Ze względu na ogromne zainteresowanie fotoksiążkami w okresie świątecznym odnotowujemy wzmożony ruch na serwerach, w razie wystąpienia problemów w edytorze on-line, sugerujemy projektowanie fotoksiążki w aplikacji desktopowej - do pobrania tutaj.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI FOTOKSIĄŻKI

Rodzinny album, ślubna pamiątka, klasowa kronika, portfolio, lookbook, książka, ulubione rysunki Twojej pociechy... to tylko kilka pomysłów jaki projekt warto wykonać!

Fotoksiążka to wspaniały i oryginalny sposób na utrwalenie każdego ważnego momentu z naszego życia, atrakcyjny sposób prezentacji swoich prac, a także wyjątkowy prezent dla najbliższych.

Zachwycająca, wyjątkowa... bo w Twoim stylu. To Ty stajesz się autorem i tworzysz własną fotoksiążkę, której zawartość zależy tylko od Ciebie. Jedna fotoksiążka, nieograniczone możliwości.


A4 pionowa - nasz beststeller, który cieszy się największą popularnością. Uniwersalny format na każdą okazję.

A4 pozioma - panoramiczny format, doskonały dla dziecięcych i podróżniczych tematów.

30x30 - pozwoli Ci na uwiecznienie najważniejszych wspomnień w ciekawej kompozycji.

20x20 cm - poręczny format, idealny dla fotoksiążek z dziećmi w roli głównej. Format dostępny tylko w aplikacji online.
Pierwsze wrażenie - wiemy, jak jest ważne. Dlatego dajemy Ci możliwość personalizacji okładki. Jej wykończenie to Twój wybór:

  • standardowe to błyszczący, elegancki laminat,

  • możesz je uszlachetnić, wybierając laminat matowy - gwarantujemy
    imponujący efekt,

  • velvet touch - nada Twojej fotoksiążce nowy wymiar. Miękka gąbka
    umieszczona w sztywnej okładce: wow!
A najlepsze połączenie, polecane przez PixBook, to velvet touch i laminat matowy - aby oczarować, zachwycić i stworzyć najlepsze wrażenie.
Fotoksiążki drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 200 g/m2 przy wykorzystaniu maszyn marki Xerox 1000. W standardzie oferujemy wydruk błyszczący.
Dzięki naszej aplikacji online możesz stworzyć niepowtarzalną fotoksiążkę. To Ty decydujesz jak będzie wyglądać Twój projekt!

Masz możliwość wstawienia dowolnej ilości zdjęć i tekstów, ubarwić projekt dziesiątkami teł i clipartów, a to wszystko bez dodatkowych opłat! Do tego gotowe szablony, których dodawać będziemy coraz więcej.

Twoje zamówienie realizujemy w 3 dni robocze + czas dostawy , licząc od następnego dnia roboczego od prawidłowego przesłania projektu i zaksięgowania płatności na naszym koncie.
Wysyłka realizowana jest przez renomowaną firmą kurierską. W panelu "Moje zamówienia" możesz w każdej chwili sprawdzić status realizacji poszczególnych zamówień.

Masz wątpliwości bądź pytania? Zapoznaj się z pomocą lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta bezpośrednio mailem, telefonicznie lub poprzez sugestera - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

SZYBKO INTUICYJNIE ...WYGODNIE!

Aplikacja PixBook

PixBook to program, dzięki któremu szybko i łatwo stworzysz własną fotoksiążkę.
Wybrane przez Ciebie zdjęcia możesz ułożyć w dowolny sposób, dostosować tło, dodać napisy, efekty specjalne, maski, a także dokonać korekcji zdjęć, bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych, profesjonalnych programów graficznych.
Intuicyjna obsługa i prostota działania to najważniejsze zalety programu PixBook.

Aby zainstalować aplikację PixBook, zapisz plik na dysku, a następnie uruchom go. Prosty instalator przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne kroki do zainstalowania i uruchomienia programu.

Wymagania sprzętowe:
Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 1800+
Windows XP + SP2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
1 GB RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku


Oprogramowanie wymagane do prawidłowego działania programu PIXBOOK:

net

java

Zaprojektuj online: wybierz szablon dodaj zdjęcia i gotowe!


SZABLONY FOTOKSIĄŻEK