Personalizowany prezent świąteczny jest najlepszy

Mikołajki i Święta to dwie okazje w roku, gdy staramy się ofiarować najpiękniejsze prezenty. Wybór jest ogromny a półki sklepowe uginają się od nadmiaru inspiracji prezentowych.

Wybierając ten najpiękniejszy, wyjątkowy - zawsze myślimy o obdarowywanej osobie. Czy prezent będzie trafiony? Czy wywoła uśmiech na jej twarzy? Wybieramy upominki emocjonalne, wzbudzające najlepsze wspomnienia, często praktyczne.

Co najchętniej ofiarowujemy w prezencie świątecznym?

Według raportu przygotowanego przez Agencję PBS - najczęściej ofiarowujemy bliskim kosmetyki. Chętnie dajemy także płyty z grami, lub muzyką, ubrania - w szczególności skarpetki, sprzęt elektroniczny, akcesoria kuchenne.

Zastanówmy się sami, co ofiarowaliśmy w poprzednie święta. Jakie reakcje wzbudził nas prezent. Czy osoba obdarowana korzysta, powraca do tego upominku? Taki właśnie efekt chcielibyśmy osiągnąć. Prezent, który pozostaje na lata i przypomina wyjątkowe chwile.

W tym roku postarajmy się aby podarunek był niezapomniany. Wykonajmy prezent od serca. Włóżmy maksimum wysiłku i sprezentujmy fotoksiążkę ze zdjęciami, kalendarz z zaznaczonymi najważniejszymi datami, lub fotoalbum skrywający w sobie zachowane najlepsze momenty życia.

prezent

Niech reakcja naszych bliskich będzie najlepszą nagrodą. Prezenty ofiarowywane w tym roku, niech będą w 100% trafionymi. Sprawmy by przekazane podarki służyły cały rok.

Gwarantujemy, że personalizowane fotoksiążki, fotoalbumy, fotokalendarze nie wzbudzą w obdarowywanych chęci zwrotu.

prezent dla niej