Mamy prezenty dla Taty! Sprawdź nasze propozycje!

Wraz z nadejściem lata pojawia się mnóstwo okazji do rodzinnych spotkań. I to nie tylko ze względu na wakacje czy sezon grillowy, ale i zbliżający się Dzień Ojca. Lubisz pielęgnować rodzinne relacje, a z tatą łączy Cię wyjątkowa więź? Podaruj mu niezapomniany prezent na Dzień Ojca – wprost od Pixbook!

Historia pewnej miłości

To oczywiste, że darzysz swojego tatę uczuciem, którego na próżno szukać poza rodzinnym kręgiem. Wiele razem przeżyliście, prawda? Wakacyjne wypady na Mazury, szkolne przedstawienia czy podbramkowe sytuacje, z których razem wychodziliście cało ;) To wszystko składa się na kompozycję utkaną z wyjątkowych wspomnień. Jeśli chcesz zachować ich jak najwięcej, zaprojektuj fotoksiążkę, w której znajdzie się niezwykła rodzinna historia. Skorzystaj z okazji, bo właśnie trwa wyjątkowa promocja na fotoksiążki!

W unikalnym albumie jest miejsce na wszystko – autorskie kadry, wzruszający wiersz czy dopasowany cytat. Całość ozdobisz klipartami z obszernej galerii kreatora online. To świetny prezent na pierwszy Dzień Ojca, który warto uczcić w wyjątkowym stylu! Chcesz nadać mu elegancji? Fotoksiążka LUX w oprawie z tkaniny introligatorskiej to wyraz ponadczasowej klasyki.

 

fotoksiazka z szablonem na dzien ojca

Idealny prezent dla taty na Dzień Ojca? Mamy to!

Czasem ludzie silą się na rozwiązania, które niepotrzebnie komplikują życie. Te najprostsze przynoszą znakomite rezultaty, a przy tym bywają zaskakujące. Wciąż zastanawiasz się, jaki prezent można zrobić na Dzień Ojca? Wyraź wszystko jednym zdjęciem – stwórz z niego efektowny fotoobraz, którym podziękujesz tacie za troskę, jaką otacza Cię od początku Twojego istnienia.

Ten osobisty podarunek będzie świetną ozdobą mieszkania. Jeśli Twój tata ma kącik, w którym często przebywa i oddaje się swoim pasjom, teraz będzie mógł w wolnych chwilach raczyć się także miłymi wspomnieniami. Fotoobraz to przemyślany prezent, który ze szczerymi życzeniami możesz wręczyć tacie w dniu jego święta.

fotoobraz ze zdjeciem taty i dziecka

Wspomnienia są bezcenne

Pamięć bywa zawodna, przez co nie zawsze można w pełni cieszyć się wspomnieniami. Na szczęście technologiczny postęp naprawdę wiele ułatwia. Wykorzystaj swoje umiejętności i wraz z ofertą Pixbook przygotuj niespodziankę na Dzień Ojca. Przeszukaj rodzinne albumy, galerię smartfona czy foldery w komputerze i wybierz kolekcję najlepszych fotek. Teraz już prosta droga, by wychwycić z nich najlepsze wspomnienia.

Wybierz fotoprodukt, który przekształcisz w osobistą pamiątkę. Jaki prezent kupić tacie na Dzień Ojca? Poza fotoksiążką i wzruszającym fotoobrazem mamy dla Ciebie szeroką gamę produktów, które są oryginalnym nośnikiem wspomnień. Wybierz ten, który będzie towarzyszył Twojemu tacie każdego dnia!

Wspomnienia – jak je tworzyć?

Czasami sekundy decydują o tym, że w pośpiechu wyciągasz z kieszeni telefon, by zatrzymać w kadrze jedną z wyjątkowych chwil. To właśnie te sekundy decydują o tym, co potem wspominasz, przeglądając zdjęcia. Chcesz dzielić się nimi z rodziną? Zaprzyjaźnij się z aparatem lub telefonem – nim też można wykonywać wyjątkowe zdjęcia. Wczuj się w rolę fotografa, który właśnie zapamiętuje w kadrach cenne chwile. Po latach miło będzie je wspominać w gronie najbliższych.

Radość płynąca z kadrów

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli” – w tym cytacie zawarta jest cała esencja dotycząca wspomnień. Pamiętaj o nim, gdy będziesz rozmyślać, jaki prezent na Dzień Ojca sprawić swojemu tacie. Szczęście można zafundować drugiej osobie nie tylko poprzez wręczanie materialnych upominków. Liczy się także to, czego nie można kupić – czas ofiarowany drugiej osobie. Trudno go przeliczyć na cokolwiek innego, dlatego jest tak bardzo poszukiwany.

Z okazji Dnia Ojca, który wypada 23 czerwca, pochyl się wraz z ukochanym tatkiem nad prezentem, który właśnie od Ciebie otrzymał. Wspólnie przejrzyjcie zawartość fotoksiążki, z której na pewno wydobędziecie masę radosnych wspomnień. Jesteśmy przekonani, że błyskawicznie dołączą do Was inni członkowie rodziny. Czy możesz wycenić gwar, który unosi się właśnie w jednym pomieszczeniu? To jest siła wspomnień uchwyconych w kadrach :)

syn przytulajacy się do ojca

Wyjątkowy prezent dla taty

Nikt jeszcze nie wymyślił sposobu na spowolnienie upływającego czasu, ale na szczęście w każdej chwili można wrócić myślami do przyjemnych wydarzeń z przeszłości. Niech Twój prezent dla taty na Dzień Ojca będzie wyjątkową kolekcją zdjęć w pięknej oprawie. Wraz z tym świętem możesz zapoczątkować rodzinną tradycję wspólnego przeglądania fotek – zarówno w okolicznościach czyjegoś święta, jak i zupełnie bez okazji. Szybko przekonasz się, że wszyscy na tym zyskają, a wspólnym mianownikiem będzie radość na samą myśl spędzenia czasu z najbliższymi.

Prezenty od Pixbooka to najlepszy sposób na to, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Poznaj nasze fotoprodukty, stwórz z nich oryginalną pamiątkę dla kogoś bliskiego i podaruj w dniu jego święta. U nas znajdziesz nie tylko modną fotoksiążkę czy efektowny fotoobraz, ale i praktyczny kalendarz ze zdjęciami, odbitki w siedmiu formatach czy fotomagnesy, które są skromną, ale wyraźną ozdobą każdego wnętrza.