Prezent na mikołajki – 3 pomysły na upominek do 30 zł

W tym roku zima nie czaiła się cierpliwie za rogiem – pewnego dnia po prostu okryła nasz kraj białym puchem, obniżając temperaturę o kilkanaście stopni. Mimo wszystko grudzień to miesiąc serdecznej atmosfery i życzliwości, które skutecznie podgrzewają atmosferę. W nadchodzącym miesiącu będzie kilka okazji do wręczania prezentów, a najbliższa z nich już 6 grudnia! Sprawdź, jaki prezent na mikołajki do 30 zł sprawić najbliższym. 

Przedsmak nadchodzących świąt 

Mikołajki to dzień, w którym warto odłożyć na bok wszelkie smutki i zmartwienia, by poddać się radosnej atmosferze zwiastującej najpiękniejsze święto w roku – Boże Narodzenie. Szóstego grudnia obchodzimy święto biskupa z Miry, który zasłynął z pomocy niesionej biednym i potrzebującym. Obecnie ten dzień zyskał symboliczny wydźwięk – wręczanie upominków uznaje się za gest dobrego serca, by wywołać na czyjejś twarzy uśmiech a w oku iskierkę radości. 

Jeśli i Ty czerpiesz przyjemność z obdarowywania swoich bliskich, zaplanuj stylowe upominki już teraz. U nas znajdziesz trafione pomysły na prezent na mikołajki do 30 zł. 

prezent na mikołajki

Fotomagnesy – pamiątka wspólnych wspomnień 

Zestaw magnesów ze zdjęciami to upominek o bezcennej wartości. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla siostry, przyjaciółki czy bliskiej koleżanki z pracy. Fotomagnesy mają w sobie siłę… wywoływania uśmiechu :) Możesz zaprojektować swój zestaw, wybierając do tego ulubione fotki, by następnie ozdobić je grafiką czy wpleść inspirujący cytat. Taka kolekcja z dumą będzie prezentować się na dowolnej powierzchni magnetycznej – na drzwiach lodówki, specjalnej tablicy czy ścianie pomalowanej dedykowaną farbą. 

Fotomagnesy to także świetny prezent na mikołajki dla dzieci do 30 zł. To klasowe wydarzenie jest źródłem radości wszystkich uczniów, wzbudzając mnóstwo emocji z nutką tajemnicy. Co takiego wręczyć koledze ze szkolnej ławki? Rówieśnicy zazwyczaj przygotowują sobie upominki, które do ostatniej sekundy pozostają niespodzianką. Postaw na drobiazg inny niż wszystkie i podaruj komuś wspólne wspomnienia w wyjątkowej formie. 

Fotoksiążka w wersji mini 

Jeśli lubisz wywoływać emocje (i zdjęcia!), z pewnością znasz produkt, który każdego roku stanowi jeden z najpopularniejszy wyborów kupujących. Fotoksiążka to idealny prezent na mikołajki, który pozwala wrócić pamięcią do radosnych chwil i zatapiać się we wspomnieniach w towarzystwie świątecznej atmosfery. 

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, nic się nie martw! Przygotowaliśmy dla Ciebie produkt, który również spełni Twoje oczekiwania. Fotoksiążka mini to trafiony prezent na mikołajki dla chłopaka do 30 zł. Pomieści aż 50 zdjęć w formacie 10 cm × 15 cm, a to oznacza mnóstwo pięknych wspomnień! Taki upominek możesz podarować zarówno na 6 grudnia, jak i pod choinkę. 

upominek na mikołajki

Pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku 

Mikołajki to ulubione święto dzieci, choć i dorośli budzą się tego ranka z nadzieją na otrzymanie upominku od kogoś bliskiego. Wolisz wręczać prezenty czy raczej je przyjmować? Przyznaj, że w obu przypadkach radość jest tak samo wielka :) 

Jeśli szukasz inspiracji na prezent, dowiedz się, co podarować najbliższym na mikołajki. Wszystkie nasze propozycje mają wspólny mianownik – są nim wspomnienia, które wywołują przyjemne ciepło na sercu i sentymentalny uśmiech na twarzy. Co lepiej wzbudzi takie emocje od precyzyjnie wybranych kadrów? Wystarczy odpowiednia oprawa, by przygotować cudowny prezent zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. 

Wspomnienia w pudełku 

Prezent na mikołajki musi być wyjątkowy, zupełnie jak jego odbiorca. Podaruj coś unikalnego – coś, co połączy Cię trwałą więzią z osobą obdarowaną. Komplet odbitek to znakomity prezent na mikołajki dla koleżanki do 30 zł. Zestaw osobiście wykadrowanych zdjęć nie tylko przywoła przyjemne chwile, ale będzie też trwałą pamiątką na lata. 

Do zestawu dołącz pudełko dopasowane do formatu zdjęć. W naszej ofercie znajdziesz ozdobne pudełko na fotografie 10 cm × 15 cm, zdolne pomieścić nawet 200 sztuk odbitek! Wybierz jeden z trzech fantazyjnych wzorów i podaruj komuś jako stylowy prezent. 

świąteczne odbitki

Akcesoria, które podgrzeją świąteczną atmosferę 

Wśród mikołajkowych prezentów nie może zabraknąć produktów, które podniosą temperaturę otoczenia ;) Kilkustopniowe mrozy nie są niczym przyjemnym, dlatego trafionym prezentem na mikołajki będzie kubek w stylowym sweterku, elegancka filiżanka czy termofor. Każdy z tych przedmiotów będzie oddawał swoje ciepło wprost w ręce właściciela. 

Szukasz więcej inspiracji z tej kategorii? Ocieplacz do rąk w fajnym kształcie czy para rękawiczek to równie dobry pomysł na mikołajkowy prezent do 30 zł. 

Nie czekaj – czas nie stoi w miejscu 

Cierpisz na chroniczny brak czasu? Zakupy online to wygodne rozwiązanie dla tych, co nie mają chwili do stracenia. Jeśli wydaje Ci się, że do mikołajek zostało jeszcze trochę czasu, prawdopodobnie pozwolisz się przechytrzyć upływającym godzinom. Już teraz zaplanuj listę upominków i przygotuj prezenty dla najbliższych, bo nie ma nic piękniejszego od dzielenia się radością z tymi, na których najbardziej Ci zależy. 

odbitki on-line