nie są sprecyzowane, możesz pokusić się o fotoobraz jako oryginalny prezent dla Młodej Pary. Ta propozycja będzie kosztować mniej więcej tyle samo, co kwiecisty bukiet, a na pewno wyróżni się trwałością i przywoła cudowne wspomnienia.

Historia pewnej znajomości

Jeśli pamiętasz czasy, kiedy aktualni narzeczeni dopiero się poznawali, z pewnością masz fotki, które utrwaliły historię tej wyjątkowej miłości. Płomienny romans? Czy totalny brak iskier, które potem udało się przekuć w niezwykłe uczucie? Na podstawie zdjęć z przeszłości możesz stworzyć śmieszny prezent dla Pary Młodej, czyli fotoalbum, jakiego nigdy nie zapomną!

Zaprojektuj niezwykłą fotorelację pełną osobistych i czułych kadrów, uzupełniając zdjęcia trafnymi wspomnieniami. Taki personalizowany prezent to wspaniała pamiątka, a historią w nim zawartą Młodzi będą się dzielić z przyszłymi pokoleniami.

{blogTemplates}

 

Jaki prezent dla Pary Młodej poza pieniędzmi?

Dziś każdy ma na głowie mnóstwo obowiązków, dlatego kolejne dni mijają w zawrotnym tempie. Nic dziwnego, że zmęczeni tą bieganiną ludzie zwyczajnie nie mają zapału, by silić się na oryginalność. Stąd właśnie do prezentu ślubnego w formie koperty dołącza się symboliczny upominek.

Młodzi tym bardziej docenią Twoje starania, jeśli wykażesz się kreatywnością. Fotoksiążka LUX to kolejna propozycja Pixbook na elegancki prezent dla nowożeńców. Opraw ulubione zdjęcia w piękny szablon, by całość pięknie prezentowała się za okładką z lnu czy błyszczącej ekoskóry. Personalizowana fotoksiążka to prezent jakich mało! Jeśli dodasz do tego własny tekst i ozdobisz klipartami, otrzymasz niepowtarzalny produkt o bezcennej wartości. To świetny sposób na to, by Państwo Młodzi zapamiętali swój dzień najlepiej, jak tylko można.

fotoksiazka lux w oprawie materialowej

W co zapakować pieniądze?

Obecnie jest wiele kreatywnych sposobów na wręczenie Parze Młodej pieniężnego prezentu. Zamiast zwykłej koperty pomyśl o drewnianym ozdobnym pudełku, które można spersonalizować, wpisując na jego powierzchni datę ślubu oraz imiona nowożeńców. Równie popularne są ręcznie robione kartki, czekoladowniki czy exploding boxy, które skrywają w kieszonkach banknoty przeznaczone na różny cel.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także worki lniane z haftem, balony wypełnione pieniędzmi czy specjalne drzewka, do których przyczepia się banknoty. Możesz pójść o krok dalej i samodzielnie wykonać tort lub bukiet, w którym zamiast kwiatów będą pieniądze. Poszukaj tutoriali w sieci – na pewno znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Dlaczego gotówka to słuszne rozwiązanie?

W przeszłości panował zwyczaj obdarowywania nowożeńców zakupionymi prezentami. W takich okolicznościach bardzo często zdarzało się, że Para wzbogacała się dzięki temu o dwa komplety sztućców czy pokaźną kolekcję ręczników. Jeśli wciąż zastanawiasz się, co na prezent dla Pary Młodej, podpowiadamy: gotówka jest rozsądną opcją. Dzięki temu Młodzi mogą samodzielnie rozdysponować zebrany budżet i sprawić sobie to, czego najbardziej potrzebują.

Oczywiście istnieje mnóstwo sposobów na wręczenie takiego prezentu, czego przykłady wykazano powyżej. Niemniej jednak zachęcamy do kreatywnego tworzenia wspomnień i dzielenia się nimi z Parą Młodą. Fotoksiążka czy obraz drukowany na płótnie to wyjątkowa i oryginalna pamiątka, do której wraca się z uśmiechem na twarzy. Jeśli dołączysz taki przedmiot do prezentu w kopercie, masz gwarancję, że wyróżnisz się z tłumu zaproszonych gości.

zdjecie pary mlodej

Prezent na ostatnią chwilę? Nie czekaj!

Codzienny pośpiech jest zrozumiały, ale ślub jest dla kogoś jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie zwlekaj do ostatniego momentu, tylko odpowiednio wcześniej zaprojektuj fotoprezent dla nowożeńców. Gdy zobaczysz błysk w oczach Pary Młodej, zyskasz pewność, że podarowany im prezent będzie ważną i osobistą pamiątką.